Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 07-11-2017 18:11

(05-11-2017 13:16)mysc napisał(a):  Jeśli podpisywanie sie nickiem Ci przeszkadza, zapraszam na przyszły zlot zarabiam_com, wtedy możemy pogadać - nawet możemy się umówić na "debatę" co do piramidalności FN. Wówczas będziesz mógł udowodnić wszystkim forumowiczom na zlocie (możemy to tez nagrać), że to super biznes Smile Ja wyzwanie chętnie podejmę i wystąpię w roli sceptyka.[/b] Przemyśl to.. w sumie mogłoby być ciekawie Smile Do tego czasu może się pojawić jeszcze sporo nowych wątków na Twoją korzyść... chociaż dalej uważam że spłata FAP tak żeby wszyscy byli zadowoleni jest utopijna.
Równie dobrze możesz sie pojawić na którymś z naszych eventów i przedstawić swoje stanowisko że cały Futurenet to oszustwo Smile


(05-11-2017 13:16)mysc napisał(a):  Rafi, a jak Twoim zdaniem wpłynęłaby na wartość futurocoinów ew. zamiana stanów kont w FAP na tą "e-walutę" i jak oceniasz prawdopodobieństwo takiego kroku ?Smile

Stany kont są w dolarach amerykańskich, będziesz mógł wypłacić w futurocoinie ale po przeliczeniu równowartośći w $, tak samo jak obecnie wypłacasz Bitcoinem. Innego rozwiązania nie przewiduje, oczywiście można sobie wszystko prognozować bo nikt nas nie zna przyszłości, równie dobrze można powiedzieć że spadnie meteoryt na główną siedzibę Futurenet. Smile

Tymczasem wiem tyle że wprowadzono nowe kryptowaluty za pomocą których możemy robić wpłaty i wypłaty Smile
[Obrazek: nowe-syst_qxpxnrw.jpg]


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - mysc - 07-11-2017 19:26

Nie, rafi. Ja nie jestem czlonkiem FN, a Ty jesteś użytkownikiem ZC -> więc to nie jest "równie dobrze" Smile Chyba, że się nie utożsamiasz z forum, a tylko werbujesz tu poleconych do FN?

Równowartość dolarów w futurocoinach jest zależna od kursu. Problem polega na tym, że po przeliczeniu stanów kont FAP na "te coiny" - kurs według mnie poleci na łeb i nie sądze żeby kiedkolwiek wzrósł do stanu z przed przeliczenia. Oczywiście nie twierdzę, że stany zostaną na 100% przeliczone - po prostu uważam, że to prawdopodobne, na pewno dużo bardziej niż meteoryt.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 07-11-2017 21:08

Ale bardzo dużo się udzielasz na temat Futurenet zarówno na forum jak i poza nim, poza tym aby pojawić się na spotkaniu nie trzeba być członkiem FN

A co do twoich spekulacji z futurocoinem - jak coś to po co firma ma tak kombinować - w regulaminie ich rev share jest wyraźnie napisane że codzienne naliczenia zależą od zysków firmy i nie są gwarantowane, nie będzie zysków nie będzie naliczeń, jedyne co muszą to wypłacić wtedy bieżące salda użytkowników i też będzie wszystko w porządku. Z tym, że firma jak można zauważyć wprowadza ciągle nowe produkty i poszerza zasięgi, aby zyski były wypłacane jak najdłużej i było z czego płacić, dlatego ja nie mam żadnych obaw aby nastąpiły jakiekolwiek radykalne zmiany w planie marketingowym jeszcze długie miesiące.
Jak zwykle największe obawy mają osoby które nie są członkami FN i nie znają nawet podstawowego regulaminu Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 09-11-2017 01:04

(07-11-2017 18:11)rafi213 napisał(a):  Równie dobrze możesz sie pojawić na którymś z naszych eventów i przedstawić swoje stanowisko że cały Futurenet to oszustwo Smile
"Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani"

(07-11-2017 18:11)rafi213 napisał(a):  równie dobrze można powiedzieć że spadnie meteoryt na główną siedzibę Futurenet. Smile
Jakby w najbliższych latach w Ziemię miał uderzyć meteoryt to już dawno wiedzielibyśmy o takiej możliwości. Wielkie zmiany w HYIP'ach i kryptowalutach są nagłe i ciężko je przewidzieć, więc nie jest to to samo.

(07-11-2017 18:11)rafi213 napisał(a):  Jak zwykle największe obawy mają osoby które nie są członkami FN i nie znają nawet podstawowego regulaminu
Nie o to chodzi, że osoby które nie są członkami FN mają największe obawy. Raczej odwrotnie, osoby, które mają obawy nie wchodzą w takie niepewne projekty, może mają większe ambicję i sami potrafią pomnażać swoje pieniądze. Osoby które wyciągają kasę z HYIP'ów to Ci, co nie tylko inwestują, ale namawiają innych do inwestycji. Tracą głupi, którzy dadzą się namówić, najczęściej reinwestując całą kwotę, wierząc w miliony na koncie za parę lat.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - kondzikson721 - 14-11-2017 12:36

Witam opłaca się jeszcze wejsc w futureadpro szukam jakiegos revshare ? chodzi mi tylko o pomnazanie adpackow czy jest jakas oplata abonamentowa ?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 14-11-2017 12:51

Jeśli nie polecasz to do 50 ad packów nie ma opłaty abonamentowej.
Tak opłaca się jeszcze wchodzić - za niecałe 2 tygodnie startuje kryptowaluta i jest spodziewany bardzo duży napływ nowego kapitału, więc będzie to jakby trzeci start firmy Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 14-11-2017 22:45

Jest tez spodziewany upadek revshera, wiec jak uda Ci sie cos pomnozyc to sugerowalbym uciekac, tak żeby sie przynajmniej zwrocilo, nie daj im na Tobie zarobic i ryzykuj tylko ich kapital Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Liromir - 14-11-2017 23:55

(14-11-2017 12:51)rafi213 napisał(a):  Jeśli nie polecasz to do 50 ad packów nie ma opłaty abonamentowej.
Tak opłaca się jeszcze wchodzić - za niecałe 2 tygodnie startuje kryptowaluta i jest spodziewany bardzo duży napływ nowego kapitału, więc będzie to jakby trzeci start firmy Smile

Bujać to my a nie nas Undecided

Ciągle prawisz jakieś pierdoły, które do złudzenia przypominają mi facebookowych 'milionerów' co o marketingu czy zarabianiu w internecie nie mają bladego pojęcia a dymają w garniakach po jakichś spendach z ludźmi podobnego ich pokroju gdzie tworzycie swój własny światek - w którym wszyscy jesteście biznesmenami i ludźmi sukcesu a tak na prawdę meritum waszego tematu jest, której Grażce czy Heńkowi wcisneliście 'dodatkową pracę w internecie' w postaci kilku paczuszek za pieniądze z bociana.

Jestem lekko zdegustowany, że na tym forum również udaje Ci się nagonić 'podopiecznych', ale pisząc bzdety o 'trzecim starcie', nowych inwestycjach czy niesamowitych długopisach/parasolkach/kryptowalutach narażasz się na pogardę ludzi, którzy Twój wspaniały 'biznes' znają od środka ale nie wypomną Ci tego bo zbetoniałeś i te banialuki, które prawisz zaczadziły Ci głowę.

Zawsze mnie ciekawiło, o czym tacy biznesmeni rozmawiają na eventach 'firmowych' ? Ktoś ma pojęcie ?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 15-11-2017 00:29

(14-11-2017 23:55)Liromir napisał(a):  Ciągle prawisz jakieś pierdoły, które do złudzenia przypominają mi facebookowych 'milionerów' co o marketingu czy zarabianiu w internecie nie mają bladego pojęcia a dymają w garniakach po jakichś spendach z ludźmi podobnego ich pokroju gdzie tworzycie swój własny światek - w którym wszyscy jesteście biznesmenami i ludźmi sukcesu a tak na prawdę meritum waszego tematu jest, której Grażce czy Heńkowi wcisneliście 'dodatkową pracę w internecie' w postaci kilku paczuszek za pieniądze z bociana.

Jestem lekko zdegustowany, że na tym forum również udaje Ci się nagonić 'podopiecznych', ale pisząc bzdety o 'trzecim starcie', nowych inwestycjach czy niesamowitych długopisach/parasolkach/kryptowalutach narażasz się na pogardę ludzi, którzy Twój wspaniały 'biznes' znają od środka ale nie wypomną Ci tego bo zbetoniałeś i te banialuki, które prawisz zaczadziły Ci głowę.
A mnie zawsze ciekawiło dlaczego tak wielcy biznesmeni jak ty lub ludzie kochający prace na etacie mają tak wielki ból dupy, hejtują i obrażają już od samego początku inne osoby które robią coś innego co ty byś nie chciał robić lub zazwyczaj nie potrafisz.

(14-11-2017 23:55)Liromir napisał(a):  Zawsze mnie ciekawiło, o czym tacy biznesmeni rozmawiają na eventach 'firmowych' ? Ktoś ma pojęcie ?

Wystarczy przyjechać na któryś i posłuchać Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Liromir - 15-11-2017 00:30

(15-11-2017 00:29)rafi213 napisał(a):  
(14-11-2017 23:55)Liromir napisał(a):  Ciągle prawisz jakieś pierdoły, które do złudzenia przypominają mi facebookowych 'milionerów' co o marketingu czy zarabianiu w internecie nie mają bladego pojęcia a dymają w garniakach po jakichś spendach z ludźmi podobnego ich pokroju gdzie tworzycie swój własny światek - w którym wszyscy jesteście biznesmenami i ludźmi sukcesu a tak na prawdę meritum waszego tematu jest, której Grażce czy Heńkowi wcisneliście 'dodatkową pracę w internecie' w postaci kilku paczuszek za pieniądze z bociana.

Jestem lekko zdegustowany, że na tym forum również udaje Ci się nagonić 'podopiecznych', ale pisząc bzdety o 'trzecim starcie', nowych inwestycjach czy niesamowitych długopisach/parasolkach/kryptowalutach narażasz się na pogardę ludzi, którzy Twój wspaniały 'biznes' znają od środka ale nie wypomną Ci tego bo zbetoniałeś i te banialuki, które prawisz zaczadziły Ci głowę.
A mnie zawsze ciekawiło dlaczego tak wielcy biznesmeni jak ty lub ludzie kochający prace na etacie mają tak wielki ból dupy, hejtują i obrażają już od samego początku inne osoby które robią coś innego co ty byś nie chciał robić lub zazwyczaj nie potrafisz.

(14-11-2017 23:55)Liromir napisał(a):  Zawsze mnie ciekawiło, o czym tacy biznesmeni rozmawiają na eventach 'firmowych' ? Ktoś ma pojęcie ?

Wystarczy przyjechać na któryś i posłuchać Smile


Czego tu można nie potrafić? nie rozumiem? jakimi umiejętnościami naganiacz frajerów musi dysponować, przytocz proszę.

Raczej nie przyjadę, przytłoczyłaby mnie ilość prestiżu

PS.
Bądź sobie kim tam chcesz, wmawiaj innym również co chcesz - ale nie próbuj dymać nas :DDDD