Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Streamy - full screen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Program Streamy - full screen (/Temat-Program-Streamy-full-screen-130157)



Program Streamy - full screen - rammus - 07-03-2016 16:13

Tak jak w temacie, czy jest możliwość oglądać film w programie streamy na pełnym ekranie ? Jeżeli tak to jak ? :c I jeszcze jedno jak ktos zrobi subskrybcje to może dalej oglądać ten film ?


RE: Program Streamy - full screen - yghgthjg - 07-03-2016 21:12

Film może oglądać dalej, to jest po części real content, bo dostaje to czego chce, czyli w tym przypadku stream. Co do full ekranu - chyba się nie da, niestety. Tongue


RE: Program Streamy - full screen - rammus - 07-03-2016 21:33

Niby szczegóły ale na konwersje mają wpływ Sad

Mam nadzieję, że Arek zobaczy jutro ten temat także jeszcze dopiszę jeden schwytany przeze mnie szczegół. Wchodząc przez telefon ( w moim przypadku android ) w program streamy online od razu wyskakuje subskrybcja mimo iz ustawione w panelu jest na xx sekund. Xpokerface

Jeszcze jedno pytanie, czy programy leadmorskie będą kiedyś globalne ? Nie jeden lead przez to by wpadł


RE: Program Streamy - full screen - yghgthjg - 07-03-2016 22:32

(07-03-2016 21:33)rammus napisał(a):  Niby szczegóły ale na konwersje mają wpływ Sad

Mam nadzieję, że Arek zobaczy jutro ten temat także jeszcze dopiszę jeden schwytany przeze mnie szczegół. Wchodząc przez telefon ( w moim przypadku android ) w program streamy online od razu wyskakuje subskrybcja mimo iz ustawione w panelu jest na xx sekund. Xpokerface

Jeszcze jedno pytanie, czy programy leadmorskie będą kiedyś globalne ? Nie jeden lead przez to by wpadł
Leadmore jest na razie w wersji beta i się rozwija. Kto wie jak to będzie, chociaż nie wydaje mi się. Tongue


RE: Program Streamy - full screen - Leadmore - 08-03-2016 09:21

(07-03-2016 21:33)rammus napisał(a):  Niby szczegóły ale na konwersje mają wpływ Sad

Mam nadzieję, że Arek zobaczy jutro ten temat także jeszcze dopiszę jeden schwytany przeze mnie szczegół. Wchodząc przez telefon ( w moim przypadku android ) w program streamy online od razu wyskakuje subskrybcja mimo iz ustawione w panelu jest na xx sekund. Xpokerface

Jeszcze jedno pytanie, czy programy leadmorskie będą kiedyś globalne ? Nie jeden lead przez to by wpadł
Przeczytałem Smile Maila też.

W nowej wersji filmów będzie można ustawić weryfikacje po określonym czasie np po 3 minutach oglądania lub na określonym miejscu na "suwaku". Dodamy także prośbę o weryfikacje po wybraniu opcji full screen. Te same funkcje pojawią się w programie stream.


RE: Program Streamy - full screen - yghgthjg - 08-03-2016 22:04

(08-03-2016 09:21)Leadmore napisał(a):  
(07-03-2016 21:33)rammus napisał(a):  Niby szczegóły ale na konwersje mają wpływ Sad

Mam nadzieję, że Arek zobaczy jutro ten temat także jeszcze dopiszę jeden schwytany przeze mnie szczegół. Wchodząc przez telefon ( w moim przypadku android ) w program streamy online od razu wyskakuje subskrybcja mimo iz ustawione w panelu jest na xx sekund. Xpokerface

Jeszcze jedno pytanie, czy programy leadmorskie będą kiedyś globalne ? Nie jeden lead przez to by wpadł
Przeczytałem Smile Maila też.

W nowej wersji filmów będzie można ustawić weryfikacje po określonym czasie np po 3 minutach oglądania lub na określonym miejscu na "suwaku". Dodamy także prośbę o weryfikacje po wybraniu opcji full screen. Te same funkcje pojawią się w programie stream.

Wydaje mi się, że weryfikacja po włączeniu full screena jest słabym pomysłem, z tego względu, że wówczas taki ktoś szybciej się domyśli że coś tu śmierdzi i wyjdzie. Lepiej już jakby była i taka i taka opcja, a weryfikacja i tak np. w 5 minucie.


RE: Program Streamy - full screen - rammus - 08-03-2016 22:35

Jestem tego samego zdania co up, szkoda pracy bo raczej przełożenia to na leady nie będzie miało. Weryfikacja w danej minucie to jest tylko to czego brakuje


RE: Program Streamy - full screen - Czaq - 09-03-2016 07:26

Leadmore, zróbcie sama weryfikacje w danej minucie. Logicznie pomyślcie, że będzie to wiarygodniejsze od full screenu.