Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 4 tyś zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja 4 tyś zł (/Temat-Inwestycja-4-tys-zl-130162)



Inwestycja 4 tyś zł - DziubaS - 07-03-2016 17:38

Siemka, posiadasz aktualnie 4 tyś zł. Gotówka leży i leży, więc pomyślałem, że mógłbym to gdzieś zainwestować, aby w miejscu nie stać Wink

Od razu mówie, że nie interesują mnie złote biznesy typu trafficmonsoon Smile

Pozdrawiam


RE: Inwestycja 4 tyś zł - wiktor112233 - 07-03-2016 21:35

Ja mam podobny kapitał i myślałem nad zainwestowanie w pożyczki ale podobno po odjęciu wszystkich podatków to wcale tak fajnie nie jest.


RE: Inwestycja 4 tyś zł - todek78 - 07-03-2016 21:59

Jeśli w Internecie, żeby był konkretniejszy zysk, ale nie w miesiąc czy dwa, to proponuję recyclix, ew. nowy program Adpackpro - może na pierwszy rzut oka to wygląda jak TrafficMonsoon, jednak to zupełnie coś innego, realna firma, z konkretnymi produktami, które już wkrótce będą mieli w sprzedaży. Oficjalny start 9 kwietnia, ale już działają a kilku krajach. Warto się przyjrzeć przynajmniej, skontaktować się z ludźmi z zarządu, zapytać, bo to jednak coś zupełnie innego niż TM


RE: Inwestycja 4 tyś zł - Ando - 07-03-2016 22:20

Myślę, że warto porozmawiać z nitramem LINK
Inwestycja u niego jest PEWNA NA 100%. Nie możecie wtopić jak na hyipach i innych takich.
Nie będę się za bardzo rozpisywał bo wszystko jest w linku, który wstawiłem. Wystarczy przeczytać pierwszy post.
Pozdrawiam


RE: Inwestycja 4 tyś zł - MaLiN - 08-03-2016 12:37

@[Dziubas] oraz @[wiktor112233] a nie myśleliście, aby wziąć udział w tym projekcie? Z pewnością nic nie stracicie, a możecie nawet zyskać, w przeciwieństwie do hyipów, czy trafficmonsonów.


RE: Inwestycja 4 tyś zł - full2000 - 09-03-2016 22:05

(07-03-2016 21:35)wiktor112233 napisał(a):  Ja mam podobny kapitał i myślałem nad zainwestowanie w pożyczki ale podobno po odjęciu wszystkich podatków to wcale tak fajnie nie jest.

Moim zdaniem inwestowanie w pożyczki jest bardziej ryzykowne niż w dobry revshare ! Smile


RE: Inwestycja 4 tyś zł - getshow - 10-03-2016 03:04

A opcje binarne?


RE: Inwestycja 4 tyś zł - dazy19 - 10-03-2016 11:44

Z taka kwota to mysle ze lepsza inwestycja by bylo zrobic cos offline typu handel badz renowacja


Inwestycja 4 tyś zł - piotrekprorok - 12-03-2016 08:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.