Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 15-08-2018 11:57

(15-08-2018 03:43)santaclous napisał(a):  Rafi chyba założył nowe konto MrFuturo beka

tak i 2 mln użytkowników FN/FAP to moje mulitkonta Big Grin
Kur.. nie ogarniam cię gościu, chcesz zabłysnąć na siłe a robisz z siebie gorszego pajaca niz jestes beka



(15-08-2018 10:58)Haalos napisał(a):  Macie naliczenia bo ja od wczoraj nie mam

naliczenia od godziny już powróciły, pojawił sie błąd w skrypcie wypłat, musieli wszystko cofnąć i zatrzymac ale już jest ok. Całą noc programiści nad tym pracowali.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 15-08-2018 15:46

Ok dzięki mordo Wink


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Kryptokox - 28-08-2018 20:26

Za 1000 zł opłaca się zaczynać?


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 28-08-2018 20:29

Zależy jaki poziom ryzyka i stopa zwrotu Cię interesuje Smile Masz różne mozliwosci w futurenet na zainwestowanie tej kwoty. Ja osobiscie kupilbym teraz futuro za to bo moim zdaniem urośnie ale to moje zdanie Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kaskader - 29-08-2018 07:29

(28-08-2018 20:26)Kryptokox napisał(a):  Za 1000 zł opłaca się zaczynać?
Warto pod jednym warunkiem że będziesz dokładał co miesiąc pieniądze i reinwestycja 100%,ja zaczynałem od 1 paczki i co raz dokładałem na dzień dzisiejszy mam 35paczek.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 30-08-2018 07:15

Od 1 paczki ? O kurde Heh Big Grin


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - Haalos - 03-09-2018 15:18

O której dokładnie 9 zaczyna się event bo wykupiłem sobie transmisje live


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 03-09-2018 15:20

Jest podzielony na dwie czesci, na stronie glownej futurenet sa ogloszenia z planem w roznych jezykach.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - binek33 - 04-09-2018 17:32

opłaca się wchodzić jeszcze w to?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 04-09-2018 18:56

(04-09-2018 17:32)binek33 napisał(a):  opłaca się wchodzić jeszcze w to?
Na ten moment wyplacaja i jak na razie sie rozwijaja. Ale nikt Ci nie może dać GWARANCJI ze beda wyplacac jutro czy za miesiac. Ktoś może dać Ci tylko opinię a ryzyko podejmujesz sam. Wedlug mnie rok spokojnie pociagnie ale pewnosci nie moze miec nikt. Ryzyko jest zawsze.

To zalezy tez co chcesz robic i osiagnac. Jesli chcesz tylko zainwestowac i zarobic bez poleconych to AdPro, ewentualnie Futurocoin (ale to jest kryptowaluta, wiadomo czym to się rządzi.) Jak jestes w stanie miec poleconych albo trafisz pod dobre skrzydla i przypadną Ci spady to matryce (Czesc srodkow i tak sie odklada na ich zakup wiec nawet jesli nie chcesz w koncu je zaczniesz kupować) Matryce daja zysk futurenet zaś AdPro generuje zobowiązania. Maja oglosic kolejna metode zarabiania. Być moze bedzie to cos dobrego.

Na dniach duzy event w Chinach.

I teraz tak. Albo to bedzie krok w przod i faktycznie futurenet osiagnie wyzszy poziom. Albo bedzie to bum zeby pojawilo sie mase inwestorow i w pewnym momencie ucieczka z kasa. Ten moment mozna wykorzystać.

Musisz byc swiadomy ryzyka. Moim zdaniem można jeszcze cos z tego wyciagnac. Ale moge tez sie mylić Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka