Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dziennik motywujący - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dziennik motywujący (/Temat-dziennik-motywujacy-129941)



dziennik motywujący - qwertybsk - 02-03-2016 12:35

Siema, mam na imię Michał, 95 rocznik w zarabianiu przez neta jestem zielony, od listopada śmigam na subach i jakoś mi starca na ten kieliszek chleba. Mam dużo wolnego czasu, do szkoły idę dopiero od września-października ( zaocznie ) i nie pracuje Smile Niestety przez siedzenie w domu przez kilka miechów jestem leniwy :/ priorytetem dla mnie jest znalezienie dodatkowego źródła dochodu w necie ( nie chcę ograniczać się tylko na subach ) oraz oczywiście jak najszybciej chciałbym ogarnąć blogi, pozycjonowanie oraz wszystko co podstawowe w tym fachu. budowa zaplecza w tym czasie jest oczywista

Posty będę stawiał co kilka dni, czasem seriami z każdego dnia Smile najważniejsze żeby na koniec miesiąca ta dwójka była więc lecimy

wczoraj wegetowałem po necie więc dużo nie robiłem, zresztą będzie większość takich dni ( ten dziennik mam nadzieje że pomoże mi zwalczyć te lenistwo oraz zmotywować innych leni do działania )

saldo z dn. 01.03
36PLN/2000PLN


RE: dziennik motywujący - qwertybsk - 03-03-2016 00:05

Dzień drugi
Wegetacja po necie z tym że już bardziej w sensownym celu, pierwszy dzień przygotowań nowego projektu który odpalę jak najszybciej mam nadzieję.

tak więc: 52.83 PLN/2000PLN


RE: dziennik motywujący - full2000 - 03-03-2016 08:56

Powodzenia ! Smile


RE: dziennik motywujący - qwertybsk - 04-03-2016 00:39

Dzień trzeci
Jedynie co robiłem tego dnia, to porządki na lapku oraz kilka rzeczy ws. ułatwienia pracy przy budowaniu zaplecza.

cel na marzec:
72.15 PLN/2000PLN


RE: dziennik motywujący - polokk - 05-03-2016 02:53

Hmm do tysiaca dojedzies moze, ale jesli nie zrobis jakiegos wielkiego przelomu to ciezko o dwojke bedzie. A nie wypozycjonujesz sie w miesiac na pewno. Nie mniej jednak z checia poobserwuje no i zycze sukcesow. Sam tera mam podobne przychody niestety z tym, ze kompletny ze mnie len, a czasu nie za wiele rowniez i ograniczam sie do poswiecenia raz na jeden-dwa tygodnie 2-3 godzin / brak strony itd. Zycze wysokich zarobkow, moze to i mnie zmotywuje co by sie ruszyc w koncu


RE: dziennik motywujący - qwertybsk - 05-03-2016 10:26

Nie nie, ja chcę w tym czasie się uczyć pozycjonować, po prostu nie chcę marnować tego czasu i chcę stawiać zaplecze .. Smile

Wczorajszy dzień był na plus ( dzień czwarty ), ale jak już to 'w pracy' zawsze człowieka coś wkur... Sad dużo czasu spędziłem przy zapleczu, dodatkowo wprowadziłem w życie nową niszę, ale jak pisałem na początku zdania mam kilka rzeczy do poprawek <metoda prób i błędów>

Dzisiaj czeka mnie pracowita sobota, muszę udoskonalić kilka ważnych rzeczy Smile

05.03 10:20/CEL NA MARZEC
146.64 PLN/2000PLN


edit: piękna pogoda, z bratem zabrałem się za porządki domowe na podwórku, praca przesunięta na dalszą część dnia, ale cieszę się że aktywnie spędziłem ten czas Smile


RE: dziennik motywujący - qwertybsk - 08-03-2016 11:21

Hej witajcie Smile od czasu ostatniego postu dbałem jedynie o rozwijające się zaplecze, wrzuciłem kilka odgrzewanych kotletów i muszę się wsiąść za nowe projekty i nadrobić Smile

Cieszę się że założyłem ten dziennik, dzięki niemu nie mam problemów z budowaniem zaplecza, fajnie Smile Trzeba cały czas szlifować swoje umiejętności, zachęcać się do pracy, kiedyś to było tylko marzenie żeby w domu człowiek mógł zarabiać - a teraz się leni jeden z drugim facepalm

na koniec wpisu nutka i podsumowanie

Jeżeli robisz cokolwiek to szanuj cza, czas
Jeżeli robisz to dobrze to przyjdzie ha, hajs


08.03 11:15/cel na marzec
288.80 PLN/2000 PLN


dziennik motywujący - Majka - 10-04-2016 20:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.