Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Hallway - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Hallway (/Temat-Rozwiazane-Hallway-1301)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Hallway - Artur1995Zdw - 30-01-2010 23:26

Z tego co rozumiem hallway to ten mini blog na stronie głównej Lockerz po zalogowaniu?
Jeśli tak to mam pytanie. Nie ma tam nawet jeszcze teraz żadnej wiadomości o restock'u! To tylko u mnie taki bug czy u wszystkich? Bo się wkurzyłem. Nie wiedziałem, że już restock i spóźniłem się 4 minuty! I moje psp przeszło mi koło nosa ;/


RE: Hallway - Alcor - 30-01-2010 23:50

Tak hallway to ta stronka po zalogowaniu. Racja lockerz jeszcze nic nie napisało o restocku na tej stronce.


RE: Hallway - Kulkufix - 30-01-2010 23:55

witam!

miałem to samo były pokazane nagrody ale wszystko było fresh out!
Troszke się przestraszyłem bo pomyślałem że to koniec restock'u. A na main stronie nic nie pisze.


RE: Hallway - Artur1995Zdw - 31-01-2010 00:06

Thx Alcor.


RE: Hallway - Marello - 31-01-2010 00:40

(30-01-2010 23:55)Kulkufix napisał(a):  witam!

miałem to samo były pokazane nagrody ale wszystko było fresh out!
Troszke się przestraszyłem bo pomyślałem że to koniec restock'u. A na main stronie nic nie pisze.

W tym temacie to nas akurat nie interesuje Smile

A co NEWSA o RESTOCKU to na pewno będzie Smile Cierpliwości Smile


RE: Hallway - rubik - 31-01-2010 01:07

restock był od 22 ...


RE: Hallway - Zythus - 31-01-2010 07:43

Jest news...
A do tego info, że w lutym jeszcze jeden restock z niskimi cenami.
Lockerz ftw! & PSP plox Smile
A tym, którzy nie zdążyli - trzeba było być na TS'ie. Tam od razu praktycznie było info, że jest restock
Tylko za szybko wszystko poszło... 20-30 sekund najlepsze rzeczy Big Grin


RE: Hallway - Artur1995Zdw - 31-01-2010 11:35

Ok thx za info.
1. Czyli w lutym będzie jeszcze jeden restock z aktualnymi cenami? (tak dla pewności Tongue)
2. W razie restock'u:
trzeba siedzieć na ptzplace i odświeżać aż się włączy? Czy minutę przed restock'iem gdzieś informują? Jak tak to gdzie? Na hallway'u ostatnio nie było nic ;/


RE: Hallway - oskar2222 - 31-01-2010 11:43

1.Tak
2.No nie wiem czy poinformuja ale jeżeli będzie tak jak w tym restocku to trzeba będzie odswieżac


Z-lister - [x]
koszulka z-list - (czekam)
ptz - 234
znajomi - 28


RE: Hallway - Artur1995Zdw - 31-01-2010 12:44

Thx.
A gdzie zaglądać, żeby się dowiedzieć chociaż dzień restock'u? Tutaj na forum, jakiś czat, na blogu? Czy na hallway'u zawsze jest?
I jeszcze takie pytanko dla pewności xD (poprzednio pomyliłem miesiąc) pod koniec listopada 2009r. zarejestrowałem się na Lockerz. Miałem grę i dostałem 32 PTZ. Zalogowałem się, ale było zero. Olałem to. Logowałem się codziennie i odpowiadałem na dailies. W końcu w styczniu 2010 napisałem do nich. Dostałem wiadomość pt. "Your account has been repaired" (Twoje konto zostało naprawione). Ucieszyłem się, ale wyświetla mi się 4 PTZ (teraz 8 licząc z dzisiejszym DAILIES I LOG IN Tongue). To tylko bug z wyświetlaniem i będę mógł kupić nagrodę za np. 200 PTZ? Napisałem do nich e-maila wczoraj ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.