Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 27-06-2016 16:00

@Matthew98 - na oba pytania - odpowiedź brzmi: tak Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 27-06-2016 16:52

Dowód i jakiś dokument potwierdzający adres zamieszkania. Chyba, że masz stary dowód osobisty bo teraz nie ma na nich adresu zamieszkania. Ja wymieniłem w tym roku i dodatkowo musiałem wysłać zdjęcie rachunku z adresem


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 27-06-2016 20:56

Na koncie reklamowym jak się wejdzie jest przycisk "przejdz do konta reklamowego" , ale jak sie najedzie kursorem to jest napis "be careful, it's irreversible". Czy ktos moze wytlumaczyc o co chodzi?

Drugie pytanie czym sie rozni FutureAdPro od Banners Broker. Czy FutureAdPro nie jest piramidą? Skad sie bierze te 20% w te 4ry miesiące? I na co firmie nasze pieniadze, jak maja z reklamy niby?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 27-06-2016 21:39

(27-06-2016 20:56)bbr napisał(a):  Na koncie reklamowym jak się wejdzie jest przycisk "przejdz do konta reklamowego" , ale jak sie najedzie kursorem to jest napis "be careful, it's irreversible". Czy ktos moze wytlumaczyc o co chodzi?

Drugie pytanie czym sie rozni FutureAdPro od Banners Broker. Czy FutureAdPro nie jest piramidą? Skad sie bierze te 20% w te 4ry miesiące? I na co firmie nasze pieniadze, jak maja z reklamy niby?

Pomysl przez chwile, dlaczego facebook jest wielomiliardowa firma a FN nie? Bo maja wiecej userow
FN uzywa FAP zeby sprowadzic wiecej osob na portal spolecznosciowy, ktory znany byl tylko w Polsce i Turcji.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - bbr - 28-06-2016 08:17

(27-06-2016 21:39)Matthew98 napisał(a):  Pomysl przez chwile, dlaczego facebook jest wielomiliardowa firma a FN nie? Bo maja wiecej userow
FN uzywa FAP zeby sprowadzic wiecej osob na portal spolecznosciowy, ktory znany byl tylko w Polsce i Turcji.

W jaki sposob sprowadza tych userow? I ile ma obecnie?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 28-06-2016 13:56

Właściciele nie prowadzą dokładnych statystyk ani nie informują oficjalnie o ilości userów, ale sądząc po tak dużym zainteresowaniu i obecnie ekspansji na rynek azjatycki jest już spokojnie ponad 500 tys aktywnych osób. W momencie startu rev share było 300 tys i to mówił właściciel.
@bbr obejrzyj sobie któryś z wywiadów z Romanem, tam on wyraźnie mówi że rev share powstał aby przyciągnąć jeszcze więcej reklamodawców i zwiększyć znacznie popularność samego portalu Futurenet i jak do tej pory super się to sprawdza. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 28-06-2016 14:24

Wszystko fajnie ale po raz kolejny zaczyna mi czegoś brakować.
Im więcej inwestorów kiedy sam program nie rozwija oferty - tym gorzej!

Przecież inwestorzy zwiększają jedynie zobowiązanie serwisu. Tak zwany dług. Inwestorów przybywa szybko i dużo - rośnie "zadłużenie" programu a zmian w produktach i samym portalu społecznościowym albo dużych zewnętrznych reklamodawców nie widać.

Wyobrażałem sobie to inaczej a jak na razie wygląda to na zbieranie jak najwięcej inwestorów, zbieranie kasy. To jest powiększanie zobowiązania a pamiętajmy - Musi być jak największy stosunek "czystych zysków" programu do zakupionych przez użytkowników paczek reklamowych! Każda paczka to finalnie kilka dolarów długu więcej. Żeby program mógł wytrzymać długie lata musi z zewnątrz na każdą aktywną paczkę reklamową przypadać minimum 10$ zysku.
Czystego zysku futurenet, nie wliczając w to żadnych prowizji dla użytkowników-inwestorów. I proszę mi nie mówić, że paczka reklamowa robi mniej niż 10$ długu bo część idzie na matryce, część na konto reklamowe. Część też idzie na nie małe prowizje dla sponsorów, na utrzymanie serwerów, domeny, na inwestycje, rozwój, zarobki pracowników i adminów. Jedna paczka więc robi nawet więcej niż 10$ długu.

A jakie firma obecnie może mieć zyski z niedopracowanych gier? Z niewielkiej ilości reklam zewnętrznych? Nie wspominajmy tu o produktach za media points - media points to inwestycja, nie kupno. Paczki reklamowe to też inwestycja a nie kupno. Upgrade to też inwestycja - zwiększa Twoje zyski z posiadanej grupy.

Oby futurenet obrało w końcu dobry kurs. Kurs ekspansji na różne rynki i pozyskiwanie jak najwięcej użytkowników, którzy inwestują to nie jest dobry kurs jeśli nie rozwija się w takim samym a nawet szybszym tempie oferta reklamowa i produktowa dla reklamodawców czy zwykłych użytkowników.

Czekam na dobre zmiany bo ja na razie jest ich mniej niż było zapowiadane. Mimo, że nie rozwijam swojego konta i teamu bo nie mam czasu to staram się raz na kilka dni wejść i zobaczyć kolejne produkty, więcej reklam, jakieś zmiany. Nie widzę nic.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 28-06-2016 15:11

Co racja to racja, jakoś tej zewnętrznej reklamy na portalu za bardzo nie widać. Ja mówiłem jak to miało wyglądać w teorii, miejmy nadzieję, że stan faktyczny się chociaż do niej zbliży Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 28-06-2016 15:24

Spokojnie panowie, dajmy im troche popracować, nie jest to takie na hop siup chociaż wiadomo że każdy by tak chciał.
Support już pracuje bardzo szybko, są przyjęci nowi programiści, pojawił się landing page nowy w tamtym tygodniu. Niebawem sklep z produktami firmowymi.
Listę najbliższych zmian publikowałem tutaj przy okazji zakończonego eventu, jak ktoś chce może się cofnąć kilka stron i przeczytać co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości Smile

A przy okazji nie wiem czy zauważyliście można już płacić za adpacki z payza beżpośrednio z FutureAdPro

[Obrazek: 28hesk1.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 29-06-2016 10:47

Huh kiedy po dwóch miesiącach prowadzenia krok po kroku Twój kumpel wchodzi za 20 000 zł Huh