Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 26-11-2018 16:47

Świat jest pełen naganiaczy. Każdy to robi dla pieniędzy, to oczywiste. Ja jeśli polecam jakikolwiek serwis informuję o ryzyku upadku nawet jutro, bo zawsze takie ryzyko jest. Nie ważne czy to jest revshare, bux, subskrypcje sms (również serwisy padały praktycznie z dnia na dzień bez wypłaty środków). Sztuka polega na tym aby na "naganiaczy" brać poprawkę i samemu starać się zdobyć na tyle informacji o programie aby ocenić ryzyko.

Ja skupiam się na giełdzie krypto, pomnażam sobie stopniowo to co wypłaciłem z Futurenet i rozglądam się za kolejnymi opcjami zarobku, nawet ryzykownymi.

Tutaj bawi mnie to, że większość widzi albo czarne albo białe. Podział na "naganiaczy" na biznes na lata i "ekspertów" - twierdzących z góry - "Piramida finansowa!" jest zabawny. A gdzieś po środku znajdują się ludzie, którzy zamiast się spierać na forum czy białe czy czarne po prostu oceniają ryzyko i zarabiają. Jak ja inwestowałem swoje grosze jakieś 2 lata temu już wtedy tutaj czytałem - "nie wytrzyma do końca roku!".

Będą chować głowę w piasek Ci, którzy twierdzą, że to nie padnie albo że na pewno nie przez najbliższych kilka lat jeśli upadnie. Ale Ci, którzy wieszczą rychły koniec przy okazji problemów technicznych (przypomina to wieszczenie końca świata) również powinni tą głowę w piasek schować. Jeśli wytrzyma do końca 2019 roku to wtedy będziecie bliżej tego końca Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - hrabia11 - 28-11-2018 08:27

przeciez juz rekalmują kolejne piramidy, bo futurenet ograniczylo wypłaty, chyba juz wprowadza nową wersje wiec trza cos nowego znales i reklamowac


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - grzegorz_1977 - 28-11-2018 09:39

szukam konkretów


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - radek0389 - 30-11-2018 11:38

Jak tam ten fjuczer? Już upadł Big Grin?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 30-11-2018 17:18

(30-11-2018 11:38)radek0389 napisał(a):  Jak tam ten fjuczer? Już upadł Big Grin?
W poniedziałek zlecę wypłatę, jak dojdzie dam znać Smile Ostatnia doszła normalnie.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 01-12-2018 13:04

Wypłaty w btc przywrócone, czas oczekiwania na realizację wypłaty zmniejszył sie ponownie do tych 2-3 dni roboczych. Kurs futurocoina jako jeden z nielicznych altów na rynku utrzymuje stabilnie cenę około 150 k satoshi w stosunku do btc nawet po tych ostatnich dużych spadkach na większosci kryptowalut.
Aplikacja Banners app działa bez błędów, chociaż @kolorpurpury coś tam zgłaszał jakiś mały błąd, ostatnie dni zauważyłem że pojawiają się banery reklamodawców zewnetrznych także w apce powoli.
Prace nad FAP 2.0 zbliżają się ku końcowi, niedługo także nowa platforma społecznościowa z live czatem z supportem, doszło kolejnych nowych pracowników z tego co Roman ostatnio mówił na webinarze, a w I kwartale 2019 roku ma się pojawić kolejny już 5-ty sposób zarabiania z Futurenet Smile
Taka przedstawia się sytuacja na dzień dzisiejszy.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - EfectiveWork - 01-12-2018 13:43

Ile ludzi tutaj zarabia ? Znaczy wypłaca pieniądze ? Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 01-12-2018 19:55

Takich danych firma nie udostępnia na zewnątrz nikomu, jest prawie 4 mln użykowników ( liczba podana przez firmę - użytkownicy głównie z krajów azjatyckich, Polaków jest zarejestrowanych około 7% całości ) Teoretycznie może każdy zarabiać i wypłacać tutaj pieniądze jeśli tylko przestrzega regulaminu i korzysta z produktów, np. Banners app jest darmowy wypłata od min. 20$. Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 13-12-2018 06:17

(30-11-2018 17:18)kolorpurpury napisał(a):  
(30-11-2018 11:38)radek0389 napisał(a):  Jak tam ten fjuczer? Już upadł Big Grin?
W poniedziałek zlecę wypłatę, jak dojdzie dam znać Smile Ostatnia doszła normalnie.

Wypłata doszła normalnie na coindeal.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Andrzej1979 - 13-12-2018 18:43

Myślicie , że ile jeszcze pociągnie ?