Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - mysc - 26-09-2016 10:14

(25-09-2016 23:36)rafi213 napisał(a):  [...]A nawet jesli bedzie tak jak piszesz to nie pomyslales o tym ze jak calosc pieniedzy nie pojdzie na pokrycie kosztow eventu to pozostala czesc pojdzie na revshare[...]

Oby kiedyś świat był taki piękny Smile


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 26-09-2016 14:21

Najbardziej prawdopodobne jest właśnie to że jak zostanie kasa z eventu to pójdzie w rev lub na dalszy rozwój platformy futurenet, bo przecież to nie jest tylko revshare jakby ktoś zapomniał... Jest dużo rzeczy na którą mogą wydać tą kasę, to już ich sprawa.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 26-09-2016 17:21

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się webinar Futurenet pod tym linkiem:

http://app.webinarsonair.com/register/?uuid=6ff55e568f5347e6910837e61cead2ec

Prowadzi pani Marta Dobrowolska, zachęcam do uczestnictwa szczególnie osoby które jeszcze nie zdecydowały się podjąć współpracy w tak perspektywicznej firmie jaką jest niewątpliwie Futurenet @ FutureAdPro.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - AresxXx - 27-09-2016 23:14

(26-09-2016 01:14)rafi213 napisał(a):  Bilety sprzedaje firma Futurenet, więc to firma zadecyduje co zrobi z opłatami użytkowników za event i tyle .

Oczywiscie,e to sprzedaje firma I zrobia z pieniedzmi co chca. Mimo to chce zauwazyc, ze 100$ za event czyli 380 zlotych to dosyc duzo. Potem jeszcze po 50$ od lebka za second class. Firma na tym zarobi I to duzo I mala czesc z tych pieniedzy pojdzie na pokrycie eventu. Nie znam wartosci merytorycznej tego eventu, ale biorac na logike beda pewnie tylko gadac o paczkach I innych smieciach z firmy. Dlatego osobiscie dla mnie placic 100$ za wejscie na event to jak zaplacic 150 zl za starter pack w FM (bez ktorego niby nie zbudujesz grupy). Czyli dac Sex sie w doooope.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 01-10-2016 10:57

Mam pytanie wypłaty z adpro realizowane są w sobotę czy niedziele, bo wysłałem wczoraj wypłatę i dzisiaj jest jeszcze w oczekiwaniu?


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 01-10-2016 11:20

na Bitcoiny na 100% są realizowane w weekendy bo sam kiedyś dostałem w niedziele wypłatę , a przelewy bankowe to tylko w dni powszednie.


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 01-10-2016 13:00

Tak w btc. Mam status waiting więc chyba wszystko dobrze zrobiłem, pozostaje czekać


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 01-10-2016 14:00

na btc ja dłużej niż dobę nigdy nie czekałem zazwyczaj do 3h miałem


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 01-10-2016 14:13

Maksymalny czas oczekiwania to 72h chociaż nie słyszałem jeszcze żeby ktoś tak długo czekał


RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Finger - 01-10-2016 14:34

Właśnie mam status akcepted, więc poleciało ;-)