Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 13-06-2017 06:38

I jakim przeniesieniem?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Patryllo24 - 15-06-2017 11:02

Dzisiaj wieczorem globalny webinar, polecam sprawdzić Smile Od siebie dodam że jak na ten moment jestem mega zadowolony, oby tak dalej Smile




[Obrazek: 6786274.png]


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - KitekW - 15-06-2017 12:19

Też macie problem z zalogowaniem się ?

A jeśli chodzi o to przeniesienie to nie czasami Traffic Monsoon też po przeniesieniu biura do Dubaju upadł ?

Nie żebym był pesymistą, bo FAP działa beż zarzutów ( tylko z tym OTP czasami są jaja ) , ale tak mi się negatywnie skojarzyło Xpokerface


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 15-06-2017 12:41

Tak jest jakiś problem z kodami OTP w tej chwili .
@KitekW - troche nie tak było z Traffic Monsoon to sam Charles Scoville uciekł do Dubaju a firma nadal była zarejestrowana w USA w stanie Utah.
Futurenet nadal jest zarejestrowany na wyspach Marshalla, a tylko główna siedziba przenosi sie z Polski do Dubaju, a główne biuro programistów ze wzgledu na tańsze koszty będzie na Ukrainie.
Biuro w Polsce zostanie także.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - twardy - 15-06-2017 12:46

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/piotr-tymochowicz-rozkreca-piramide-finansowa_1000340.html
Sex


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - KitekW - 15-06-2017 15:33

(15-06-2017 12:41)rafi213 napisał(a):  Tak jest jakiś problem z kodami OTP w tej chwili .
@KitekW - troche nie tak było z Traffic Monsoon to sam Charles Scoville uciekł do Dubaju a firma nadal była zarejestrowana w USA w stanie Utah.
Futurenet nadal jest zarejestrowany na wyspach Marshalla, a tylko główna siedziba przenosi sie z Polski do Dubaju, a główne biuro programistów ze wzgledu na tańsze koszty będzie na Ukrainie.
Biuro w Polsce zostanie także.

Dzięki za info Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 15-06-2017 20:26

(15-06-2017 12:46)twardy napisał(a):  http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/piotr-tymochowicz-rozkreca-piramide-finansowa_1000340.html
Sex

@[twardy] Jaka piramida ....
Co to za szmatławce i brukowce czytasz i propagandę uprawiasz ?
FUTURE to nie piramida, to realny projekt gdzie w przeciwieństwie do typowej piramidy to x zewnętrznych źródeł tak zasila na wypłaty innych że w sumie nikt nie musi już wpłacać by wpłacający robili wypłaty tym z wierzchołka góry lodowej beka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - RekinyInternetu - 16-06-2017 23:10

Historia domeny tego właściciela nie ciekawe ,polecam czytać opinie na innych forach nie będe tutaj wymieniał lub hyip monitorach.
Moim zdaniem duże ryzyko ale z jakimś groszem można wejść. Wink


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 18-06-2017 21:13

Nie wiem co jest bardziej śmieszne.
FuturePhone czy FutureCoin Big Grin


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 18-06-2017 21:15

O nie on wrócił... [SLEEPY FACE]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka