Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D (/Temat-Sredni-dziennik-sredni-wlasciciel-srednie-zarobki-D-130066)

Strony: 1 2


Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - tanczacyzsubami - 05-03-2016 14:20

Serdecznie witam na moim dzienniku!


Właśnie dzisiaj postanowiłem założyć nowe konto na tym forum aby wystartować od 0. Dzisiejszy dzień ma być przełomowy (codziennie sobie tak mówię)Lol Ale tak już całkiem serio...

Jestem studentem drugiego roku Politechniki Warszawskiej. Jako że studia są lekko prze***ane a zdarza mi się mieć wolną chwilę postanowiłem zarobić na kilka sposobów. Po co mi pieniądze? Jak wiadomo ile by ich nie było zawsze jest za mało więc na coś na pewno się przydadzą. Mam wiele pomysłów odnośnie stacjonarnych biznesów jak i tych działających w Internecie i to na nie starałbym się odkładać. No chyba że w między czasie poznam wiarygodnego inwestora to wszystko może ruszy szybciej.Sex Ogólnie jestem osobą leniwą,wątki o subach itp czytam gdzieś od września a dopiero teraz zebrałem się za coś konkretnego. Ten dziennik również ma mnie zmotywować abym coś zaczął robić. Odnośnie swojego lenistwa to stwierdzam że ma ono wady oraz o dziwo ZALETY. Od zawsze szukałem sposobu aby zrobić coś lżej nawet jeśli nie chodziło tu o pieniądze. Stąd też moje pomysły odnośnie własnych działalności które obecnie wydają mi się trafione. Jednak póki co są to pomysły jedynie na kartce...

Oczekiwane zarobki

Jeśli chodzi o oczekiwane zarobki nie jestem zachłanny(chyba). Wiem że większy nakład pracy zwiększyłby moje zarobki jednak nie wyobrażam sobie zarabiać siedząc w domu,jestem raczej osobą towarzyską stąd kontakt z ludźmi jest dla mnie bardzo ważny Tongue Wystarczyłoby mi około 30 zł dziennie aby na koniec miesiąca cieszyć się 1000 zł. Zadanie będzie o tyle trudne bo zarabiać chce jedynie na grupach na FB. Mam świadomość że jest to najłatwiejszy sposób dlatego go wybrałem beka Wiem też że spam to już nie to co kiedyś ale wydaje mi się że nie mam wielkich wymagań finansowych. Nie wiem czy jest to realna kwota bo nigdy nie zarabiałem ale jak już wspomniałem chcę działać na kilku płaszczyznach w tym zagranicą. Swoim mentorem chcę ustanowić mysc,szanowanego członka tego forum Smile Do tego całą pracę chcę zautomatyzować botami. Swoją drogą zna ktoś skrypt dzięki któremu będę mógł zapraszać z "konta matki" swoje pozostałe konta do grup? Lol

A na czym chcę konkretnie zarabiać?

Możliwości jest kilka,na dniach będę starał się uaktualniać listę ale sposoby z których chcę obecnie korzystać są następujące:

--> PPI ale raczej zagranicą
--> Sub SMS (Polska i zagramanica)
--> Ceneo
--> Cash in Pills
--> Trafisz.com
--> Oferty bankowe(jeszcze zastanawiam się nad wyborem)
--> Oferteo
--> Tutaj dodam coś jeszcze...

Co później?


Chciałbym swego czasu zająć się Opcjami Binarnymi (też sporo o nich czytam) oraz serwisem pokroju TrafficMansion. Czy i kiedy się to uda? Zobaczymy.


Obecnie skupię się na tworzeniu "kont matek" więc raczej wpisy odnośnie zarobionych kwot nie będą się póki co pojawiały, ponieważ potrzebują około 30 kont łącznie a w każdym dostęp do jakichś 80-100 grup więc troszkę pracy mnie czeka ale o większych postępach będę informował na bieżąco. Pozdrawiam i zachęcam do śledzeenia Smile


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - erykziele12 - 05-03-2016 14:42

Grupy najłatwiejsze? To się kolego jeszcze zdziwisz... Lol Poza tym, nie polecam startu na 30 kont: roboty dużo żeby je założyć, później podpiąć pod bota do spamu a i tak facebook zbanuje je po max 2 dniach (o ile nie po godzinie) ... Powodzenia, będę zaglądał Wink
Ps.
Jak chcesz linka do dwóch spam botów na grupki + do bota dodającego grupy z konta matki na konto do spamu to pisz pw Smile


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - tanczacyzsubami - 05-03-2016 17:18

(05-03-2016 14:42)erykziele12 napisał(a):  Grupy najłatwiejsze? To się kolego jeszcze zdziwisz... Lol Poza tym, nie polecam startu na 30 kont: roboty dużo żeby je założyć, później podpiąć pod bota do spamu a i tak facebook zbanuje je po max 2 dniach (o ile nie po godzinie) ... Powodzenia, będę zaglądał Wink
Ps.
Jak chcesz linka do dwóch spam botów na grupki + do bota dodającego grupy z konta matki na konto do spamu to pisz pw Smile

Może i przesadziłem z tą liczbą kont,wiesz jeśli ich żywotność miałaby te 2 dni a i tak generowałby satysfakcjonujące zyski to zakładałbym kolejne konta. Pewnie po jakimś czasie by się znudziło...ale liczy się zebrane doświadczenie i nauka na kolejne lata Big Grin


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - lucass9600 - 05-03-2016 18:01

jaki kierunek ciągniesz? Big Grin


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - tanczacyzsubami - 05-03-2016 20:01

Mechanika i Budowa Maszyn,stanowczo odradzam...


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - maszhajs - 05-03-2016 23:09

Cytat:Chciałbym swego czasu zająć się Opcjami Binarnymi (też sporo o nich czytam) oraz serwisem pokroju TrafficMansion. Czy i kiedy się to uda? Zobaczymy.

http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 Jak co to tutaj fajny projekt sam bym w niego wszedł jakbym miał więcej sianka,
a co do programu pokroju TM to polecam mxrevshare, w którym sobie też działam Wink


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - ksipa - 06-03-2016 11:06

czemu odradzasz mechanikę i budowę maszyn?


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - Pan Inwestor - 06-03-2016 11:26

Witaj!

Dobrze, że podjąłeś próbę zarobienia przez Internet ale wg mnie wybierając sobie aż tyle źródeł, gdzie będziesz próbował swoich sił nie jest dobrym pomysłem. Lepiej skup się na jednej, maks dwóch metodach niż na 7/8 i więcej. Nie wyrobisz od razu Ci mówię ;-)

Jeśli chcesz spróbować sił na opcjach, to polecam platformę uTrader. Jak się zapiszesz z mojego bloga, to oprócz 150% bonusu na start na platformie ode mnie otrzymasz dodatkowe 100 złotych bezpośrednio na Twoje konto bankowe :-) Więcej o tym sposobie przeczytasz u mnie na blogu: http://www.inwestycjewinternecie.pl/utrader-recenzja-brokera-opcji-binarnych-bonus-150-na-start-pytania-opinie-i-komentarze-hitopcji-binarnych/

TrafficMonsoon to już raczej się nie interesuj - to upada a przynajmniej wykazuje objawy dla tego typu programów. CashInPills to dobry Program Partnerski ale czeka Cię dużo pracy i bez własnej strony www będzie Ci ciężko osiągnąć dobre wyniki (poza tym czołowe frazy w wielu wyszukiwarkach w wielu krajach są już mocno obstawione). Nie mniej jednak trochę spamu dobrze stargetowanego może przynieść efekty.

A może masz jakieś ciekawe zainteresowania, wiedzę aby stworzyć własny produkt/stronę i ją sprzedawać? Tworzysz raz produkt i później masz z niego dochód pasywny :-) Jak sprzedasz pierwszy produkt to nabierzesz skrzydeł do dalszego działania.

Życzę powodzenia i oczywiście obserwuję dziennik!


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - Meloman - 06-03-2016 11:49

Dokładnie jak powiedział Pan Inwestor.
Bądź dobry z 1-2 rzeczy, maksymalnie 3, a zarabiałbyś ogromne pieniądze. A tak to z niczego nie jesteś dobry i z niczego nie wyciągasz sensownych kwot.

Tyle w temacie, powodzenia Smile


RE: Średni dziennik,średni właściciel,średnie zarobki... :D - Hopekk94 - 06-03-2016 13:16

mam 2 ziomkow na mechanice i budowie maszyn Big Grin W Rzeszowie studiują Big Grin Jeden profesor obu uwalil Big Grin 2 razy Big Grin