Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek z PPA ...i FireCash? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Początek z PPA ...i FireCash? (/Temat-Poczatek-z-PPA-i-FireCash-130143)



Początek z PPA ...i FireCash? - kniew - 07-03-2016 01:14

Cześć, zamierzam zacząć zarabiać na PPA. Jako, że pomysł i ogólny plan działania już mam, teraz przyszedł czas na wybór serwisu. Skłaniam się ku FC jednak dużo informacji w tym dziale może być nie aktualne więc mam kilka pytań Smile

1. Jaka jest różnica między kontem vip a zwykłym? VIPa dalej Polacy dostają na starcie?
2. Ile mniej więcej wynoszą stawki za pobranie? Chociaż jakiś orientacyjny przedział lub średnia Smile
3. Firesitepromotor Pro, Firesitepromotor Free - dalej aktualne? Na czym polega opcja darmowa?
4. Czym w zasadzie różni się firecash od firesub(programu pobrania pliku)? Chyba w jednym i drugim przypadku plik można zablokować przez premium sms lub subskrypcję?


RE: Początek z PPA ...i FireCash? - Kiljan - 07-03-2016 01:20

(07-03-2016 01:14)kniew napisał(a):  Cześć, zamierzam zacząć zarabiać na PPA. Jako, że pomysł i ogólny plan działania już mam, teraz przyszedł czas na wybór serwisu. Skłaniam się ku FC jednak dużo informacji w tym dziale może być nie aktualne więc mam kilka pytań Smile

1. Jaka jest różnica między kontem vip a zwykłym? VIPa dalej Polacy dostają na starcie?
2. Ile mniej więcej wynoszą stawki za pobranie? Chociaż jakiś orientacyjny przedział lub średnia Smile
3. Firesitepromotor Pro, Firesitepromotor Free - dalej aktualne? Na czym polega opcja darmowa?
4. Czym w zasadzie różni się firecash od firesub(programu pobrania pliku)? Chyba w jednym i drugim przypadku plik można zablokować przez premium sms lub subskrypcję?
1. Konto vip ma znacznie wyższe stawki, tak VIP dla Polaków jest bez sprawdzania.
2. Stawki możesz sprawdzić: http://firecash.org/profil/offers-system-home + ustawiać na każdym mirrorze
3. Opcja Pro jest dostępna, opcja free niestety nie jest już dostępna.
4. Nie ma specjalnej różnicy, jedyna różnica to taka, że w FireCash masz większą ilość mirrorów.


RE: Początek z PPA ...i FireCash? - kniew - 07-03-2016 02:01

ok, jestem już zarejestrowany i czekam na zaakceptowanie konta vip Smile
Są może jakieś statystyki - który mirror ma największą konwersje?
Jest jeszcze oficjalny mentor serwisu?


RE: Początek z PPA ...i FireCash? - Kiljan - 07-03-2016 16:10

Cały czas najlepszą konwersję ma mirror megadown. Mentor cały czas jest: [email protected]


RE: Początek z PPA ...i FireCash? - supercola - 08-08-2016 13:35

(07-03-2016 01:20)Kiljan napisał(a):  
(07-03-2016 01:14)kniew napisał(a):  Cześć, zamierzam zacząć zarabiać na PPA. Jako, że pomysł i ogólny plan działania już mam, teraz przyszedł czas na wybór serwisu. Skłaniam się ku FC jednak dużo informacji w tym dziale może być nie aktualne więc mam kilka pytań Smile

1. Jaka jest różnica między kontem vip a zwykłym? VIPa dalej Polacy dostają na starcie?
2. Ile mniej więcej wynoszą stawki za pobranie? Chociaż jakiś orientacyjny przedział lub średnia Smile
3. Firesitepromotor Pro, Firesitepromotor Free - dalej aktualne? Na czym polega opcja darmowa?
4. Czym w zasadzie różni się firecash od firesub(programu pobrania pliku)? Chyba w jednym i drugim przypadku plik można zablokować przez premium sms lub subskrypcję?
1. Konto vip ma znacznie wyższe stawki, tak VIP dla Polaków jest bez sprawdzania.
2. Stawki możesz sprawdzić: http://firecash.org/profil/offers-system-home + ustawiać na każdym mirrorze
3. Opcja Pro jest dostępna, opcja free niestety nie jest już dostępna.
4. Nie ma specjalnej różnicy, jedyna różnica to taka, że w FireCash masz większą ilość mirrorów.

Gdzie sprawdzamy czy posiadamy konto VIP - wracam co PPA i zastanawiam się nad waszym serwisem, a AstroCash.. Nie wiem gdzie uzyskam więcej leadów i większe stawki ^^


RE: Początek z PPA ...i FireCash? - sancte - 12-08-2016 17:26

Ja sam od wczoraj zacząłem, zobaczymy jak to będzie.
Powodzenia!