Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyżyj się!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyżyj się!! (/Temat-Wyzyj-sie-12997)

Strony: 1 2


Wyżyj się!! - Arekxxl - 03-09-2010 22:26

Postanowiłem założyć ten wątek ponieważ każdy z nas miewa chwile w których jest zdenerwowany i nie zawsze ma się do kogo zwrócić.

Możecie tu powyklinac swojego szefa, powiedzieć dlaczego wkurza cię twoja dziewczyna, poskarżyć się na stres związany z sesją, powyzywać polityków, niszczyć trolli, wszystko czego tylko potrzebujesz w danej chwili...

Jeżeli nie podoba Ci się pomysł też możesz go skomentować, nie przejmuje się krytyką

Pozdro Wink


RE: Wyżyj się!! - Daminn - 04-09-2010 11:53

Ok więc zacznę:

JaPier#ole!!!!!!!! Kolejny debil#y temat AAAAAAAAA Kur#a ile można!!!!!!!! Nie macie nic lepszego do roboty? AAAAAAAAAA FFFUUUUUUUUUUUUU


RE: Wyżyj się!! - Arekxxl - 04-09-2010 12:05

No i to mi sie podoba ; )

Tak samo jak ten pier==lony pedobear


RE: Wyżyj się!! - Royside - 04-09-2010 12:34

Ja pie*** takie pojebane tematy jak fan club Jeppersa , ludzie mają za autorytet kolesia z drugiej strony internetu , ten kraj się stacza.

Już mi lepiej Smile


RE: Wyżyj się!! - Arekxxl - 04-09-2010 12:40

Dzieki dzieki za komplement : )


RE: Wyżyj się!! - Lubelak - 04-09-2010 13:16

kurw* przebiłem oponę w motorze i hu* nie mogę jeździć


RE: Wyżyj się!! - Crasher - 04-09-2010 15:11

Ja pierdole, przejebałem 10 000 w tydzien, a miałem kupić fure !! Stara mnie nie kocha, dziewczyna rzuciła, piwo się skończyło i wakacje skończyły ;(


RE: Wyżyj się!! - MateX - 04-09-2010 15:14

A mnie wkurwia sasiad bo o byle co pedal pierdolony dzwoni na suki skurwiel latany w dupe!
Juz mi lepiej ;]


RE: Wyżyj się!! - maniew - 04-09-2010 19:09

AAAAAAAAAAAAAdsagavgeaui kurwaa!!! japierdole dlaczego te życie musi być takie trudne!! CZY KTOS MNIE ZROZUMIUE DO JASNEJ KURWY UCZESANEJ WIADREM !!!!! JEBANA HERBATA ZNOWU mi sie wylała na biurkoooooo a szmata jest w kuchni i musze zapierdalać tyle kurwa przez przedpokój JAPIERDOEL!!!! Krótki post bo musze kończyć szybko bo mam krzywą podłoge wiec biurko też stoi krzywo a jebana grawitacja sprawi że zaraz połowe herbaty bede miał na podłodze i w szparach między panelamiii!!!!!!


RE: Wyżyj się!! - Lubelak - 04-09-2010 19:48

znowy motorniczy przy farcił
pierdolo### farcialski skurr****
Pozdrawiam motorniczego forumowego farta ;*