Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keyy_MM x Twitter x OgAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Keyy_MM x Twitter x OgAds (/Temat-Keyy-MM-x-Twitter-x-OgAds-130033)

Strony: 1 2


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 09-03-2016 06:17

@[Dante_/] Pisałem do Bena już bardzo dawno gdy jeszcze zaczynałam by sprawdził moje Lockery i oczywiście wszystko w porządku najlepszym. A co do wypłaty to nie musisz się martwić bo mam NET7 (wypłata co tydzien) i dostałem już ich naprawdę dużo Wink

Dzień 5 (update)


Zgodnie z obietnicą wrzucam rano statystyki z całej wczorajszej dniówki. Liczyłem na ok. 15$ lecz przez niską konwersję która czasem się pojawia przez brak aplikacji do pobrania (ostatnio były małe problemy z serwisem i opóźnienia w wypłatach) nie udało mi się tyle zarobić lecz nawet kwota która wpadła jest dosyć satysfakcjonująca jak na 1.5h lekkiej pracy przy komputerze.

[Obrazek: al2o35.png]


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 09-03-2016 22:34

Dzień 6


Na KIK zarobków dziś brak lecz pracowałem dziś nad jeszcze lepsza automatyzacją mojej pracy i dzięki kolejnemu napisanemu botowi praca która zajmowała mi wcześniej 2 godziny, teraz zabiera tylko 1. Wzrost wydajności o 100% w zamian za godzinę pisania i testowania kodu jest dosyć przyjemny. Smile Dlatego że dopiero testowałem bota i nie miałem zbyt wiele czasu to pracowałem tylko godzinę a efekty będą jutro. Smile

Na Twitterze standardowa promocja konta i coraz szybszy wzrost liczby followers. Jutro planuję zakupić domenę, hosting i wykonać Landing Page dla mojej niszy by móc wstępnie zacząć wrzucać linki do tweetow.

Followers: 487 (+176)

Tymczasem życzę dobrej nocy i wysokich zarobków. Smile