Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy jestem ukryty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy jestem ukryty? (/Temat-czy-jestem-ukryty-130197)

Strony: 1 2


czy jestem ukryty? - kamil312 - 08-03-2016 11:46

czesc, z góry zaznaczam, że jesli zły dział to prosze o przeniesienie. Czy korzystając z dedyka (na dedyku zainstalowany windows), + na dedyku zalogowany ciagle na prywatnym proxy jestem w jakimś stopniu anonimowy?


RE: czy jestem ukryty? - aero2 - 08-03-2016 12:15

Nigdy nie jest się 100% anonimowym, zawsze pozostaje ślad w internecie, czy przy opłacaniu czy przy proxy, właściciel proxy wyda dane policji, nawet gdy pisze, że nie przechowuje logów, bez twojej wiedzy i zgody.


RE: czy jestem ukryty? - kamil312 - 08-03-2016 12:17

przykład: zakladam konto na jednym z portali sub sms, konto zakładam na dedyku (czyli juz inne ip) dodatkowo na wykupionym prywatnym adresie proxy. Do portalu dobiera się policja, mają adresy IP ludzi, czy są w stanie do mnie dojść?
@aero2


RE: czy jestem ukryty? - twardy - 08-03-2016 12:22

Tak, pojdziesz siedziec.

/mialbys w ogole zamiar wyplacac stamtad pieniadze? xD/


RE: czy jestem ukryty? - aero2 - 08-03-2016 12:24

@[kamil312]
Jak już mówiłem, każdy twoje dane wyda, prędzej czy później, także właściciel serwisu SMS na co wypłacałeś, dalej już zatrzymanie przez policję i odsiadka, także odradzam pomysły łatwego zarobku, nie jeden by tak zrobił, ale wie co go czeka, a jak nie wiesz to poczytaj mój temat http://zarabiam.com/Temat-Oszustwo-SMS-bony-H-M-Cropp-Bershki-129723


RE: czy jestem ukryty? - kamil312 - 08-03-2016 12:28

nie chce zarabiać w sposób który Ty opisałeś w tym temacie, zwykły program który jest przygotowany przez dany portal SUB SMS

@[aero2]


RE: czy jestem ukryty? - aero2 - 08-03-2016 12:30

@[kamil312]
No ale skoro, pytasz o takie rzeczy jak anonimowość, to można się domyślać, że nie będzie to promocja całkiem legalna.


RE: czy jestem ukryty? - kamil312 - 08-03-2016 12:32

@[aero2]

po prostu chce być anonimowy, promocja jak kazda inna opisana w stu poradnikach, FB, youtube


RE: czy jestem ukryty? - szykiryki - 08-03-2016 13:49

a bedziesz wyplacał przez gołębia pocztowego czy przez prepaida, którego w każdego chwili mogą Ci zablokować?


RE: czy jestem ukryty? - twardy - 08-03-2016 13:51

(08-03-2016 13:49)szykiryki napisał(a):  a bedziesz wyplacał przez gołębia pocztowego czy przez prepaida, którego w każdego chwili mogą Ci zablokować?

Na konto w Szwajcarii, ktore zalozy z vpsa przez proxy.