Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Keyy_MM x Twitter x OgAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Keyy_MM x Twitter x OgAds (/Temat-Keyy-MM-x-Twitter-x-OgAds-130033)

Strony: 1 2


Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 04-03-2016 17:11

Siemanko, pewnie wielu zna mnie ze sprzedaży kont oraz z mojego poradnika dotyczącego ogMobi i zarabiania na KIK. Otóż żyję dalej i postanowiłem trochę poodchodzić od schematycznego zarabiania w popularny sposób i spróbować swoich pomysłów opisując wszystko wam w tym temacie. Nie zamęczając, poniżej macie statystyki na czym zarabiam. Update będą co dzień/dwa i będą opisywać do zrobiłem wczoraj lub przez 2 dni Wink


KIK x OgAds


Tutaj chyba nie ma co się rozpisywać bo jest to mój autorski sposób z użyciem mojego bota na którym poświęcając 1h mam 20$ a później jakieś "echo" jeszcze w kolejny dzień. Ciągle mam zamiar zarabiać tą metodą lecz z braku czasu nie zawsze będą z niej jakieś zarobki.

Do dziś na niej zarobiłem 281$ przez około 2 tygodnie działania po max godzinę dziennie.


Twitter x OgAds


To jest właśnie ten mój nowy projekt. Mam zamiar promować OgAds poprzez Twitter. Nisza na której mam założone konto jej znana lecz nie będę podawał wszystkiego na tacy. Konto jest zautomatyzowane do tego stopnia że zaglądam tylko bo sprawdzić czy lecą followers. Promocję linków rozpocznę po osiągnięciu 5k follow.

Jak macie jakieś pytania to pisać tutaj, ponieważ nie odpisuje na PW na pytania związane ze sposobami.


Dzień 1 (03.03.2016)


Nie promowałem nic na KIK, dostałem tylko "echo" z poprzedniego dnia. Dziś również nie będzie działania na tym sposobie.

[Obrazek: fxqsux.png]

Na Twitterze podziałałem praktycznie wszystko ponieważ od kilku dni poza ustaleniem teorii nie działałem nic. Tak więc założyłem konto, skonfigurowałem go, dodałem kilka postów manualnie, stworzyłem posty na kilka następnych dni oraz przeprowadziłem standardową codzienną promocję konta metodą f4f.

Followers: 60 (+60)


.


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - paweuq - 04-03-2016 17:24

Tylko jedno konto? Konto pod PL, USA, czy cały świat? Powodzenia. Mimo, że nie przekonuje mnie PPI to jednak twoja osoba sprawia, że będe tu zaglądał Smile


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 04-03-2016 17:41

Content po angielsku, cały świat.


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 06-03-2016 20:15

Dzień 2,3


Przez te 2 dni niestety nie znalazłem zbyt dużo czasu na KIK więc nie było tam zarobków. Coś ruszy od jutra na 100%.

Na Twitterze zaplanowałem posty na najbliższy tydzień i 2 razy wykonałem promocję konta. Wszystko idzie powoli ale konsekwentnie i zgodnie z planem do przodu Wink

Followers: 169 (+109)


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Obamakiller - 06-03-2016 20:18

Masz jakiegoś botka do twiitera,kika ?


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 06-03-2016 20:23

(06-03-2016 20:18)Obamakiller napisał(a):  Masz jakiegoś botka do twiitera,kika ?

Do twittera używam pewnej darmowej strony do planowania postów a do KIK mam stworzonego przez siebie bota Wink


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 07-03-2016 22:24

Dzień 4


Dziś ściągnąłem dużo trafficu na KIK, jutro przekieruje go na moją stronę i zobaczymy co się stanie bo to jest trochę odmienny sposób od standardowego.

Na Twitterze standardowa promocja konta i czekanie na moment gdy będę mógł wrzucić linki, pod koniec tygodnia gdy bedzie około 500 followers to wrzucę do jednego z postów link z moja niszą i zobaczymy czy będą wejścia.

Followers: 230 (+61)

Tymczasem życzę dobrej nocy i wysokich zarobków. Smile


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - meverin - 07-03-2016 22:53

Wyczyść pw Tongue


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Keyy_MM - 08-03-2016 21:42

Dzień 5


Testowałem nowy sposób na KIK. Po godzince od wdrożenia jest 7$ na ogAds wiec nawet ładny wynik. Zobaczymy ile nabiera się do rana i napisze lub z edytuje ten post z odpowiednim screenem że statystykami Smile

Na Twitterze standardowa promocja konta... zgodnie z oczekiwaniami, codziennie jest więcej nowych obserwujących.

Followers: 311 (+81)

Tymczasem życzę dobrej nocy i wysokich zarobków. Smile


RE: Keyy_MM x Twitter x OgAds - Dante_/ - 08-03-2016 21:53

Ładnie jak na godzinę roboty i z tego można rozumieć, że na bocie, jeżeli przez noc ma jeszcze 'nazbierać' Big Grin? Ja osobiście też sobie 'działam' na OGads, ale to na IG, a co do Twojego sposobu z Twojego poradnika, to jeżeli ktoś będzie promował w taki sposób jak opisałeś, jakieś treści erotyczne ( nie musi być nagość ) to mogą być problemy z wypłatą, rozmawiałem już na ten temat z Benem i mówił, że takie coś jest zakazane.

Mam nadzieję, że nie promujesz treści erotycznych i będziesz miał coraz większe dniówki POWODZENIA !!