Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bartik123pl jego ksywa to ksero? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Bartik123pl jego ksywa to ksero? (/Temat-Bartik123pl-jego-ksywa-to-ksero-129939)

Strony: 1 2


Bartik123pl jego ksywa to ksero? - paweuq - 02-03-2016 12:04

Witam

Jakiś czas temu kupiłem poradnik od użytkownika tego forum mianowicie @[bartik123pl] cena 350zł, więc trochę sporo Smile Wydawał się być w porządku gosciem aż do zakupu poradnika, tym bardziej byłem zainteresowany bo oddał do recenzji do @[nitram] cały czas pisał, że recenzja się przedłuża bo nie ma czasu, więc ok zaryzykowałem i kupiłem bez recki. Cena miała wynosić 250zł lecz przed moim zakupem dodał super zaje**sta metodę i cena podniosła się o 100zł. Co do poradnika nie mam zastrzezeń i metod równiez, tylko jest jedno ale te metody(nie wszystkie) są skopiowane/przepisane i lekko zmienione z poradnika od @[zbyszeq]

Do administracji!
Nie będe tutaj zamieszał linków do obu poradników! Dlatego jak ktoś chce porównać oba poradniki niech zglosi się na PW to podam linki do poradników


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - zbyszeq - 02-03-2016 12:27

Prosiłbym o linki na PW.
Dzięki za reakcję @[paweuq]


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - surfer0700 - 02-03-2016 12:30

Podeślij mi obie wersje na PW i zaraz sprawa będzie rozwiązana. Jerk


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - zbyszeq - 02-03-2016 12:36

Dostałem i śmiem twierdzić, że to prawie cały skopiowany mój poradnik z zamianą paru zdań i dodaniu 2 metod od Siebie.....


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - surfer0700 - 02-03-2016 12:58

Moim zdaniem poradnik użytkownika @[bartik123pl] to zlepek innych poradnków w tym także @[zbyszeq] + być może coś jego (ale wątpię Big Grin ).
Duża część nisz jest skopiowana, nawet nie pofatygował się żeby poszukać innych przykładów... Xpokerface Podaje wszystko to samo. Sposób też identyczny.
Daję szanse @[bartik123pl] na wypowiedzenie się w temacie - Ostatnia wizyta: Dzisiaj 09:57 - jeżeli będzie się logował i olewał sprawę to wylatuje z banem.



RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - paweuq - 02-03-2016 13:01

I oddawaj hajs!


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - nitram - 02-03-2016 16:01

Następnym razem warto poczekac na recenzje.
czekamy na wyjaśnienia bartik


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - bartik123pl - 02-03-2016 16:46

Dopiero teraz zauważyłem ten temat wiec odpowiadam. Co do recenzji to pisałem do Klina nie do nitrama więc małe sprostowanie. Co do to czy to plagiat naprawdę nie wiem. Nie widziałem poradnika zbyszqa. Metody te widziałem Facebooku a wiadomo, jeśli ktoś zarabia na czymś i zobaczy że ktoś coś takiego robi to od razu zapala się lampka i już wie że jest nowa metoda. Co do tej sytuacji to zapraszam na PW, nie chce żadnych konfliktów kłótni czy niewiadomo czego.


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - paweuq - 02-03-2016 16:50

@[bartik123pl] Oddajesz hajs i jesteśmy kwita Smile Bo nie zamierzam placić za ten sam poradnik 2 razy Smile


RE: Bartik123pl jego ksywa to ksero? - bartik123pl - 02-03-2016 16:53

Napisz PW, wszystko jest do dogadania Wink