Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mysc - 11-05-2017 22:55

Pewnie, że nie - ale sprzedawca noży nie "obiecuje" mi zwrotu pieniędzy + 20% jak nóż się stępi Smile Gdyby tak było, traktowałbym zakup noży jako inwestycje - i byłaby to inwestycja. Ad'packi są kupowane w celu pomnożenia pieniędzy, więc dla kupujących są inwestycją. Sugerowanie, że program jest platformą reklamową, a użytkownicy są zwykłymi reklamodawcami, to przesada. Jesteśmy na forum o zarabianiu, temat jest w dziale HYIP i sam go tutaj umieściłeś. Pomijam już kwestię możliwej piramidy finansowej (i tak moje zdanie znasz, a nie chce mi się już o tym debatować - odpuszczam :>), ale nie przesadzajmy mówiąc, że się tu nie inwestuje. No Rafi. To co Ty w tym programie robisz? Kupujesz reklamę?

Woda w butelce coca-coli jest wodą, czy coca-colą? Program inwestycyjny w opakowaniu platformy reklamowej, jest programem inwestycyjnym, czy reklamowym? C'mon. Nie zakrzywiajmy czasoprzestrzeni :>


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 11-05-2017 23:17

(11-05-2017 21:47)santaclous napisał(a):  
(11-05-2017 20:29)rafi213 napisał(a):  [quote='rafi213' pid='1454209' dateline='1458156444']
Tak jak pisałem firma jest otwarta dla każdego, każdy kto planuje tutaj większą inwestycję i boi się o swoje finanse bez trudu może odwiedzić biuro firmy i porozmawiać z właścicielami. Smile
Ja to kupuje a wy ? Big Grin

Jak ja kocham naganiaczy którzy zaprzeczają własnym słowom.

rafi213 I Love YouHeart

W recyklix też odwiedzano firmę siedzibę bo nikt nie kupował recyklingu śmieci beka
Wielki podobno pożar o którym nikt nie słyszał rozłożył piramidkę finansową przykrytą kołderką z recyklingu śmiecibeka

Bełkot zwykłego naganiacza dawców kasy, podobnie w scamerscovile Tm było to tez platforma reklamowa w której nic nie inwestowałeś tylko śmieciowa reklamę kupowałeś i zły i brzydki sec ją zniszczył beka
Każdym tylko wpisem się pograżasz i wystawiasz tyłek by bardziej go kopać ....


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 11-05-2017 23:31

Myślałem że coś ciekawego się pojawiło w tym wątku skoro tyle nowych postów, a tu tylko ten sam bełkot co zawsze Tongue


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-05-2017 23:57

(11-05-2017 23:17)mikuss napisał(a):  
(11-05-2017 21:47)santaclous napisał(a):  
(11-05-2017 20:29)rafi213 napisał(a):  [quote='rafi213' pid='1454209' dateline='1458156444']
Tak jak pisałem firma jest otwarta dla każdego, każdy kto planuje tutaj większą inwestycję i boi się o swoje finanse bez trudu może odwiedzić biuro firmy i porozmawiać z właścicielami. Smile
Ja to kupuje a wy ? Big Grin

Jak ja kocham naganiaczy którzy zaprzeczają własnym słowom.

rafi213 I Love YouHeart

W recyklix też odwiedzano firmę siedzibę bo nikt nie kupował recyklingu śmieci beka
Wielki podobno pożar o którym nikt nie słyszał rozłożył piramidkę finansową przykrytą kołderką z recyklingu śmiecibeka

Bełkot zwykłego naganiacza dawców kasy, podobnie w scamerscovile Tm było to tez platforma reklamowa w której nic nie inwestowałeś tylko śmieciowa reklamę kupowałeś i zły i brzydki sec ją zniszczył beka
Każdym tylko wpisem się pograżasz i wystawiasz tyłek by bardziej go kopać ....

Pogrążasz to sie ty swoim monologicznym bełkotem, nie wiesz już co pisać to zmieniasz temat o innych firmach, to nie temat o recyclix ani o TM i nabijasz sobie posty, zamiast dyskutować na argumenty. Ale jak pisałem wcześniej widocznie rodzice nie nauczyli

Jedyną osobą z którą widać że można podyskutować w tym temacie jest mysc i tylko jemu odpowiem
(11-05-2017 22:55)mysc napisał(a):  Pewnie, że nie - ale sprzedawca noży nie "obiecuje" mi zwrotu pieniędzy + 20% jak nóż się stępi Smile Gdyby tak było, traktowałbym zakup noży jako inwestycje - i byłaby to inwestycja. Ad'packi są kupowane w celu pomnożenia pieniędzy, więc dla kupujących są inwestycją. Sugerowanie, że program jest platformą reklamową, a użytkownicy są zwykłymi reklamodawcami, to przesada. Jesteśmy na forum o zarabianiu, temat jest w dziale HYIP i sam go tutaj umieściłeś. Pomijam już kwestię możliwej piramidy finansowej (i tak moje zdanie znasz, a nie chce mi się już o tym debatować - odpuszczam :>), ale nie przesadzajmy mówiąc, że się tu nie inwestuje. No Rafi. To co Ty w tym programie robisz? Kupujesz reklamę?
Ja w firmie Futurenet korzystam ze wszystkich możliwości jakie daje firma. Za każdy zakup matrycy dostałem media pointy które to już 3 krotnie wykorzystałem do zakupu w sklepie aby uzyskać zniżki, wykupiłem bloga i landing page, korzystam aktywnie z portalu społecznościowego (dostaje bonusy za aktywność)
W FutureAdPro natomiast reklamuje swoje inne programy, bloga, produkty wystawione na sprzedaż w OLX i allegro. oraz dostaje bonus w postaci codziennych naliczeń z każdego zakupionego ad packa. Bonus jest na tyle atrakcyjny że postanowiłem wlasnie tutaj się reklamować a nie kupiłem reklam na innym portalu który nie daje szans na taki bonus, więc mam podwójną korzyść. Firma daję taką mozliwość to ją wykorzystuje tylko tyle i aż tyle Smile
Wiem że ty masz inne zdanie i masz do tego prawo zyjemy w państwie demokratycznym, co do jednego na pewno się z tobą zgodzę można w FN i w FAP zarobić, ale nie zawsze zarabia się poprzez inwestycję. Możesz nie wpłacić nawet $ i zarobić na tym portalu.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Lanserek - 12-05-2017 00:34

(11-05-2017 22:55)mysc napisał(a):  Pewnie, że nie - ale sprzedawca noży nie "obiecuje" mi zwrotu pieniędzy + 20% jak nóż się stępi Smile Gdyby tak było, traktowałbym zakup noży jako inwestycje - i byłaby to inwestycja. Ad'packi są kupowane w celu pomnożenia pieniędzy, więc dla kupujących są inwestycją. Sugerowanie, że program jest platformą reklamową, a użytkownicy są zwykłymi reklamodawcami, to przesada. Jesteśmy na forum o zarabianiu, temat jest w dziale HYIP i sam go tutaj umieściłeś. Pomijam już kwestię możliwej piramidy finansowej (i tak moje zdanie znasz, a nie chce mi się już o tym debatować - odpuszczam :>), ale nie przesadzajmy mówiąc, że się tu nie inwestuje. No Rafi. To co Ty w tym programie robisz? Kupujesz reklamę?

Woda w butelce coca-coli jest wodą, czy coca-colą? Program inwestycyjny w opakowaniu platformy reklamowej, jest programem inwestycyjnym, czy reklamowym? C'mon. Nie zakrzywiajmy czasoprzestrzeni :>

Tyle czasu minęło i widzę, że nadal bierzesz udział w tych bezowocnych dyskusjach. Tongue Lubie studiować różne systemy polityczne, ekonomiczne itd. Dlaczego to piszę? Ponieważ niedawno oglądałem serie wykładów na temat marksizmu (swoją drogą polecam: https://www.youtube.com/channel/UCDWbd2afmqv9ffFsA1mZqRg ) i zauważyłem ciekawy związek pomiędzy marksistami (większość społeczeństwa mylnie nazywa ich lewakami, ale to głupie określenie), a revszarowcami. Zauważyłem, że obie grupy ludzi wierzą w swoje zaklęcia i hasełka wbrew wszelkim faktom, ponieważ przyznanie się do błędu spowodowałoby u nich emocjonalny ból i dyskomfort psychiczny. Nie każdy jest w stanie przyznać się do błędu zwłaszcza kiedy musiałby zakwestionować wszystkie swoje dotychczasowe przekonania i wierzenia. Dlatego nie ważne jaki argument przedstawisz takim ludziom oni muszą go po prostu od siebie odepchnąć. Dlatego też będą sprowadzać wszelką dyskusje na poziom emocji, bo nie można w żaden sposób wybronić projektów opartych na schemacie ponziego z poziomu argumentów. Poza tym czasem widzę jak tacy ludzie uczestniczący w ponziakach się emocjonalnie nakręcają to, aż przecieram oczy ze zdumienia. Niektórych z nich poczucie, że mają ,,dochód pasywny'' czy to, że ,,zarabiają kiedy śpią'' wprawia w taki haj, że nikt nie jest w stanie przemówić im do rozsądku. Ot takie moje spostrzeżenia nie mogę spać to wrzuciłem swoje 3 grosze. Big Grin


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 12-05-2017 07:18

Naganiacze dawców pieniędzy tacy jak rafi213 doskonale wiedzą, że to oszustwo, ale nie mogą tego przyznać ponieważ stracili by źródło zarobku.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - wsite - 12-05-2017 08:18

(12-05-2017 07:18)santaclous napisał(a):  Naganiacze dawców pieniędzy tacy jak rafi213 doskonale wiedzą, że to oszustwo, ale nie mogą tego przyznać ponieważ stracili by źródło zarobku.

Straciłeś tam pieniądze ?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mattxx - 12-05-2017 10:36

(11-05-2017 22:55)mysc napisał(a):  Pewnie, że nie - ale sprzedawca noży nie "obiecuje" mi zwrotu pieniędzy + 20% jak nóż się stępi Smile Gdyby tak było, traktowałbym zakup noży jako inwestycje - i byłaby to inwestycja. Ad'packi są kupowane w celu pomnożenia pieniędzy, więc dla kupujących są inwestycją. Sugerowanie, że program jest platformą reklamową, a użytkownicy są zwykłymi reklamodawcami, to przesada. Jesteśmy na forum o zarabianiu, temat jest w dziale HYIP i sam go tutaj umieściłeś. Pomijam już kwestię możliwej piramidy finansowej (i tak moje zdanie znasz, a nie chce mi się już o tym debatować - odpuszczam :>), ale nie przesadzajmy mówiąc, że się tu nie inwestuje. No Rafi. To co Ty w tym programie robisz? Kupujesz reklamę?

Woda w butelce coca-coli jest wodą, czy coca-colą? Program inwestycyjny w opakowaniu platformy reklamowej, jest programem inwestycyjnym, czy reklamowym? C'mon. Nie zakrzywiajmy czasoprzestrzeni :>

Oficjalnie - revshare to platforma reklamowa. Tutaj nie inwestujesz tylko kupujesz reklamę która jest Ci dostarczana. I tyle... Nikt nie może się o nic przyczepić, bo przecież Właściciele się wywiązali z umowy.

Pytanie - kto kupuje Adpacki żeby tylko i wyłącznie się zareklamować? Nikt. To, że otrzymujemy naliczenia (zarabiamy) to tylko dobra wola Twórców revshare - nie są one w żaden sposób gwarantowane i mają być traktowane jako dodatkowy profit w idealnym biznesie gdzie np. reklamujemy swoją Firmę i jeszcze dostajemy zwrot poniesionych kosztów (czasem nawet wychodzimy z dużym % na plus).

Prawda jest taka, że da się zarabiać w revshare - nawet nic nie robiąc. Trzeba to tylko robić z głową i na chłodno analizować fakty.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 12-05-2017 10:41

kupujac adpacki wykupujemy usluge reklamy
a kupujac matryce co wykupujemy ? jaki produkt ? lub usluge


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 12-05-2017 10:50

Kupując matryce dostajemy media points za ktore możemy nabyc produkty firmy oraz znizki w sklepie firmowym.