Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 20-08-2017 18:02

A czemu nic na webinarze nie ma o ad pro jak kondycja i w ogóle? Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 20-08-2017 20:27

Pisałem o adpro na ten temat i Roman już kilka razy mówił po co się powtarzać ale powtórzę mniej więcej jego słowa z ostatniego eventu w Katowicach bo był w lipcu: "Kondycja firmy obecnie jest tak dobra że FutureAdPro nie stanowi żadnego obciążenia dla firmy, nic od początku nie zostało zmienione w planie marketingowym FAP bo nie ma takiej potrzeby i jeszcze długie miesiące nie będzie trzeba nic zmieniać. Obecnie skupiamy się na jak największym rozwinięciem dodatkowych źródeł dochodów i nowych produktach" a tak przy okazji: wczoraj został zawieszony :
[Obrazek: reklama-f_qhxwexe.jpg]

Futurenet jako główny Sponsor Futsal Masters 2017 !!! Reklama FutureNet na billboardzie o powierzchni 1200 m2 w centrum Wrocławia przy galerii Arkady, kto jest z Wrocka może pojechać i sprawdzić Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Dzipsiok87 - 20-08-2017 20:35

Haalos Roman nigdy nie zdradza takich rzeczy jak kondycja firmy itd. Kiedyś to mówił na jednym live, że niech każdy sobie sam ocenia kondycje firmy i sam odpowie sobie czy firma stoi dobrze czy nie.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 20-08-2017 22:03

A wiecie może czy ktoś wziął w leasing już auto jakieś?i nie wiadomo nic o aplikacji futureadpro bo tam jest już wkrótce ale długo już.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - znikad - 20-08-2017 22:11

Wielu takich jest co wzieli leasing

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - bialy88 - 21-08-2017 09:03

(20-08-2017 22:11)znikad napisał(a):  Wielu takich jest co wzieli leasing

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Mozesz to czyms poprzec ? Chetnie popatrze na fakty Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - lazapklb - 21-08-2017 09:44

Wystarczy spojrzeć na sieć albo profil futurenet n fb

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - znikad - 21-08-2017 10:08

Osobiscie w Katowicach widzialem 3 samochody z logo futurenet, jakie byly rejestracje to juz nie wiem

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 21-08-2017 12:28

W Katowicach to ja w lipcu widziałem 7 w jednym miejscu Smile

[Obrazek: DSC0524JP_qhxsnrp.jpg]


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - znikad - 21-08-2017 12:29

Tego czerwonego to widzialem na pewno..

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka