Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - bithub - 31-08-2017 16:24

@rafi213

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie będę z Tobą dyskutował. Jesteś tu od mydlenia oczu i nie przestaniesz wypisywać pierdół na moje argumenty. Na stronie 118 tego wątku masz napisane jak jest i czym różni się legalny MLM od nielegalnego FutureNet czyli piramidy+sprzedaż lawinowa.

-------
Nowinka:
FutureNet z nikim nie podpisało umowy o współpracę w temacie gier online, nie pobrało nawet reflinka, a gry udostępniają wrzucając je w ramkę. Tłumacząc: zakrywają stronę koncentratora gier swoim serwisem aby wyglądało, że to oni mają u siebie gry, a nie mają. Wiocha aż szczypie w oczy. Gdzie jest ten produkt w Futurenet? Takiej wiochy to nie widziałem dawno Smile

P.S. FutureNet swojego czasu używał logo programu KRD Rzetelna Firma, wkleił na stronę bez pozwolenia i wykupienia znaku. ( https://goo.gl/iTojFH )

(30-08-2017 17:48)znikad napisał(a):  Bithub.. nie wiem czy Ci wywalili z tego forum i jestes pod nowy nickiem, czy rzeczywiscie jestes swierzak.. nic nowego nie piszesz.. mozesz mi pokazywac co chcesz i kiedy chcesz, i lata mi to kolo ptaka
Romciu może Ci to latać koło czego tylko chcesz. To nie zmienia faktu że generuje dług i upadnie. Uczciwe RaveShare nie pobierają kasy od userów, tylko wynagradzają ich np. za oglądanie reklam. Przyjrzyj się NeoBux.com - 20mln userów miesięcznie (10x więcej od FAP) , tam kase zarabiasz od razu. W przeciwieństwie do uczciwych RaveShare, FutureAdPro to zwykły nielegalny biznes czy to Ci się podoba czy nie, czy tam zarobiłeś czy nie.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - alan_darski - 31-08-2017 19:46

(31-08-2017 13:22)rafi213 napisał(a):  [quote='Captain' pid='1707355' dateline='1504141705']

Niech napiszą osoby które są w Futurenet a szczególnie te z mojego polecenia jeśli mogą i się zaangażowały w rozwój tej firmy czy żałują że sie zarejestrowały czy wciskam kit czy opowiadam bajki to jest dla mnie najlepszy wyznacznik.

A skad niby te osoby maja teraz wiedziec czy zaluja ze sie zarejestrowaly. Niech napisza jak juz upadnie czy warto bylo.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - znikad - 31-08-2017 20:47

Jak upadnie to ja nie bede zalowal ze wszedlem. Zdobylem dla siebie i inych z którymi wspolpracuje wartościowe kontakty do list mailingowych do tego jeszcze mi za to zaplacili. Nie moim obowiazkiem jest oceniac czy cos jest legalne czy nie legalne, ani czy uczciwe badz nie, od tego sa inni i inne instytucje. Jesli oni nic nie widza zlego badz im sie przyjrzec nie chce to tym bardziej ja swojej głowy tym nie zamierzam sobie zaprzatac. Pozatym bardziej wierze ludzia co nie ukrywaja sie na forum za nickiem a pokazuja swoja twarz i cos tam w biznesie osiagneli i nie mam tu na mysli Romka i Stefana.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - bithub - 31-08-2017 21:06

(31-08-2017 02:08)Captain napisał(a):  Weź się ogarnij rafi213, to jest FORUM O ZARABIANIU, tutaj ludzie są świadomi, wiedzą co to hyip, co to revshare i z czym to się je. Widzieli upadek TrafficMoonson, Recyclix i innych wielkich firm i widzą wyraźnie, ze Future to taki sam hyip-revshare jak tamte programy. Zresztą ludzie którzy stoją za Future Net mają już przecież jeden scam na koncie.
Rozumiem, że wciskanie kitu ludziom jest Twoją pasją, że lubisz jak naiwniaki które uwierzyły w ten biznes napychają Ci kieszenie, ale to naprawdę nie to forum. Tutaj jest mało januszy i grażyn ktore się nie znają i którym wcisniesz te kity i będą to wszystko łykać jak pelikany.

Przy każdym dużym revshre zawsze pojawiają się tacy kitowciskacze jak Ty, a potem zawsze konczy się tak samo - znikają bez slowa zostawiając swoich naiwnych reffow na lodzie.

Bardzo dobrze napisane Smile

Zacytuję jeszcze użytkownika pepperoniss z innego forum:

(31-08-2017 02:08)pepperonis napisał(a):  Tak przy okazji, jeśli pamięć mnie nie myli to One Line Online padło po tym gdy zaczęło sponsorować jakąś drużynę, o ile pamiętam piłki ręcznej.
To tylko PR.
Jest kasa, więc wydaje ją się na uwiarygodnienie firmy przed tymi, którym wystarczą wodotryski, eventy, bonusy, nie wiadomo czyje kawiarnie z logo FN czy choćby koszulki z logiem.
Tak jakby firma musiała być wielka, wspaniała, wiarygodna, uczciwa by organizować ewenty, dawać bonusy, otwierać kawiarnie ze swoim logo czy też wyprodukować koszulki z takim logiem...


Tłumaczenie: One Line Online to inna piramida Romka i Stefana która oczywiście padła jak każda Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 31-08-2017 21:30

Bithub
[Obrazek: 3fc87472b_qhwrppp.jpg]

tylko oby ci nie rozerwało Big Grin pepperonis a kto to jest ? kolejny autorytet ukryty za śmiesznego obrazka, zacytuj jeszcze kaczora donalda beka


RE: rtal społecznościowy + matryce + program rev share! - alan_darski - 31-08-2017 22:07

Tlumy przyszly na Barcelone.
[Obrazek: Screenshot_20170831-220150.png]


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Captain - 01-09-2017 20:00

Ja tylko odniosę się do tematu ,,produktów'' w Future Net.


TrafficMoonson który już upadł też miał produkt. Promotorzy TrafficMoonson pisali ile to nie zarabia na reklamach ten program, jaki wielki reklamowy biznes, podpisane kontrakty z wielkimi firmami i markami i reklamowanie ich i tak dalej.
To miała być rewolucja w świecie serwisów reklamowych i tyle na tych reklamach zarabiał, że starczało (podobno) na wyplaty dla użytkownikow, a nie, że piramida.

I co się okazało? Po tym jak Traffic Moonson tafił pod sąd (w USA) to okazało się, że te całe reklamy pokrywały 2% tego co program musiał płacić użytkownikom za adpacki i ich inwestycje. Dwa procent. Cala reszta to była piramida.
W Future Net jest podobnie.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 03-09-2017 11:17

Leci ktoś z was do macau na event rafi lecisz?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 03-09-2017 13:51

(03-09-2017 11:17)Haalos napisał(a):  Leci ktoś z was do macau na event rafi lecisz?
Wiem że spora ilość osób z Polski się wybiera, mój sponsor na 100% leci, ja jeszcze nie wiem.

Kolejny super news - już Oficjalnie FutureNet Cafe we Wrocławiu, umowa podpisana, niedługo będziemy mogli korzystać. Oczywiście płatność w media points i w Futuro będzie możliwa Big Grin

[Obrazek: cafe-wroc_qhwsrex.jpg]


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 03-09-2017 16:33

Zajebiscie Wink nie bo chodzi mi o to czy ktoś live będzie robił lub cały film z eventu wrzuci bo ja niestety nie mogę lecieć;(