Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - AleksandraN - 11-05-2018 13:11

.
@kolorpurpury dlatego ja jestem zdania, że jak w takich firmach jest od samego początku weryfikacja,
a w FAP tak jest, to robię ją najpierw, zanim jeszcze cokolwiek kupię Wink
Mniej nerwów, stresu, od początku wszystko gotowe do wypłaty itd.
Polecam Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 18-05-2018 18:09

Jutro 19 maja otwarcie kawiarni we Wrocławiu, wiem że wielu użytkowników wybiera sie na oficjalną uroczystość Smile
a tymczasem cena futuro wzrosła o 400% w ciągu ostatniego miesiąca, obectnie to około 23$ Big Grin


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 18-05-2018 18:54

Teraz to już spadła o 10$ bo był po 33$

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kniew - 19-05-2018 19:53





tylu naganiaczy w jednym miejscu beka


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - piotrgk4 - 19-05-2018 20:43

@[kniew] Wisisz mi leczenie raka którego dostałem po obejrzeniu tego filmiku -_-


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kniew - 19-05-2018 21:14

zapomniałem dodać, że łatwiej się ogląda bez głosu facepalm


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 23-05-2018 21:02

(18-05-2018 18:09)rafi213 napisał(a):  Jutro 19 maja otwarcie kawiarni we Wrocławiu, wiem że wielu użytkowników wybiera sie na oficjalną uroczystość Smile
a tymczasem cena futuro wzrosła o 400% w ciągu ostatniego miesiąca, obectnie to około 23$ Big Grin

Ostatnio widziałem krótkie wideo Romana i Stephana i po tygodniu miało być obszerniejsze ale coś go nie mogę znaleźć.

Cena FTO to obecnie 14.50$.


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - tomek019 - 24-05-2018 05:20

(23-05-2018 21:02)kolorpurpury napisał(a):  
(18-05-2018 18:09)rafi213 napisał(a):  Jutro 19 maja otwarcie kawiarni we Wrocławiu, wiem że wielu użytkowników wybiera sie na oficjalną uroczystość Smile
a tymczasem cena futuro wzrosła o 400% w ciągu ostatniego miesiąca, obectnie to około 23$ Big Grin

Ostatnio widziałem krótkie wideo Romana i Stephana i po tygodniu miało być obszerniejsze ale coś go nie mogę znaleźć.

Cena FTO to obecnie 14.50$.


Jesli chodzi o samo FTO to ja wydobywam zarówno na ich platformie futuro jak i na platformie Rockwall Investments. Oraz dodatkowo na swoich antminerach D3 wiec tylko czekam aż cena skoczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 25-05-2018 16:12

Komuś było mało 300% w niecały miesiąc no to mamy kolejne swieże newsy od firmy :

Mamy już prawie 3 mln użytkowników na całym świecie! Od samego grudnia przybyło milion, niebawem będzie około 1500 punktów stacjonarnych, gdzie wypłacisz swoje Futuro!
Bittrex przypomniał sobie w końcu o FutureNet i być może już za 2 tygodnie pojawi się FTO na Bittrex oraz CoinMarketCap!
FutureNet pracuje nad tym, aby do września można było płacić w 4 mln punktów za pomocą FuturoCoina!
We wrześniu na evencie w Macau zostanie przedstawiona kolejna już 4 metoda zarobkowa Big Grin
Na jesieni planowana jest też nowa platforma społecznościowa oraz nowe aplikacje.

Jak to wprowadzą to myślę że na jesieni całkiem realna jest cena FTO w granicach 100$, ja w każdym bądz razie jak kolega wyżej kopie, skupuje, handluje futuro non stop Smile


FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 25-05-2018 17:43

Możesz mi podać źródło tych informacji? Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka