Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupie tanią domene .co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Gdzie kupie tanią domene .co? (/Temat-Gdzie-kupie-tania-domene-co-130128)



Gdzie kupie tanią domene .co? - olekn1 - 06-03-2016 21:17

Witam forumowiczów... mam pytanie odnośnie domeny .co

Gdzie najlepiej zarejestrować domenę z końcówką .co? Głównie chodzi mi o możliwie najtańszą domenę bez potrzeby przedłużania, z możliwością przeniesienia domeny na swój hosting. Z góry dzięki za odpowiedź Wink


RE: Gdzie kupie tanią domene .co? - plazmag - 07-03-2016 22:43

Najlepiej poszukaj w google.


RE: Gdzie kupie tanią domene .co? - Appolloft - 11-03-2016 13:57

Nie wiem może na linuxpl?


RE: Gdzie kupie tanią domene .co? - Scoobyx - 21-03-2016 11:57

Na godaddy lub aftermarket. W tym ostatnim jest bardzo tanio, jednak jest jeszcze końcówka .pl na końcu. Więc zależy na co targetujesz. Do godaddy poszukaj jakichś kuponów na obniżenie ceny.


RE: Gdzie kupie tanią domene .co? - Wixx - 21-03-2016 18:23

Szukaj u zagranicznych rejestratorów, tam jest najtaniej. Tylko 1and1 omijaj bo ta firma to porażka....