Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 28-05-2016 00:04

Jutro bede na evencie, wiec opisze co i jak wieczorem, mozliwe ze na evencie bedzie ogloszone co z payza


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 28-05-2016 07:41

Na pewno jutro się wszystkiego dowiemy Smile Payza to chyba aż tak nikomu do szczęścia nie potrzebna


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - todek78 - 28-05-2016 08:25

Wg po co komu złodziejskie procesory Wink wystarczył by BTC, karta i przelew. Wtedy albo bez żadnych prowizji lub jakieś drobne jak w BTC, a jak nawet by były, to firma by je zgarniała i miała dodatkowe pieniądze Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 28-05-2016 10:05

Chca Payzy, bo ponoc można zakladac spory Smile Nie wiem, nie korzystam, tak slyszalem Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Kalesoniaz - 28-05-2016 10:20

Opłaca się w tym momencie w to wchodzić?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - wieszak1989 - 28-05-2016 10:38

Jak najbardziej. RevShare wystartował 2 miesiące temu więc wszystko przed nami Smile Ja promuję tylko stronką http://www.futuread-pro.pl i co kilka dni wpada nowa rejestracja Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 28-05-2016 14:09

(28-05-2016 10:05)kolorpurpury napisał(a):  Chca Payzy, bo ponoc można zakladac spory Smile Nie wiem, nie korzystam, tak slyszalem Smile

Nie, akurat są inne przyczyny Smile
Ja już nie wyciągam kasy z własnej kieszeni, tylko co zarobie w innych programach mam na Payza i będę mógł wrzucić. A żeby z payza wybrac przez BTC jest troche czekania i problemow ostatnio, wiec bezposrednio przez Payze to wygoda Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 28-05-2016 19:38

Wszystkie formalnosci ze strony firmy zostaly spelnione odnosnie payza, teraz czekamy tylko na krok ze strony ich procesora, wiec to kwestia doslownie kilku dni - to oficjalne info z eventu. Poza tym bardzo duzo nowych naprawde swietnych informacji otrzymalismy od firmy. Osobiscie jestem zadowolony z calego eventu. Jutro postaram sie opisac najwazniejsze rzeczy i jestem przekonany ze teraz dopiero biznes nabierze wlasciwego tempa Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Matthew98 - 28-05-2016 20:06

(28-05-2016 19:38)rafi213 napisał(a):  Wszystkie formalnosci ze strony firmy zostaly spelnione odnosnie payza, teraz czekamy tylko na krok ze strony ich procesora, wiec to kwestia doslownie kilku dni - to oficjalne info z eventu. Poza tym bardzo duzo nowych naprawde swietnych informacji otrzymalismy od firmy. Osobiscie jestem zadowolony z calego eventu. Jutro postaram sie opisac najwazniejsze rzeczy i jestem przekonany ze teraz dopiero biznes nabierze wlasciwego tempa Smile

Dzięki za info, zbieram kasę Tongue


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lazapklb - 29-05-2016 17:05

Spis nowości w formie filmiku Smile