Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pusty sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Pusty sms (/Temat-Pusty-sms-129982)



Pusty sms - kamilg49 - 03-03-2016 07:34

Siemka czy na FireSub akceptują puste smsy jak "nasz gość" nie ma nic na koncie ? Smile


RE: Pusty sms - Karewer - 03-03-2016 08:16

Nie. Lead zaliczany jest w momencie, gdy "ofiara" będzie posiadała środki na koncie w dzień rozsyłki i będzie nadal zapisana do subskrypcji.


RE: Pusty sms - verona - 03-03-2016 08:57

(03-03-2016 08:16)Karewer napisał(a):  Nie. Lead zaliczany jest w momencie, gdy "ofiara" będzie posiadała środki na koncie w dzień rozsyłki i będzie nadal zapisana do subskrypcji.


Nie musi być zapisana podczas rozsyłki. Obciążenie następuje zaraz po zapisaniu się więc najczęściej lead jest w ciągu kilku minut.


RE: Pusty sms - Karewer - 04-03-2016 16:31

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd Smile


RE: Pusty sms - Kiljan - 04-03-2016 18:21

Karewerowi chodziło o to, że jak w chwili zapisania się nie ma kasy to wtedy musi być zapisana podczas rozsyłki. No i to jest prawda, jeśli w momencie zapisania użytkownik nie ma wystarczającej ilości środków to w momencie kiedy będzie miał te środki podczas jednej z rozsyłek to ten lead będzie doliczony.


RE: Pusty sms - Karewer - 04-03-2016 21:59

Dokładnie. Zwłaszcza, że @[kamilg49] pytał o to, czy zaliczane są tzw. "puste leady", kiedy odbiorca nie ma środków na koncie. Nie chciałem po prostu dalej drążyć tematu, bo myślałem, że mam nie aktualne informacji odnośnie zliczania Smile