Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 04-08-2017 13:09

Ok ja tam futureadpro bo mam 600 adpackow zrobionych z 50 i nie wiem czy wypłacać już coś czy do 1000 jechać chyba do 1000 dojadę co o tym myślicie.Wczoraj był webinar jest gdzieś dostępny?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 04-08-2017 13:18

Nie było webinaru, z powodów technicznych został przeniesiony chyba na 08.08, Roman nie miał możliwościo technicznych aby wczoraj go poprowadzić z Dubaju.
Jeśli masz wypłacony wkład już to wg mnie spokojnie tdo startu giełdy i coina możesz reinwestować całość.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 04-08-2017 13:29

Ok dzięki


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 04-08-2017 22:23

Jaki jest limit wypłaty w adpro wie ktoś?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 04-08-2017 23:38

min. 10$ ,max chyba nie ma


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - Haalos - 05-08-2017 06:53

Ok a btc idzie w górę kurde


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 05-08-2017 08:44

No to tylko sie cieszyc jak idzie w górę :-)


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - SzalonyWojownik - 06-08-2017 10:01

Najbardziej jestem ciekaw co do FuturoCoina, jaka będzie cena na start i jak później się to będzie rozwijać. Jeszcze nigdy nie było social media z własną krypto walutą


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - rafi213 - 06-08-2017 10:48

Ja mysle ze sporo bedzie mozna zarobić, kto zaufał lub zaufa Fn nie bedzie żałował, co do ceny to nie chce spekulowac, bo bedzie ona wynikiem popytu i podaży, fajne jest to ze prawdopodobnie od razu bez zbednej sciemy w momencie startu bedzie mozna handlowac na gieldzie zewnetrznej Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share! - SzalonyWojownik - 06-08-2017 10:55

No i będzie można zacząć od razu wydobycie Smile myśle, że warto będzie od razu walnąć w wydobycie Futuro. Wtedy będzie można znacznie więcej zarobić Smile