Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 06-04-2016 11:06

W fap mozna wplacac w jakims procesorze a wyplacac w innym?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 06-04-2016 11:15

Ja akurat zaplacilem przez Dotpay , Status V oplacony i pare paczek zakupionych HuhHuh


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 06-04-2016 16:13

Trochę wskazówek odnośnie strategii w samym FutureAdPro:

Jeśli chcesz zarabiać SAM bez budowy grupy w futureAdPro to nie kupuj abonamentu a dokonaj zakupu samych paczek reklamowych i skoncentruj się za zarobku w oparciu o 1% zarobku z paczki. Procent składany i odpowiednia dźwignia (reinwestycja) da Ci niesamowite rezultaty- 40%, 60%,80%,100% i nawet 120% rocznie zarobku z paczki!

Jeśli masz już zbudowany zespół lub planujesz go budować zrób tak:
1. Zakup minimum 1 paczkę (kup taką ilość jaką potrzebujesz żeby pracować pasywnie dowolnie wybraną przez Ciebie strategią). Pakiety 20-50-100 paczek są teraz często kupowane przez Naszych partnerów.
PAMIĘTAJ ! - musisz posiadać sam min. 1 aktywny ad pack aby dostawać prowizje z poleconych! .
2. W kroku drugim dokonaj opłaty abonamentu miesięcznego! Minimum opłacalne to 45$ za pół roku a najlepiej 95$ za pół roku. Im wyższy abonament tym większy % zarabiasz z budowy zespołu oraz sięgasz głębiej w swoim unilevelu(nawet do 5 linii w organizacji).

U mnie paczki kupione, abonament także i czekam na piątek i pierwsze naliczenia Big Grin

Ps. Jeśli ktoś chce mały poradnik objaśniający w jaki sposób funkcjonuje system matrycowy w FN,jak i ile można na nim zarabiać - niech napisze w FN lub na PM to podeśle - bo najważniejsza rzecz to dobrze zrozumieć ten biznes a wtedy zarobki przyjdą niemal same Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 06-04-2016 21:11

Dzień 06.04.2016

Moja sytuacja wygląda następująco i czekam teraz na wypłatę z pracy aby doinwestować paczki Huh
1) Future Net Club (Matryce)
[Obrazek: 5.t.jpg]
[Obrazek: 4.t.jpg]
[Obrazek: 6.t.jpg]
2) Future Ad Pro (status konta V oraz 2 Adpacki chwilowoaż dojdzie wypłata z pracySmile )
[Obrazek: 7.t.jpg]
[Obrazek: 8.t.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Dany_02 - 07-04-2016 06:47

Opłaca się dorzucać po. 2-3 paczki tygodniowo? Jaka prowizja jest od wpłaty?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 07-04-2016 07:59

(07-04-2016 06:47)Dany_02 napisał(a):  Opłaca się dorzucać po. 2-3 paczki tygodniowo? Jaka prowizja jest od wpłaty?
Jasne ze sie oplaca, za wplate przez bitcoiny lub Perfect Money nie ma proowizji (PM tylko oplata za przelew ich procesora
Do kupna bitcoinow polecam gielde bitmarket.pl - jest to na prawde proste i stamtad po wymianie mozecie sobie bezposrednio oplacic ad packi czy matryce Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - przeCinek19 - 07-04-2016 08:31

Wyjaśni ktoś co to w ogóle jest ta matryca?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 07-04-2016 08:38

(07-04-2016 08:31)przeCinek19 napisał(a):  Wyjaśni ktoś co to w ogóle jest ta matryca?

Napisz Priv, to ci wyjaśnię jak chcesz Smile

Mam Akurat dziś dzień na pomaganie heh Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 07-04-2016 08:40

(07-04-2016 08:38)dariuszxdd napisał(a):  Napisz Priv, to ci wyjaśnię jak chcesz Smile

Mam Akurat dziś dzień na pomaganie heh Smile
Uwazaj co mowisz bo po ostatnim podobnym poscie zapelnila mi sie skrzynka Big Grin

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 07-04-2016 08:46

(07-04-2016 08:40)tomek019 napisał(a):  
(07-04-2016 08:38)dariuszxdd napisał(a):  Napisz Priv, to ci wyjaśnię jak chcesz Smile

Mam Akurat dziś dzień na pomaganie heh Smile
Uwazaj co mowisz bo po ostatnim podobnym poscie zapelnila mi sie skrzynka Big Grin

tapnięte

heh Smile

przeCinek19

Usuń Wiadomości, bo nie mogę wysłać do ciebie.