Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ShuQi - 16-03-2016 11:34

Paczka kosztuje 50% pracuje ona do 60% czyli 120% w wysokości 1.5% dziennie czyli 120/1.5% daje nam to okolo 80 dni.

Tutaj cytat:

"Każda paczka reklamowa kosztuje $50 i zarabia do momentu wygenerowania $60. Do otrzymywania naliczeń wystarczy obejrzenie 10 reklam dziennie. Przez pierwsze 3 miesiące od startu zarobki z pakietów reklamowych będę nieco wyższe niż normalnie"

Tak po wykupieniu paczki dostaje się punkty na reklamę.

"Potrzebujesz większego ruchu na swojej stronie w celu zwiększenia sprzedaży? W FutureAdPro możesz zarabiać, jak i reklamować się! Jest dostępna geolokalizacja, mało tego możesz skierować reklamę do konkretnej grupy wiekowej, o dokładnej płci itp. Czegoś takiego nie ma żaden programu typu revenue share!"


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 16-03-2016 11:43

Dzieki ShuQi za przypomnienie Smile Co do darmowej opcji zarabiania czyli tzw. cash linków wiem że są takie plany ale na 100% nie potrafię jeszcze odpowiedzieć. Obecnie można zacząć zarabiać już od 10$ wykupując sobie jeszcze bardzo dobre miejsce w globalnej matrycy - jeśli ktoś będzie miał szczęście to bez polecania tutaj zarobi sporo nawet.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 16-03-2016 20:27

Dzisiejszy wywiad który przeprowadził mój sponsor z właścicielem i CEO firmy Futurenet:
Tak jak pisałem firma jest otwarta dla każdego, każdy kto planuje tutaj większą inwestycję i boi się o swoje finanse bez trudu może odwiedzić biuro firmy i porozmawiać z właścicielami. Smile
Ja to kupuje a wy ? Big Grin






RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 16-03-2016 20:35

Ja również Kupuje, jak by inaczej Big Grin

Mój zespól również Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Qazqazxsw00 - 16-03-2016 20:47

Ja tez kupuje, bo warto jest zaryzykowac
Wierze ze sie uda


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - znikad - 16-03-2016 22:50

Hej,poszlo Rafi z refa. Chce kupic czlonkostwo za 25$ ale chce mi sciagnac 35$ ,o co chodzi , na co schodzi...? Sorry jesli czegoś nie doczytałem..dzieki


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - abrzyski88 - 16-03-2016 23:34

Najpierw musisz za 10$ wykupić i dopiero potem za 25$ stąd te 35 $ [WHITE SMILING FACE]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 00:07

(16-03-2016 22:50)znikad napisał(a):  Hej,poszlo Rafi z refa. Chce kupic czlonkostwo za 25$ ale chce mi sciagnac 35$ ,o co chodzi , na co schodzi...? Sorry jesli czegoś nie doczytałem..dzieki

Aby być w matrycy za 25$ która jest druga w kolejności najpierw musimy byc w matrycy najtańszej czyli za 10$ dlatego jak ktoś chce kupić od razu za 25$ to wyskakuje mu płatność za 2 matryce czyi 35$ (25$+10$) i tak jest analogicznie w kolejnych droższych matrycach. Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 17-03-2016 17:43

A tymczasem u mnie zostało ostatnie wolne miejsce w drugiej linii w matrycy za 25$. Kto pierwszy ten lepszy Smile

[Obrazek: jfl1mh.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 17-03-2016 17:50

Aby wejsc w program futureAdPro z paczkami nalezy najpierw zarejestrowac sie w futureNet?