Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamknieta Rejestracja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zamknieta Rejestracja (/Temat-Zamknieta-Rejestracja-129990)

Strony: 1 2


Zamknieta Rejestracja - fabian51 - 03-03-2016 14:06

Co myślicie o rejestracji tylko z zaproszenia uniknelo by to nie tylko multi kont ale oszustow i spamerow??


RE: Zamknieta Rejestracja - surfer0700 - 03-03-2016 14:10

Fajnie że kombinujesz i przejmujesz się 'jakością' naszego społeczeństwa, ale tak naprawdę to nic nie da.
Oszuści i tak dostaną linki do zaproszeń i dalej będą oszukiwać. Jedyne co się zmieni to że zwykli userzy z google, którzy zainteresowali się zarabianiem mieliby problem by czerpać i dzielić się swoją wiedzą.

+ konkurencja będzie przechwytywała naszych userów Wink



RE: Zamknieta Rejestracja - fabian51 - 03-03-2016 14:19

wiem i rozumiem to nie jestem dlugo na forum ale odkad jestem to zauwazylem tyle multi/banned/zdublowanych postow ze niepotrafilbym zliczyc (bo az do tylu liczyc nie umiembeka )


RE: Zamknieta Rejestracja - surfer0700 - 03-03-2016 14:24

No niestety tego nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Dlaczego wyczulamy użytkowników na kwestie handlu na forum. Tylko zaufane osoby. Nie warto łasić się na parę groszy by być może później stracić 20 razy tyle. Smile


RE: Zamknieta Rejestracja - PaidMoney - 03-03-2016 14:24

A gdyby wprowadzić zabezpieczenia podobne jak np na nulled.cr?
Mam na myśli, aby zobaczyć np jakiś poradnik to trzeba napisać posta, gdyby było tego za dużo (takich postów) to by blokowalo konto przed tym, można powiedzieć że taka osoba to pijawka,
Tp tylko mała sugestia, ale fajnie to wygląda na forum nulled.cr Wink


RE: Zamknieta Rejestracja - fabian51 - 03-03-2016 14:27

cos podobnego jest na thebot.net
-zeby napisac watek potrzeba miec ok 10 postow a zeby wejsc w market okolo 80


RE: Zamknieta Rejestracja - PaidMoney - 03-03-2016 14:29

Nie to wogóle coś innego, zarejstruj się i zobacz sam Wink
Edit:
Np
Ktos sie zarejstruje nabije odrazu 10 postow w poradnikach i staje sie lecherem (pijawko)
Z coraz wieksza reputacja, stazem konta, ilością postów/tematów i tym podobne, zwieksza sie reputacja wobec forum.
Do okroslonego poziomu konta mozna pisac posty w poradnikach, puzniej blokuje.


RE: Zamknieta Rejestracja - fabian51 - 03-03-2016 14:31

aaa cos ala ripz.pl tak


RE: Zamknieta Rejestracja - surfer0700 - 03-03-2016 14:33

(03-03-2016 14:24)PaidMoney napisał(a):  A gdyby wprowadzić zabezpieczenia podobne jak np na nulled.cr?
Mam na myśli, aby zobaczyć np jakiś poradnik to trzeba napisać posta, gdyby było tego za dużo (takich postów) to by blokowalo konto przed tym, można powiedzieć że taka osoba to pijawka,
Tp tylko mała sugestia, ale fajnie to wygląda na forum nulled.cr Wink

To jest już walka z pijawkami, chociaż do końca walką bym tego nie nazwał. Jak wtedy wyglądałyby takie posty? Tak jak tam, tzn.
THANKS. Nice stuffff. You made my day! Itp.
Nie chcemy tutaj takich spam wiadomości, które tak naprawdę wprowadzą tylko bałagan dla użytkowników którzy chcieliby podyskutować na temat danej wstawki. Nie uważasz?



(03-03-2016 14:27)fabian51 napisał(a):  cos podobnego jest na thebot.net
-zeby napisac watek potrzeba miec ok 10 postow a zeby wejsc w market okolo 80

Mamy tutaj dział handel od 50 postów. Smile


RE: Zamknieta Rejestracja - PaidMoney - 03-03-2016 14:35

To wprowadzic zamiast postow np dzieki jak na cpaelites
Chodzic mialo by wszystko podobnie Wink