Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - lucassr - 08-04-2016 13:11

Witam. Zarabianiem w internecie interesuję się dopiero od kilku dni, więc doświadczenie zerowe niestety. Czytam forum od paru dni(im więcej czytam tym większy mętlik w głowie) i chciałbym wejść w Revshare a dokładnie w Future AdPro. Na początek chcę wejść z jak najmniejszą sumą pieniędzy, aby się nauczyć co i jak. Czy wpłata 100Euro ma sens? Nie rozumiem po co wykupuje się matrycę, czy ktoś mógłby to prosto wytłumaczyć? Czy muszę wykupywać matrycę, czy mogę same adpacki? Ile można zarobić z jednej paczki na msc bez polecania?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 08-04-2016 16:33

Jeśli to ma być twój początek i potem masz zamiar poważnie zainwestować to mała kwota typu 100$ ( tutaj inwestujemy w $ nie w euro Smile ) jak najbardziej jest ok : ja bym na twoim miejscu kupił dwie matryce najtańsze czyli 35$ plus 1 ad pack za 50$ - a potem nauka, obserwacja, wskazówki dobrego mentora i za kilka miesiecy masz 50 ad packówBig Grin

Przez miesiąc z 1 paczki będziesz miał naliczeń - 15 $ - jest 1% dziennie naliczeń na starcie, może w przyszłości będzie nieco więcej ( w planie marketingowym jest napisane, że naliczenia zależą od bieżących zysków firmy z reklam )
Paczka będzie pracować okolo 120 dni. Jest to długoterminowy ale bardzo stabilny rev share
Nie ma obowiązku kupowania matryc na początku możesz zacząć od ad packów.
Co do matryc to nie chce mi się 10 razy tego samego pisać - w tym temacie ten wątek przewala się od początku proszę poczytać. Napisze tylko tyle że matryce wykupuje się m.in po to że inwestycja w ad packi będzie nam wymuszała w przyszłości kupno kolejnych pozycji w matrycy, więc lepiej kupić już kilka na starcie aby zająć sobie lepszą pozycję.
Jak coś to mogę jeszcze wysłać osobie zainteresowanej opis w PDF-ie jak działają matryce w Futurenet.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - ingro85 - 08-04-2016 18:01

pytanko mam odnośnie adpackow czy jest tu możliwość taka jak w trafficmonsoon ze można zapłacić część za adpaka przelewem a reszcze z konta z uzbieranych środków?? i jak to robić??


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 08-04-2016 18:29

Z tego co widzę, to nie ma tej opcji.

Ale być może będzie

PS. jak tam panowie po webinarze ? Krótki, ale treściwy Dopiero koło zaczyna się kręcić Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 08-04-2016 18:45

jeszcze takiej opcji nie widzę póki co i nie wiem czy będzie, można z salda kupować całe paczki to na pewno .


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 08-04-2016 19:04

macie juz pierwsze naliczenia? Bo ja dopiero teraz obejrzalem 10reklam wiec nei wiem czy bede mial kase za dzis


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 08-04-2016 19:14

Tak naliczenia są co 15 minut po obejrzeniu tych 10 reklam. Zauważyłem że trzeba stronę odświeżyc aby sie pojawiły.

@dariuszxdd webinar mogłby być dłuższy ale pewnie takie było założenie aby tylko oficjalnie rozpocząć nową erę w historii Futurenet.
Myślę że teraz dopiero stopniowo się zacznie boom - bo duża liczba osób jak nie zobaczy to nie uwierzy, dlatego mówię wam zajmujcie pozycje w matrycy nawet do tych za 100$ jak najszybciej - a wyprzedzicie wszystkich niedowiarków Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 09-04-2016 06:30

Webinar faktycznie krotki ale bylo to takie bardziej symboliczne wydarzenie ktore mialo na celu podniesc wiarygodnosc Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - yeppson - 09-04-2016 10:29

Mam pytanie trochę z innej beczki.Może głupie ale mnie dręczy, mianowicie jak to jest z logowaniem z różnych ip. Jestem w neostradzie wiec oni sami zmieniają mi ip co jakiś czas lub ja to robie resetując router- jak to się ma do futurenet gdzie logowanie ma być podobno z jednego ip. Czy można sie logować na przykład z komputera w pracy by kliknąć te 10 reklam?.Pytanie drugie. Ja korzystam z Futurenet.Club i Future adPro, a chciałbym zaprosić żonę na samo Future.Net.Club. Ona korzysta z mojego wifi na laptopie. Czy to jest możliwe czy mogę zostać zbanowany na Future?W końcu ona też by zarabiała na samym korzystaniu z portalu i miała z automatu konto na ADPro?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 09-04-2016 10:40

Tak mozna. Bedzie weryfikacja adresu. W futureadpro konto moze miec jedna osoba na domostwo a futurenet moze miec kilka osob. Jezeli nie inwestyje w futureadpro to mysle ze nie powinno byc problemu