Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense pod sklep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense pod sklep (/Temat-Adsense-pod-sklep-130116)



Adsense pod sklep - dbnszk - 06-03-2016 18:57

Panowie i panie,
Mam problem ponieważ od dłuższego czasu adsense nie chce mi akceptować mojej strony.. na początku miałem subdomene ale zakupiłem normalną domene i podpiąłem pod sklep.. ale nie chcą jej przyjąć co moge zrobić żeby tak nie było.. mam spore obroty na stronie.. może znacie coś dobrego, wypłacalnego co może zastąpić adsense?


RE: Adsense pod sklep - surfer0700 - 06-03-2016 18:58

Z jakiego powodu AdSense nie chce Ci zaakceptować strony?


RE: Adsense pod sklep - dbnszk - 06-03-2016 19:02

Wcześniej po prostu nie chcieli akceptować, bo subdomena..

A teraz żadnego odzewu.. nie mam pojęcia..

PS. Jeżeli Klienci wchodzą przez subdomene to ruch bedzie też się liczył na zwykłej domenie?


RE: Adsense pod sklep - dbnszk - 08-03-2016 23:47

F5 ...

Otrzymałem wiadomość od Google oto i ona...

Cytat:W powitalnym e-mailu wspomnieliśmy, że sprawdzimy po raz drugi Twoje zgłoszenie do programu AdSense, kiedy kod AdSense zostanie umieszczony w witrynach. W rezultacie tego sprawdzania Twoje konto zostało odrzucone z powodu następujących naruszeń:
Zgłoszenie zostało odrzucone z następujących powodów:
Niewystarczająca treść: Zatwierdzenie witryny w AdSense i wyświetlanie w niej trafnych reklam jest możliwe, gdy na stronach znajduje się ilość tekstu wystarczająca do sprawdzenia przez naszych specjalistów i umożliwiająca naszemu robotowi indeksującemu określenie tematyki stron.

Aby rozwiązać ten problem, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:

Upewnij się, że na Twoich stronach znajduje się wystarczająca ilość tekstu. Witryny zawierające głównie obrazy, filmy wideo lub animacje Flash nie zostaną zatwierdzone.
Zawartość powinna składać się z pełnych zdań i akapitów, a nie wyłącznie nagłówków.
Upewnij się, że Twoja witryna jest w pełni gotowa i dostępna przed wysłaniem zgłoszenia do AdSense. Nie wysyłaj zgłoszenia, jeśli witryna jest ciągle w budowie lub w fazie testów beta albo składa się jedynie z szablonu.
Umieść kod reklamy na stronie dostępnej w Twojej witrynie. Nie musi to być strona główna, ale puste strony testowe zawierające tylko kod reklamy AdSense nie będą zatwierdzone.
Zapewnij odwiedzającym przejrzysty system nawigacji, by mogli bez problemu wyszukiwać wszystkie sekcje i strony witryny.
Jeśli chcesz zarabiać na filmach w YouTube, zgłoś się do programu zarabiania w YouTube. Blogi i witryny zawierające tylko filmy nie będą zatwierdzone.

Da rade coś zaradzić? Sad Bardzo zależy mi na reklamach w moim sklepie... Proszę o pomoc!

SILNIK sklepu który posiadam to SOTE


RE: Adsense pod sklep - PanCaro - 10-03-2016 04:05

Przecież jasno napisali co musisz poprawić. Standardowy problem ludzi, którzy chcą zarobić $$$ a nie umieją czytać i DZIAŁAĆ.

Popraw to i zaakceptują...