Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie randki polecacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie randki polecacie ? (/Temat-Jakie-randki-polecacie-129984)

Strony: 1 2


Jakie randki polecacie ? - Mefisteo - 03-03-2016 09:40

Witam tak sie złożyło ostatnio ze rozstałem sie z dziewczyna byłem z nią dość sporo i nie jestem w temacie gdzie teraz w sieci można poznać kogoś ciekawego, wiadomo najlepiej w realu, ale z tym tez jest problem bo mało czasu itp a wiadomo druga połówka by sie przydała Smile


RE: Jakie randki polecacie ? - Assasinoo - 09-03-2016 01:13

showup.tv


RE: Jakie randki polecacie ? - hubert5544 - 09-03-2016 02:05

Roksa.pl


RE: Jakie randki polecacie ? - Kickster - 09-03-2016 02:19

Wyjść z domu na imprezę i porozmawiać z dziewczynami na żywo. To jest najlepsza metoda


RE: Jakie randki polecacie ? - szpilmen - 09-03-2016 02:24

(03-03-2016 09:40)Mefisteo napisał(a):  Witam tak sie złożyło ostatnio ze rozstałem sie z dziewczyna byłem z nią dość sporo i nie jestem w temacie gdzie teraz w sieci można poznać kogoś ciekawego, wiadomo najlepiej w realu, ale z tym tez jest problem bo mało czasu itp a wiadomo druga połówka by sie przydała Smile

Spróbuj na http://zaadoptujfaceta.pl
Muszą mieć spory bo często reklamują się w TV. Sama koncepcja strony też ciekawa.


RE: Jakie randki polecacie ? - full2000 - 20-04-2016 15:05

w badoo masz mozliwosc wyszukania dziewczyn z okolicy Smile


RE: Jakie randki polecacie ? - Pakula - 27-04-2016 09:10

Na badoo kiedyś spotkałem się z kilkoma dziewczynami ale nie polecam randek przez neta, ponieważ później cyrki wychodzą bo dużo dziewczyn ściemnia i kłamie, a jak już dojdzie do spotkania to ładnie możesz się rozczarować jej wyglądem. Miałem 2 takie przypadki zdjęcie wrzuciła i była na nim szczupła, a na żywo była nie co przy sobie Tongue Najlepiej to iść na imprezę albo na miasto i po prostu zagadać w ryj Ci za takie coś nikt nie da Big Grin A będziesz miał najlepszy podgląd na dziewczynę Big Grin Później sprawdzasz jej charakter po krótkiej rozmowie idzie to sprawdzić jak Ci odpowiada to jazda z koksem Tongue Dlatego odradzam randki przez neta no chyba że już jesteś tak zdesperowany że Cię żadna kobieta nie chce to wtedy tak Big Grin


RE: Jakie randki polecacie ? - [email protected] - 27-04-2016 09:27

Badoo Wink Mozna poznać ciekawych ludzi


RE: Jakie randki polecacie ? - kwl262 - 27-04-2016 09:36

poszukaj na 6obcy Smile


RE: Jakie randki polecacie ? - bayracdicon86 - 27-04-2016 09:40

Idź na domówkę do znajomych, albo najlepiej popytaj po znajomych. W Internetach nigdy nie wiesz na kogo tak naprawdę trafisz, a większość profili to fejki.