Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kulasek - 11-06-2016 07:49

A jak wypłatami na payze? Było może möwione czy bedzie taka możliwość?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 11-06-2016 07:54

Bedzie taka możliwość, kwestia kilku dni kulasek Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kulasek - 11-06-2016 09:09

O to super, dzięki za informacje! Pozdro


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - borowiecki - 14-06-2016 16:52

Kurde sorry , ale ja dalej ma kłopot, niech mi proszę ktoś wytłumaczy jeszcze raz :
w Future Ad Pro z kasą odkładaną na konto reklamowe co można zrobić i jaki jest to procent z naliczen?

w Future Net "Stan Konta" (doładuj konto) w moim przypadku jest to 8,79 ( mam z friend bonus , social itd i jest to suma przy 0% w Block for upgrade, a w przypadku 100% jest to 0,29 % ) , co moge zrobic z ta kasa i po co je doładowywać ?

Block for upgrade - czy to z tej pozycji odklada sie na matryce ? Ale jesli tak , to dlaczego mam tam mozliwosc dania 0% i skad , albo gdzie mają sie odkladać pieniadze na "wymuszenie" kupna matrycy ?

Środki do wyplaty:
w moim wypadku jest to 6,28 $ dla 0 % w block for upgrade i 0,28 $ dla 100% block...

mógłby mi ktoś to jeszcze raz wytłumaczyć z skąd jaki procent sie bierze ?
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 14-06-2016 19:42

@borowiecki, ten przedział miedzy 0% a 100% w futurenet ustawiasz sobie sam , po prostu jak zablokujesz 100% całej kwoty to jesli uzbiera ci sie z niej na wyzsza matryce to ci automatycznie ją kupi.
Stan konta - to po prostu całość twoich zarobków, a środki do wypłaty - pieniądze możliwe do wypłaty np. na twoje konto bankowe ( w futurenet musi każda zarobiona kwota odczekać 14 dni i wtedy właśnie przechodzi na saldo do wypłaty).

W FutureAdPro na konto reklamowe jest odkładane 5% mozesz wykorzystać tą kwotę na zakup dodadtkowej reklamy swojej strony (wyświetleń) a lada moment będzie można także z tego konta kupować abonament a w przyszłosći jeszcze inne produkty firmy.

W FutureAdPro dodatkowo 5% kwoty z każdej zlecanej wypłaty - wędruje na "stan konta" w futurenet abyś szybciej mógł kupować wyższe matryce.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Inwestor5 - 15-06-2016 15:22

Witam
Po zalogowaniu w opcjach Tablica nic mi sie nie wyświetla.... nie umie kupic nowej paczki a ni nie wiem ile ich mam tez tak macie? na tablecie tez tak mam. Pozostałe funkcje działaja normalnie.


Juz jest ok


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - redo - 15-06-2016 16:17

Da się zarabiać bez wkładu?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - richbutterfly - 15-06-2016 16:29

Możesz zarabiać za aktywność na FN


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 15-06-2016 18:03

(15-06-2016 16:17)redo napisał(a):  Da się zarabiać bez wkładu?

Rekomendowane jest chociaz 10$ wtedy mozemy uzyskiwac prowizje z poleconych, a jeśli wchodzimy calkowicie za darmo no to pozostaje tylko socialmedia bonus


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 15-06-2016 18:33

ten bonus social media to naprawde tylko dla mega wytrwalych Wink przeciez to taki dodatek co by na czekolade przez pare miesiecy uzbierac Big Grin