Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage a anonimowość - parę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FanPage a anonimowość - parę pytań (/Temat-FanPage-a-anonimowosc-pare-pytan-130093)



FanPage a anonimowość - parę pytań - VanAnubis - 06-03-2016 14:00

Welkome,

Mam parę banalnych pytań o FanPage'a na Facebook'u.
( FanPage dalej zwany FP, Facebook dalej zwany FB Big Grin )

1. Czy mogę założyć FP nie mając osobistego / prywatnego profilu na FB?

Jeżeli potrzebny jest prywatny profil, by założyć FP:
2. Czy po założeniu FP, gdziekolwiek będzie publicznie odnotowane na moim prywatnym profilu, że takowy FP założyłem i posiadam?
3. Czy FP jest zupełnie odizolowany od prywatnego profilu (takie jakby dwa rózne konta) i nie są one w żaden sposób połączone, żeby nikt (oprócz samej administracji FB) nie wiedział że mój prywatny profil jest połączony z FP tak samo jak i FP z moim profilem?


Jeżeli nie potrzebne jest prywatne konto FB, by założyć FP:
4. Lepiej zakładać FP po przez moje prywatne konto, czy bez konta? Jakie są argumenty "za" i jakie "przeciw"?

Best Regards Wink


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - MilanFan - 06-03-2016 14:05

1. Już nie, aczkolwiek posiadam 4 FP, którymi można zarządzać bez konta.
2. Nie.
3. Tak.


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - VanAnubis - 06-03-2016 14:13

(06-03-2016 14:05)MilanFan napisał(a):  1. Już nie, aczkolwiek posiadam 4 FP, którymi można zarządzać bez konta.
2. Nie.
3. Tak.

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź Wink
Masz może jakieś dodatkowe porady przy zakładaniu FP?


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - MilanFan - 06-03-2016 14:23

Do samego zakładania raczej nie, ale później, gdy już założysz FP, warto przypisać do niego przynajmniej 2 konta admina. Gdy na jedno dostaniesz bana, z drugiego dodajesz kolejne konto i tak dalej... Smile


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - VanAnubis - 06-03-2016 14:32

(06-03-2016 14:23)MilanFan napisał(a):  Do samego zakładania raczej nie, ale później, gdy już założysz FP, warto przypisać do niego przynajmniej 2 konta admina. Gdy na jedno dostaniesz bana, z drugiego dodajesz kolejne konto i tak dalej... Smile

Pomysłowe, ale ja będę zakładał FP po przez moje prywatne konto, zatem nawet jak dostanę weryfikację to i tak ją z sukcesem zakończe Big Grin

Z ciekowści spytam czy jeżeli chciałbym robić tak jak opisałeś to powyżej (2 konta admina) i jeżeli będą to fake'owe konta to muszę posiadać na nich znajomych i zdjęcia?
Bo jeżeli nie będą mi one potrzebne do niczego (oprócz administracji FP) to po co narażać się na weryfikację?


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - MilanFan - 06-03-2016 16:57

Nie musisz posiadać znajomych i zdjęć. Smile


RE: FanPage a anonimowość - parę pytań - VanAnubis - 06-03-2016 17:11

(06-03-2016 16:57)MilanFan napisał(a):  Nie musisz posiadać znajomych i zdjęć. Smile

Ponownie dziękuje za Twoje zaangażowanie i pomoc Wink

TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ.


FanPage a anonimowość - parę pytań - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.