Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 01-02-2018 14:18

Musisz miec antminera D3, futuro jest algorytmie x11 tym samym co Dash, wiec tylko dedykowane koparki z ukladem Asic na ten algorytm.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - mysc - 01-02-2018 14:28

Rychło w czas FB wprowadził kolejną zmianę: http://nt.interia.pl/news-facebook-zakazuje-reklam-zwiazanych-z-kryptowalutami,nId,2516555

@rafi213, czym futuro różni się od dasha? (poza nazwą ofc)


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Panikaer - 01-02-2018 17:32

jak myslicie ile ten biznes jeszcze bedzie ciagle wypłacal ? oplaca sie dołączyć w tej chwili ? skoro wprowadzaja swoja kryptowalute to wydawać by sie moglo, że poważnie podchodzą i szybko nie zniknął. Jakim środkiem płatniczym najbardziej się opłaca wpłacać, czy wszędzie jest ta sama prowizja?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 02-02-2018 17:50

(01-02-2018 14:28)mysc napisał(a):  @rafi213, czym futuro różni się od dasha? (poza nazwą ofc)

Najlepiej porównać white paper obu walut. Technologia bardzo podobna - róznice jak dostrzegłem na pierwszy rzut oka to inna ilość monet, masternodów, inna nagroda za wydobycie bloku. Będę miał więcej czasu to postaram sie wejść w szczegóły, na razie to mnóstwo osób chce aby im wytlumaczyć jak kupić, co to jest za twór itd.



(01-02-2018 17:32)Panikaer napisał(a):  jak myslicie ile ten biznes jeszcze bedzie ciagle wypłacal ? oplaca sie dołączyć w tej chwili ? skoro wprowadzaja swoja kryptowalute to wydawać by sie moglo, że poważnie podchodzą i szybko nie zniknął.

Poczytaj temat i podejmij sam decyzje, nikt za ciebie tego nie zrobi.
Kryptowaluta dopiero wystartowała plany na jej rozwój są duże.

Ja dzisiaj wykupiłem na początek pakiet za 1000$ , potem upgrade na 5000$.

[Obrazek: Schowek05_qnhxrhw.jpg]

Na takich giełdach ma byc futuro do miesiąca czasu :

[Obrazek: rewrwewer_qnhxrha.jpg]


(01-02-2018 17:32)Panikaer napisał(a):  Jakim środkiem płatniczym najbardziej się opłaca wpłacać, czy wszędzie jest ta sama prowizja?

Z tego co ostatnio sprawdzałem to najtańsza opcja wpłaty była przez ethereum i dasha, ogólnie uważam ze przez krypto jest najtaniej, chociaż Dotpay także obniżył prowizje a jest to najszybsze i najprostsze rowiązanie dla osób jeszcze nie obeznanych w kryptowalutach.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - kolorpurpury - 06-02-2018 13:42

No cóż z jakichś tam zarobionych środków opłaciłem pakiet za 100$ i sobie wydobywa. Zobaczymy co to będzie z tym FuturoCoinem Smile

Kiedyś sobie kupiłem tylko 3 matryce za łączną sumę 85$ i w sumie brakło czasu, żeby się tym zajmować i polecać.

Z matryc łącznie do tej pory zarobiło sobie 272.66$ i dalej coś tam wpada Smile
Z tego kupowałem stopniowo pakiety AdPack w futureadpro tj. 10 pakietów po 10$ i 3 pakiety po 50$.
Pakiety sobie jeszcze pracują - z tych zarobków kupiłem właśnie pakiet wydobywczy za 100$ a resztę pakietów nie będę reinwestował tylko wypłacę lub zrobię upgrade na 250$ w Futuro.
Z Futureadpro rezygnuję bo zwrot jest niski i przy takich kwotach nie opłaca się klikać, chciałem te 250$ przerobić zanim wystartuje FTO, żeby coś tam wpadło dodatkowo i tak jest i jestem zadowolony ale jak pakiety reklamowe się skończą to zrezygnuję i będę już tylko obserwował FTO (nic nie trzeba robić samo się wydobywa i fajnie).

Kwoty oczywiście nie powalają ale patrząc na kwotę inwestycji i minimalny nakład pracy to nie mogę narzekać Smile

Nawet jeśli nic nie uda się wypłacić w co wątpię bo jednak FTO to kryptowaluta (może cena pozwoli być do przodu może będzie śmieszna nie wiadomo) to zainwestowane gdzieś z 2 lata temu i zapomniane (przez dłuższy czas w matrycach nic się nie działo więc temat zostawiłem) 85$ nie zaboli mnie w ogóle Big Grin

Ktoś wie kiedy FTO pojawi się już na BitBay? I czy w ogóle się pojawi? Jakieś informacje poza tymi oficjalnie podawanymi na futurenet.club?


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 09-02-2018 18:52

Futuro już od 3 dni na pierwszej giełdzie - Yobit.
Na obecną chwilę cena ustabilizowała się na poziomie 16$-17$.

[Obrazek: yobitjpg_qnrhqsn.jpg]

Jak wejdzie na Bittrex i BitBay a azjaci zakończą swoje regulacje rynku krypto,myślę że cena powinna być jeszcze znacznie wyższa Smile


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - santaclous - 10-02-2018 16:24

A kiedy będzie ta sieć kawiarni? Bo na Ukrainę nie chce mi się jechać.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 10-02-2018 19:13

O sieci chyba nikt nie mówił, trwa adaptacja i remont lokali we Wrocławiu i w Warszawie caly czas. Na wiosnę sie doczekasz


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - seba274 - 11-02-2018 11:15

Szukam osoby, która wprowadziła mnie w "ten świat". Opisała mi większość wady/zalet, z jakim kapitałem najlepiej byłoby zacząć, jakie plany firma ma w dalszej kolejności, po prostu cały temat w pigułce że tak powiem.


RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta - rafi213 - 11-02-2018 12:39

Wszystkie nowości staram sie wrzucac w ten temat, zdaje sobie sprawę ze jest juz tego dużo takze jak chcesz to napisz na priv co konkretnie cie interesuje kryptowaluta czy np. rev share Mam wolne popoludnie to odpowiem na twoje pytania