Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? (/Temat-Pierwsze-darmowe-lajki-dla-nowego-FP-jak-130106)



Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - VanAnubis - 06-03-2016 16:41

Welkom,

Szukam strony gdzie mogę nabić sobie lajki pod nowo powstały FP.
Najlepiej, gdyby taki serwis posiadał dedykowany program pod Windows, gdyż posiadam VPSa na którym mógłby taki program działać przez 24h i nabijać mi punkciki, lecz jeżeli serwis takowego programu nie posiada to samo nowe okienko przeglądarki, które wyskoczy i bedzię mi nabijać kredyty także wystarczy Wink

Znacie jakieś strony / sposoby?

Best Regards Smile


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - hypocrisy - 06-03-2016 19:12

Jeśli masz jakieś konta z konkretną liczbą znajomych, zacznij ich zapraszać do polubienia, zawsze jakieś lajki wpadną. Jeśli kont ze znajomymi nie masz, to możesz też próbować się dyskretnie reklamować na wielkich fanpage związanych z twoją tematyką na zasadzie błyskotliwego komentarza pod świeżym postem. Dla przykładu masz fanpage ze śmiesznymi memami, więc wchodzisz na jakieś kwejki, besty itp i pod świeżymi postami wrzucasz pasujący do nich mem z twojego fanpage. Taki przykład tylko.
Ewentualnie możesz też zapraszać do polubienia ludzi w tematycznie zbliżonych grupach, albo po prostu pisać na tablicach innych fp coś w stylu "Serdecznie zapraszamy do pas po (...)", z tym że spektakularnych efektów to raczej nie przyniesie, a dodatkowo strasznie irytuje...Dlatego taka dyskretna reklama w komentarzu fajniej się sprawdzi Smile


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - AleksandraN - 06-03-2016 19:14

Kiedyś korzystałam z fancopa do pozyskiwania darmowych lajków,
ale to było wieki temu i w sumie nie wiem czy jeszcze działaSmile
Edit: sprawdziłam : działa, pl.fancop.com - tylko musisz mieć świadomość, że to są na ogół bezwartościowe lajki.
Ot, sztuka dla sztuki, żeby to ładnie wyglądało.


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - VanAnubis - 06-03-2016 23:07

(06-03-2016 19:12)hypocrisy napisał(a):  Jeśli masz jakieś konta z konkretną liczbą znajomych, zacznij ich zapraszać do polubienia, zawsze jakieś lajki wpadną. Jeśli kont ze znajomymi nie masz, to możesz też próbować się dyskretnie reklamować na wielkich fanpage związanych z twoją tematyką na zasadzie błyskotliwego komentarza pod świeżym postem. Dla przykładu masz fanpage ze śmiesznymi memami, więc wchodzisz na jakieś kwejki, besty itp i pod świeżymi postami wrzucasz pasujący do nich mem z twojego fanpage. Taki przykład tylko.
Ewentualnie możesz też zapraszać do polubienia ludzi w tematycznie zbliżonych grupach, albo po prostu pisać na tablicach innych fp coś w stylu "Serdecznie zapraszamy do pas po (...)", z tym że spektakularnych efektów to raczej nie przyniesie, a dodatkowo strasznie irytuje...Dlatego taka dyskretna reklama w komentarzu fajniej się sprawdzi Smile

Twój pomysł bazuje na budowaniu ruchu prawdziwego i długotrwałego FP'a, a mi chodziło o fake'owego FP'a, więc lajki mogą być bezwartościowe... ważne żeby były Big Grin

(06-03-2016 19:14)AleksandraN napisał(a):  Kiedyś korzystałam z fancopa do pozyskiwania darmowych lajków,
ale to było wieki temu i w sumie nie wiem czy jeszcze działaSmile
Edit: sprawdziłam : działa, pl.fancop.com - tylko musisz mieć świadomość, że to są na ogół bezwartościowe lajki.
Ot, sztuka dla sztuki, żeby to ładnie wyglądało.

Właśnie o takie strony wymiany ruchu mi chodzi, lecz z dedykowanym programem pod Wina, albo możliwością automatycznego nabijania punktów w przeglądarce.

Znacie takie strony?


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - flyhigh - 07-03-2016 00:58

Ja sobie korzystałem z http://hublaa.me , myślę że o to Ci chodziło.
Problem że premium się wykupić nie da, a na darmowej opcji 15-30 lajków / 10 minut.

No chyba że chce Ci się z kilku przeglądarek na kilka kont lecieć to w miarę idzie Big Grin.
Tylko rób na fake koncie, bo oddając im token dołączasz się jakby do ich bazy i też komuś będziesz nieświadomie lajkował fanpejdże Big Grin


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - VanAnubis - 07-03-2016 09:17

(07-03-2016 00:58)flyhigh napisał(a):  Ja sobie korzystałem z http://hublaa.me , myślę że o to Ci chodziło.
Problem że premium się wykupić nie da, a na darmowej opcji 15-30 lajków / 10 minut.

No chyba że chce Ci się z kilku przeglądarek na kilka kont lecieć to w miarę idzie Big Grin.
Tylko rób na fake koncie, bo oddając im token dołączasz się jakby do ich bazy i też komuś będziesz nieświadomie lajkował fanpejdże Big Grin

Z ich strony "Facebook Likes on your Post, Picture, Videos, Shares, and other Facebook's post", ale nic nie ma o lajkach na FP, więc czy na pewno można tam też sobie nabić lajki na FP'a?

Trochę poszperałem i znalazłem takie serwisy:
- AddMeFast.com
- FastLike.pl
- U2bViews.co.uk
- FanGrow.com
- Like4like.org

Które z powyższych serwisów mi polecicie, a które odrzucicie?


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - flyhigh - 07-03-2016 15:57

Korzystałem z addmefast.com i no jako tako polecić mogę, ale nie jestem fanem tej sieci wymian.

A co do lajkowania fp, no to bez powodu ci nie podalem Tongue
Trzebaa bylo poszperać
https://fanspage.hublaa.me

tylko przypominam o logowaniu fejk kontem Tongue - logowanie bo dodaja cie do swojej appki automatycznie.


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - erner - 07-03-2016 16:06

nie polecam stron typu addmefast do lajkowania fanpage bo ludzie lajkuja a potem usuwają lajki i punkty przepadają


RE: Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - VanAnubis - 07-03-2016 23:10

(07-03-2016 15:57)flyhigh napisał(a):  Korzystałem z addmefast.com i no jako tako polecić mogę, ale nie jestem fanem tej sieci wymian.

A co do lajkowania fp, no to bez powodu ci nie podalem Tongue
Trzebaa bylo poszperać
https://fanspage.hublaa.me

tylko przypominam o logowaniu fejk kontem Tongue - logowanie bo dodaja cie do swojej appki automatycznie.

Nie widziałem tego wcześniej, zatem dzięki za doprowadzenie mnie na dobry kierunek Big Grin

(07-03-2016 16:06)erner napisał(a):  nie polecam stron typu addmefast do lajkowania fanpage bo ludzie lajkuja a potem usuwają lajki i punkty przepadają

W sumie to masz racje, ale jeżeli ktoś chce na szybko i tylko na chwilę mieć takiego FP'a to chyba ta opcja wystarczy Smile

Dziękuje wszystkim za pomoc i za tak zgrane forum Wink

TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ.


Pierwsze darmowe lajki dla nowego FP - jak? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.