Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej (/Temat-Zweryfikowane-konta-facebook-Najtaniej-129944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 02-03-2016 13:26

1.Nazwa przedmiotu : zweryfikowane konta facebook
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 1 konto - 1zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew, paypal

Witam, do zaoferowania mam zweryfikowane konta facebook.
Konta są świeże, zweryfikowane e-mailowo oraz telefonicznie. Każde osobno tworzone w prywatnych sesjach przeglądarki nie zapisujących plików cookies, co przekłada się na żywotność kont.


Czym chciałbym się wyróżnić? Tym, iż to Ty decydujesz o każdym szczególe zamawianych kont. Oferuję Ci profile każdej narodowości, obu płci, czy nawet dokładnego adresu zamieszkania. Potrzebujesz niemieckich, francuskich, amerykańskich, a może australijskich? Nie ma problemu. Bez sensu jest przecież spamowanie na zagranicznych grupach polskimi kontami. Smile


Tworząc je, z myślą o jak największej wiarygodności uzupelniam dane pasujące do danej narodowości:

Kod:
*zdjęcie profilowe
*zdjęcie w tle
*adres
*praca
*ukończone szkoły

Cena to 1zł za każde konto, więc myślę, że jest to dobra oferta. W grę wchodzi przelew na konto, oraz paypal. Polecam tą drugą opcję, gdyż pieniądze przychodzą natychmiastowo. Jako kontakt zapraszam do pisania w temacie, oraz PW. Smile

Podsumowując, pisząc do mnie, określ jaka ma być płeć, narodowość, oraz ewentualnie inne opcje kont. Poniżej przykładowe profile.


[Obrazek: wmdsgi.jpg]


AKTUALIZACJA 13.03.2016


Z powodu coraz większego zainteresowania, oraz stale zmniejszającego sie "wolnego" czasu jestem zmuszony wprowadzić drobne zmiany. Od teraz minimalna ilość kont do zamówienia wynosi 5 szt. Znacząco ułatwi mi to pracę. Muszę podnieść także cenę konta zagranicznego, ponieważ zrobienie ów konta zajmuje nawet 3-4 razy więcej czasu niż konta polskiego, jest także więcej "kombinowania". Myślę, że cena 1.7zł za zagraniczne konta będzie uczciwa. Cały czas też w miarę możliwości staram się dodawać gratisy. Zapraszam. Smile


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Bordo - 02-03-2016 13:32

Zamawiam 50 ładnych, studiujących Polek.
Odezwe sie wieczorem Wink


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Robaczek12 - 02-03-2016 14:28

Zamawiam 25 kont żeńskie Polki Smile
Na kiedy moga być już konta ???


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - spaltooln - 02-03-2016 15:42

Odpisałem PW. Zapraszam kolejnych chętnych Smile


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - mumminos - 02-03-2016 21:40

Wszystko elegancko, polecam tego allegrowicza Big Grin


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - blazej1128 - 03-03-2016 13:42

Polecam, profile ładnie uzupełnione tak jak chciałem Smile


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Robaczek12 - 03-03-2016 14:15

zapłaciłem już za 25 kont Smile
Kiedy mogą się spodziewać kont ???


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Bordo - 04-03-2016 12:23

a ja czekam xD


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Robaczek12 - 04-03-2016 12:24

Bordo dostalem dzisiaj konta na e-maila dla ciebie to pewnie większe jest zamówienie nie denerwuj sie


RE: Zweryfikowane konta facebook, Najtaniej - Bordo - 04-03-2016 15:30

wszystko okej, polecam Smile