Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb (/Temat-Szukam-Bota-ktory-wczytuje-grupy-z-konta-nafb-130026)



[Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - KenkyushaKamil - 04-03-2016 12:46

Witam szukam programu który po zalogowaniu na konto A wczytuje ID grup z tego konta. Najlepiej bezpłatny może i być płatny ważne aby działał, bo brakuje mi tylko niego do układanki Smile

Nagroda bardzo duży bardzo seksowny i jakże wolnościowy reput.


RE: [Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - ClassAxion - 04-03-2016 12:51

Musi być program czy może być skrypt?


RE: [Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - michas2211 - 05-03-2016 03:17

Ja się dołączam i może być skrypt Smile


RE: [Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - TechByte - 05-03-2016 10:23

Mam taki program, platny 50zł który ma dodatkowa funkcje zapraszania do grup z konta głownego. Pisz PW


RE: [Szukam] Bota który wczytuje grupy z konta nafb - KenkyushaKamil - 05-03-2016 22:48

Znalazłem już Smile TB taka mała uwaga ode mnie. Masz program który służy głównie do zapraszania kont z matki, a jego dodatkową funkcją jest wyciąganie grup. Czemu tak jest ? w innym darmowym programie jest funkcja do wyciagania grup.
Dziękuje za pomoc każdemu dam reputa i temat można zamknąć