Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 31-03-2016 16:14

to jesteś w mojej strukturze za $10, $25 i $50 i otrzymujesz spady ode mnie itd.

Jeśli jesteśmy cały czas na schemacie, że jestem twoim Sponsorem Smile

jak byś ty był moim, to jak bym ja kupił za $100, a ty tylko masz $50, to tracisz mnie w matrycach za $100 i wyżej

Dlatego najlepiej tak rozmawiać z zespołem, aby być od nich wyżej.

Lub najlepiej zakupić za ROYAL i masz z głowy.

Sposobów jest wieleSmile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 31-03-2016 16:32

Dokładnie jest tak jak pisze dariuszxdd - jesli kupimy matrycę wyższą niż tą którą ma sponsor to wtedy w tej matrycy w której nie ma naszego sponsora będziemy u nadsponsora albo jeszcze wyżej po prostu idąc linią bezpośredniej rekomendacji u osoby która ma wykupioną już tą matrycę wcześniej.
A sponsor traci poleconego i prowizje z niego bezpowrotnie ale tylko w tej matrycy do której szybciej wszedł polecony.

Podoba mi się jeszcze jedna rzecz- a mianowicie że jeśli chcemy uzyskiwać prowizje z ad packów naszych poleconych musimy mieć aktywny chociaż 1 ad pack własny, więc nie będzie takich "sępów" jak to zdarzało się w TM co mi osobiście bardzo się nie podobało . Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 01-04-2016 11:48

No proszę dopiero co zakupiłem pozycje w matrycach i już dwa spady Smile W 10$ i w 50$ Smile
Niedługo przygotuję coś fajnego dla moich bezpośrednich poleconych, których zdobędę Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 01-04-2016 12:27

LEVEL UP ...

[Obrazek: 2elsh3c.jpg]

U mnie już koniec zabawy z matrycami, czekam teraz spokojnie na możliwość kupna ad packów Cool

no i zapraszam niedowiarków jeśli jeszcze jacyś są do współpracy Big Grin

Z FutureAdPro startujemy oficjalnie w najbliższą środę max czwartek .


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kostek880 - 01-04-2016 12:46

Gratulacje Smile jezeli moj lider ma wiekszą matryce niz ja to jesli ją dokupie to nie trace go i jego grupy w matrycy ? Prosze o wytlumaczenie


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - dariuszxdd - 01-04-2016 12:59

Może być równa, ale nie większa Smile


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Serkownik - 01-04-2016 14:41

to jak kupie matryce za 100$ jako business member
to moga wpadac poleceni za 50$ 20$ 10$?


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 01-04-2016 15:14

(01-04-2016 14:41)Serkownik napisał(a):  to jak kupie matryce za 100$ jako business member
to moga wpadac poleceni za 50$ 20$ 10$?
Tak dokładnie i nawet za 100$ ci moga wpadac poleceni


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - tomek019 - 01-04-2016 19:35

Na obecnym etapie spady od sponsorów są dosc czeste takze idealny czas zeby zakupic matryce Smile

tapnięte


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - kolorpurpury - 02-04-2016 06:36

Zrozumcie, że żeby kupić matrycę za 100$ musicie kupić te za 10, 25 i 50$. Logiczne więc, że na poprzednich też będziecie zarabiać skoro je posiadacie Smile