Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod rabatowy zalando.pl 40zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kod rabatowy zalando.pl 40zł (/Temat-Kod-rabatowy-zalando-pl-40zl-130125)



Kod rabatowy zalando.pl 40zł - banger - 06-03-2016 20:48

Na zalando.pl dostępny jest kupon rabatowy na 40zł. Kupon rabatowy jest jednorazowego użytku i ważny przy zakupie za łączną kwotę min. 200zł. Pojedyncze marki mogą być wyłączone z promocji. Kupon rabatowy nie może być wykorzystany przy zakupie kart upominkowych oraz łączony z innymi rabatami.


RE: Kod rabatowy zalando.pl 40zł - wiesiek - 06-03-2016 21:04

o ja cie dziurawe dżinsy za 1800zł Big Grin


RE: Kod rabatowy zalando.pl 40zł - MilanFan - 06-03-2016 21:05

Kupon taki zawsze dostajemy za zapisanie się do newslettera z fake'owego maila. Jerk


RE: Kod rabatowy zalando.pl 40zł - banger - 08-03-2016 07:42

Ja akurat kupiłem sobie fajne buciki Levisa i zapłaciłem z kuponem 259zł, więc cena wyszła spoko, szczególnie że w innych sklepach cena była wyższa nawet od tej bez kuponu w zalando. Ale racja, ogólnie większość rzeczy jest dosyć drogich.