Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku (/Temat-Wymiana-salda-z-komorki-na-gotowke-w-banku-130003)



Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - rozekrr - 03-03-2016 19:04

Witajcie, możecie coś polecić, co nie zabiera dużego % od wymiany gotówki na komórce na konto bankowe?

Z góry dzięki Jerk


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - sajmon1990 - 03-03-2016 19:27

również jestem zainteresowany czyś podobnym Smile


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - Dk2RR - 03-03-2016 19:39

Ja również. Play blokuje po tygodniu jak się doładuje 5 zł. Mam już uzbierane 50 zł i cały czas zablokowane konto :/


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - rozekrr - 03-03-2016 19:46

Jest serwis np. wymiana sms.pl ale tam za sms-a 25 zł mamy 10 zł, to strasznie niekorzystne.
Czy jest coś bardziej opłacalnego?


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - hubert5544 - 03-03-2016 19:49

Niestety wszystko zbiera duży % Sad
Masz do wyboru wymenić za pomocą specjalnego serwisu (wygugluj "wymiana sms", albo poszukaj na forum, są takie tematy), z tego będzie ok. 30%, albo sprzedawać sms premium do 50% tyle że to może potrwać Smile

Jak ktoś ma inny pomysł to sam chętnie skorzystam Smile


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - rozekrr - 03-03-2016 19:54

@[hubert5544] czemu sprzedaż sms premium na forum może potrwać?


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - Dk2RR - 03-03-2016 20:00

Eh, na tych wszystkich serwisach będziemy strasznie stratni. Na wymiana sms za 6 zł dostajemy 2 zł na konto.
Można ewentualnie jeszcze kupić skiny csgo za sms. Wydaje mi się że wtedy będziemy mniej stratni. Chyba nawet tak zrobię, bo nie ma co żeby mi się te 5 pak kisiło na koncie.
Tylko trzeba jeszcze znaleźć jakiś rzetelny serwis..


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - hubert5544 - 03-03-2016 20:01

(03-03-2016 19:54)rozekrr napisał(a):  @[hubert5544] czemu sprzedaż sms premium na forum może potrwać?
Mam na myśli to że przy wymianie w serwisie będziesz miał hajs prawie od razu, a przy sprzedaży to wiadomo, (zwłaszcza przy większych kwotach) będzie trzeba czekać na klienta, a i samych transakcji może być sporo Smile


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - flown - 03-03-2016 20:26

Ostatnio sprzedawałem smsy premium tu na forum. Sprzedaż za ~45% wartości. Smsy za ~60zł zeszły chyba w ok.3 dni, a nawet chwile po zakończeniu jeszcze miałem chętnych Wink


RE: Wymiana salda z komórki na gotówkę w banku - hubert5544 - 03-03-2016 20:33

(03-03-2016 20:26)flown napisał(a):  Ostatnio sprzedawałem smsy premium tu na forum. Sprzedaż za ~45% wartości. Smsy za ~60zł zeszły chyba w ok.3 dni, a nawet chwile po zakończeniu jeszcze miałem chętnych Wink
Ja chcę przetransferować ok. 300 zł, przy w miarę twardym procencie na poziomie 50, więc biorąc pod uwagę że jest kilka innych ofert, a ja jestem dość świeżym użytkownikiem, to może potrwać parę tygodni, a do tego czasu kwota wzrośnie Tongue