Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dzipsiok87 - 07-04-2016 09:17

W planie marketingowym jest wszystko ładnie opisane z matrycami


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 07-04-2016 09:54

(07-04-2016 09:17)Dzipsiok87 napisał(a):  W planie marketingowym jest wszystko ładnie opisane z matrycami
Niektorzy sa zbyt leniwi zeby zajrzec Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 07-04-2016 09:59

Wykupując miejsce w danej matrycy zajmujecie pierwsze wolne miejsce w matrycy Waszego sponsora.

Matryca wypełnia się od lewej do prawej.

Matryca jest trójkowa czyli bezpośrednio pod każdą osobą mogą znaleźć się 3 osoby.

Kolejne osoby zapisują się w Waszej matrycy ale już pod pierwszą z lewej osobą w pierwszej linii.

Za wszystkie osoby pod Wami otrzymujecie prowizję w wysokości 5% wartości matrycy. (np. w matrycy za 10$ za każdą osobę, która się znajdzie pod Wami aż do 10 poziomu dostajecie 0.5$)

Każdy Wasz bezpośredni polecony zajmie po prostu pierwsze wolne miejsce w waszej matrycy. Jeśli pierwsza czy druga linia jest zajęta zajmie to miejsce w trzeciej linii.

Za każdą osobę, która pojawi się pod Bezpośrednim poleconym otrzymujecie dodatkową prowizję z tytułu Matching Bonus czyli 10, 20, 30 lub 50% zarobku Waszego bezpośredniego poleconego.

Jeśli w matrycy za 10$ pod bezpośrednim poleconym pojawi się jego polecony, spad z góry czy kolejny wasz polecony to ten bezpośredni polecony za każdą taką osobę otrzymuje 50 centów tak jak wy plus dodatkowo otrzymujecie 10% jego zarobku czyli 5 centów. (Przy posiadaniu matrycy za 10$ Matching bonus wynosi 10%)

To na szybko kilka informacji na temat matryc. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam. Chętnie odpowiem. Jeśli się gdzieś pomyliłem proszę mnie poprawić. Nie są to wszystkie informacje na temat matryc ale trzeba też samemu wejść, zobaczyć, poczytać. Samą strukturę matrycy jak się buduje można zobaczyć w tym temacie na zdjęciach, które wiele razy się tu pojawiały.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-04-2016 10:58

@kolorpurpury jak zwykle wszystko ładnie wyjaśnił. Smile

Ja ze swojej strony jeszcze dodam: w matrycach nie ma żadnych kwalifikacji - zarabiamy z każdej osoby która jet pod nami 5% i nie trzeba mieć nawet jednego bezpośredniego poleconego. Prowizja jest naliczana w czasie rzeczywistym.
Oczywiście za bezpośrednie zapraszanie jest dodatkowy bonus tzw. maching bonus.
Plan marketingowy FutureAdPro jest tak skonstruowany, że będzie wymuszał od nas z czasem wykupienie miejsc we wszystkich matrycach, a wiadomo im wcześniej sie w nich znajdziemy tym większa szansa na lepsze miejsce, więc warto już teraz o tym pomyśleć.
W Futurenet w matrycach możemy zarabiać ze spadochroniarzy tak samo jak z bezpośrednich poleconych, natomiast w FutureAdPro prowizja jest tylko z bezpośredniej linii rekomendacji, proszę o tym pamiętać.

To tak przypomnienie najważniejszych zasad i ode mnie też uwaga, aby czytać cały temat nowe osoby ponieważ większość zadaje ciągle te same pytania . Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - adik7276 - 07-04-2016 18:01

Kto podpowie jak działa cały portal społecznościowy czyli chodzi konkretnie o aktywność na nim. Żeby zaliczało pieniądze za aktywność to trzeba wykupić matryce? są jakieś opóźnienia w naliczaniu? ile mniej więcej nalicza za jakieś działania? I przykładowo przy kilkunastu poleconych którzy bedą aktywni ile ktoś może na tym zarobić dolarów? Nigdzie nie mogę sie tego doszukać, a trzeba być przygotowanym na każde pytania Big Grin.

I jeszcze jedno pytanie do was, lepiej się skupić na matrycach czy jednak adpacki?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-04-2016 18:52

Bonus za aktywność to w planie marketingowym: "Social Media Bonus jest nagrodą dla aktywnych użytkowników platformy społecznościowej. Jest obliczany zgodnie ze specjalnym skryptem, który bierze pod uwagę określone parametry aktywności. Twoje parametry aktywności będą szczególnie nagradzane za używanie wbudowanego narzędzia do komunikacji - czatu futurenet" a więc wiadomo tylko tyle, że czat jest szczególnie nagradzany. Spojrzałem teraz na swoją historię tego bonusu (miesiąc) i najwięcej dostałem 0,18 $ w dniu w którym umieściłem chyba 2 posty a na czacie rozmawiałem 3-4 godziny.
Aby ten bonus był naliczany nie potrzeba wykupywać matryc, naliczenia zawsze pojawiają się po północy za dzień poprzedni.
Co do poleconych to do tego bonusu wlicza się tylko moment zarejestrowania danej osoby, im więcej mamy rejestracji z naszego linku tym ten bonus powinien być większy, ale potem już aktywność poleconych na portalu nie liczy się do tego bonusu.

Czy lepiej się skupić na matrycach czy jednak adpacki?
Trzeba patrzeć i na i na to. Cały projekt jest tak skonstruowany, że kupując ad packi prędzej czy później będziemy zmuszeni być w matrycach, więc czemu nie być w nich od razu i zająć sobie dobrą pozycje która ma niebagatelne późniejsze znaczenie, więc jeśli ktoś podchodzi do tego biznesu poważnie powinien poważnie rozważyć zakup wszystkich matryc na starcie oczywiście jeśli może sobie pozwolić na taki wydatek na daną chwilę.
Osobom które nie dysponują dużym wkładem własnym i wiedzą że na początku nie będą mieć poleconych (w późniejszym czasie jestem przekonany że każdy do tego biznesu zdobędzie minimum 3,4 aktywnych poleconych, oczywiście jak ktoś nie wykażę się chociaż odrobiną chęci nikt sam mu ich nie wpisze) to zalecam kupno dwóch najtańszych matryc za 10$ i 25$ tam ruch na obecną chwilę jest bardzo duży, no i skupienie się na ad packach w celu ich systematycznego powiększania.
Pozostaje jeszcze kwestia osób które dysponują na start kwotą powyżej 2 k $ , a wiedzą że na początku nie bedą mieć poleconych- tutaj proponuje wykupienie matryc do 100$ i zainwestowanie 95% swoich środków w adpacki po to aby móc szybciej reinwestować, a wiadomo że z początku nie mając za wiele poleconych każdy dodatkowy ad pack jest niemalże na wagę złota, a w pozostałe dwie matryce wchodzić już powoli w miarę realizowania wypłat. To oczywiście tylko moja sugestia każdy może mieć inne zdanie, projekt jest nie wątpliwie ciekawy, stabilny i już wiemy że staje się powoli hitem 2016 roku chociaż to jego początek Cool
Ps. Taka mała refleksja mnie naszła kilkanaście godzin przed oficjalnym startem FutureAdPro Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 07-04-2016 22:42

Dokładnie. Z większą kwotą i bez zaplecza dobrych poleconych matryce do 100$ i za resztę adpacki. Najlepsza strategia. Jeśli ktoś jednak uderza bardziej w promowanie - matryce do końca i jak coś zostanie - chociaż jeden adpack.
Warto też mieć upgrade konta, żeby więcej zarabiać z poleconych w samym FutureAdPro Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 08-04-2016 09:26

No to punktualnie o godzinie 13-stej powinno się wszystko zacząć.

[Obrazek: zv29g6.jpg]

Jak tam jesteście przygotowani? Przynajmniej próbne ad packi odpalone ?Smile

Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się STARTOWy webinar prowadzony przez właścicieli firmy Futurenet, Roman Ziemian i Stephan Morgenstern.

19:00 webinar prowadzony w języku polskim ->
https://futurenet1.clickwebinar.com/start-futureadpro-pl

Uczestnictwo w webinarze wymaga rejestracji! Zajmijcie miejsca i widzimy się o 19:00! Big Grin


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 08-04-2016 09:33

Mi ta strona nie dziala


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 08-04-2016 10:16

(08-04-2016 09:33)kostek880 napisał(a):  Mi ta strona nie dziala

Jak nie działa, to zobacz, czy masz wszystkie wtyczki aktualne, lub sprawdź an innej przeglądarce.

U mnie na Mozilli wszystko działa.