Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach (/Temat-Szukam-Szukam-bezplatnego-programu-do-postowania-na-grupach-129998)



[Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - paweuq - 03-03-2016 18:10

Witam

Tak jak w temacie, szukam darmowego programu do postowania w grupach na FB. Nie chce jechać na tych wirtualnych maszynach itp. Płacic również nie chce xD Czy coś takiego jest? Ewentualnie mogę zastanowic sie nad programem od TechByte. Ktoś coś nim działał?


Odp: [Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - jupp82 - 03-03-2016 20:42

Massplaner ma 5 dni triala potem niestety platny.


RE: [Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - PaulRcootiC - 03-03-2016 20:44

Jak ci się nic nie chce , to zarabiać też ci się nie chce ? pokerface beka
Najlepiej nic nie robić a żeby hajsik leciał ? pokerface


RE: [Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - paweuq - 03-03-2016 21:00

@[PaulRcootiC] Mistrzu czytasz mi w myślach Big Grin Będę do Ciebie mówił "Wróżbita Maciej"

Jak można sie skontaktowac z TechByte? Ma ktoś namiary?


RE: [Szukam] Szukam bezpłatnego programu do postowania na grupach - PaulRcootiC - 04-03-2016 19:23

(03-03-2016 21:00)paweuq napisał(a):  @[PaulRcootiC] Mistrzu czytasz mi w myślach Big Grin Będę do Ciebie mówił "Wróżbita Maciej"

Jak można sie skontaktowac z TechByte? Ma ktoś namiary?

Tam dam tam beka