Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak wybić filmik na yt? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak wybić filmik na yt? (/Temat-jak-wybic-filmik-na-yt-129969)



jak wybić filmik na yt? - krojek - 02-03-2016 20:00

Witam, jak można wybić film na yt?

i tak przy okazji, czy opłaca sie reklamować hacki na yt? i czy google takie filmy usuwa? Jak tak to jak robić aby ich nie usuwało.


RE: jak wybić filmik na yt? - Zawadson - 02-03-2016 20:03

Hacki? Chcesz promować oszukiwanie w grach?

A żeby filmik był popularny musisz nakręcić coś oryginalnego, być pierwszym.


RE: jak wybić filmik na yt? - Waldes93 - 03-03-2016 10:41

Osobiście polecam stosować metodę metior.pl, wrzucanie za pomocą własnego konta yt bo darmowego są już nie dostępne. po za tym kup HR wyświetlenia od qqtube.com. 1000 wysw to 0.6$-0.7$.
1.Nakrec swoj film albo weź kogoś i wrzuć przez metior.pl to pozwoli uniknąć blokady. Oczywiście wrzucając przez metior nie wybieraj najlepszych filmów tylko te słabsze filmy na niższych pozycjach bo Cie oflagują.
2.Wrzucając film ustaw jako niepubliczny.
3. Wrzuć na niego 1000 HR views od qqtube.com,50like z addmefast badź like4like i 50 subskrypcji.
4. Zmień na publiczny.
5.Czekaj czekaj czekaj.
6. Nie będziesz odrazu w top10 na pewno bo ja tak wrzucając nigdy się nie wybiłem odrazu, ale po 2-3 miechach osiągałem nawet pierwszą pozycję.
7.Dodawaj dobre słowa kluczowe + opis wraz ze słowami kluczowymi również.

Powodzonka!Smile