Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Haalos - 09-05-2017 12:59

U mnie też wisi od wczoraj


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 09-05-2017 13:08

Wypłaty są realizowane od pondz do piątku, mają 5 dni roboczych ale zazwyczaj jest to 1, max 2 dni Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 10-05-2017 16:37

Po prostu kasa się kończy na wypłaty. Wypłacajcie puki możecie Big Grin


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikuss - 10-05-2017 16:38

(10-05-2017 16:37)santaclous napisał(a):  Po prostu kasa się kończy na wypłaty. Wypłacajcie puki możecie Big Grin

A co ty chłopie pleciesz ....
Zaraz stado naganiaczy "siądzie" i powie że zamęt siejesz, piramida idzie w dobrą stronę wszystko jest gites i nic się nie dzieje beka
Z samych kubków i innych zewnętrznych źródeł finansowania firma reklamowa piramida finansowa dziennie ma kilka milionów na wypłaty więc źródełko nie wyschnie jeszcze będzie świetlane lata płacić bez problemu beka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 10-05-2017 16:55

Grochem o ścianę [FACE WITH TEARS OF JOY]
Szkoda już słów

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 10-05-2017 17:39

(10-05-2017 16:37)santaclous napisał(a):  Po prostu kasa się kończy na wypłaty. Wypłacajcie puki możecie Big Grin

Wypłacamy Smile Wczoraj zlecona wypłata dzisiaj już na koncie, w między czasie kupione 4 nowe ad packi bo kredyty szybko uciekają i trzeba dokupować aby było co reklamować Big Grin

(10-05-2017 16:38)mikuss napisał(a):  A co ty chłopie pleciesz ....
Zaraz stado naganiaczy "siądzie" i powie że zamęt siejesz, piramida idzie w dobrą stronę wszystko jest gites i nic się nie dzieje beka
Z samych kubków i innych zewnętrznych źródeł finansowania firma reklamowa piramida finansowa dziennie ma kilka milionów na wypłaty więc źródełko nie wyschnie jeszcze będzie świetlane lata płacić bez problemu beka

I znowu admin będzie musiał sprzątać.facepalm
Przypomina mi się co moi rodzice zawsze mówili: jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej sie nie odzywaj

Ps. Nikt tu o kubkach nie pisał jako znaczącym źródle finansowania, ale już np. o matrycach tak gdzie 20% wpływów z nich idzie na finansowanie FutureAdPro. A w azji robią taki obrót na matrycach w tydzień którego ty przez 3 lata nie zarobisz. Wklejałem kilka postów wcześniej screena z zarobkiem z matryc lidera z Azji Smile
To tylko tak gwoli przypomnienia - dalej możecie swój monolog uskuteczniać.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mikrob - 11-05-2017 15:18

Zdecydowanie wszystkim polecam ten program, jestem w nim już od jakiegoś czasu (przed konferencją w Krakowie się zapisałem) i nie mam na co narzekać Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - santaclous - 11-05-2017 19:32

A ja zdecydowanie wszystkim odradzam ten program. To zwykłe oszustwo.

(10-05-2017 17:39)rafi213 napisał(a):  Wklejałem kilka postów wcześniej screena z zarobkiem z matryc lidera z Azji

Ja ci mogę wkleić screena z zarobkiem 2 miliardów z matryc lidera z Zimbabwe. Chcesz? Tongue

(10-05-2017 17:39)rafi213 napisał(a):  aby było co reklamować

Co już nie piszesz o inwestycji tylko o reklamach ? beka

(10-05-2017 17:39)rafi213 napisał(a):  w między czasie kupione 4 nowe ad packi

Tylko 4?
Czemu nie pójdziesz za radą polskiego lidera i nie weźmiesz 100 000 zł kredytu na adpaki ? Lol


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 11-05-2017 19:34

Santaclous ja poprosze o te scriny z Zimbabwe..

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mattxx - 11-05-2017 19:42

Ja też chętnie je zobaczę - wiesz jak to potrafi zmotywować?! Lol