Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie randki polecacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie randki polecacie ? (/Temat-Jakie-randki-polecacie-129984)

Strony: 1 2


RE: Jakie randki polecacie ? - paweuq - 04-05-2016 05:43

(27-04-2016 09:10)Pakula napisał(a):  Na badoo kiedyś spotkałem się z kilkoma dziewczynami ale nie polecam randek przez neta, ponieważ później cyrki wychodzą bo dużo dziewczyn ściemnia i kłamie, a jak już dojdzie do spotkania to ładnie możesz się rozczarować jej wyglądem. Miałem 2 takie przypadki zdjęcie wrzuciła i była na nim szczupła, a na żywo była nie co przy sobie Tongue Najlepiej to iść na imprezę albo na miasto i po prostu zagadać w ryj Ci za takie coś nikt nie da Big Grin A będziesz miał najlepszy podgląd na dziewczynę Big Grin Później sprawdzasz jej charakter po krótkiej rozmowie idzie to sprawdzić jak Ci odpowiada to jazda z koksem Tongue Dlatego odradzam randki przez neta no chyba że już jesteś tak zdesperowany że Cię żadna kobieta nie chce to wtedy tak Big Grin


Haha skąd ja to znam beka A dziewczyne możesz poznać wszędzie na przystanku, w kolejce w sklepie, w kościele czy w parku. Mój kumpel jak miał lęk przed podchodzeniem i zaczynamiem rozmowy, bo bał sie ze go wysmieje, to pojechał do innego miasta i tam trenował, mowił nawet jak mnie wyśmieje to i tak mnie tam nikt nie zna to ch*j mnie to obchodzi co o mnie pomyśla. Teraz nie zmarnuje zadnej okazji do poznania nowej dziewczyny.

PS. żadna go nie wyśmiała


RE: Jakie randki polecacie ? - bananmma - 15-05-2016 16:36

Najlepsze randki to to spotkanie Smile Przez internet kto wie jaki hipopotam siedzi za ekranem Big Grin :F


RE: Jakie randki polecacie ? - MrDream - 16-05-2016 23:17

Modelka w necie - świnka w świecie Wink


RE: Jakie randki polecacie ? - Olszi - 19-05-2016 18:39

Zasada 3K czyli:
-Kino
-Kolacja
-Kopulacja