Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy (/Temat-DC1-Nie-wywiazanie-sie-z-reklamy-129920)

Strony: 1 2


DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Narutek - 01-03-2016 23:39

Kupiłem tutaj reklamę , widząc po zapewnieniach sprzedającego jego fanpage mają masakryczną popularność i aktywność. Ba jeszcze najlepszy target akurat pasujący do mojego fanpage. Żadne suby , żadne naciąganie zwykły fanpage o forum RPG w klimatach anime/ecchi.

Link do tej super/ hiper / zawalonej screenami potwierdzającymi tą mega super hiper oglądalność i aktywność fanpage oferty.

http://zarabiam.com/Temat-SPRZEDAM-Reklama-na-3-FANPAGE-ach-GIGANTYCZNA-AKTYWNOSC-129449

Płatność? 10 zł .

Kilka screenów z rozmowy na gg

[Obrazek: 56d6174638bbb.JPG]
[Obrazek: 56d617463d9fe.JPG]
[Obrazek: 56d617463fe36.JPG]

Po ostatnim screenie można zauważyć iż reklama już poszła. Godzina 20-21 na taką się umawiałem.

Oto zaś efekty reklamy.

[Obrazek: 56d6174643ce7.JPG]

Statystyki Godzina 23:40 1 Marca 2016 roku

[Obrazek: 56d61ad9edcc4.JPG]

2 Lajki są moich znajomych.

Wnioski? Nie polecam ponieważ to czysty scam jest. Jeśli admin/moderator poprosi o linka do fanpage to mu go udostępnię włącznie ze wszystkimi statystykami. Jestem w 100 % pewny ,że chociaż kilka osób by lajknęło ze względu iż w ofercie zaznaczony był wyraźnie target
Cytat:Tematyka wszystkich stron to gimb, cytaty, filmiki, miłość itd. Największa grupa fanów to nastolatki, kobiety w wieku 13-17.


Potwierdzeń w postaci wstawienia ich na fanpage nie dostałem , jak również ani jednego lajka z tej super hiper ultra wspaniałej reklamy również.

Zdecydowanie nie polecam , choć nie straciłem wiele ale mimo wszystko 10 zł na ziemi nie leży.


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - ScroX - 02-03-2016 00:06

@[DC1]
Czas na twoją wersję wydarzeń Big Grin

z tego co widziałem @[paweuq] też miał podobne zastrzeżenia do DC1 więc warto oznaczyć Wink


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Bordo - 02-03-2016 00:28

subuję, bo pewnie będzie śmiesznie impreza

ja kupiłem na allegro reklamę, gdzie w ciągu tygodnia posty miały "7 milionów zasięgu". wpadło ze 35 lajków Wink


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - swobi - 02-03-2016 07:16

Ja to samo miałem kupiłem reklamę zapłaciłem i gość napisał że wstawił nie przedstawił żadnych dowodów że posty zostały wstawione tłumaczył się tym że jak poda mi link to usuną mu fanpage normalnie śmiech na sali Smile Podaje że fanpage mają gigantyczny zasięg a na fanpage ani jeden like nie wpadł. Gość mówi że mam słaby fanpage. Jak taki słaby to czemu na innym fanpage jak wstawiłem to lajki były. Jakby jeszcze umiał te posty wstawiać. Z wielkiej ładki wysłał zdjęcie z wstawionym postem Post z moim fanpage wstawił tak że wyświetlało się tylko zdjęcie i kawałek napisu to nic dziwnego że nikt nie chce wejść.jeszcze mi wmawiał że to moja wina. Oskarżał mnie że go wyzywałem to może się pochwali i wstawi jakiś screen z naszych rozmów gdzie jest chodzby jedno wyzwisko. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją na tym forum, a jestem tu już dobre 5 lat. Ani ja ani nikt to zawierał ze mną transakcje nigdy nie był nie zadowolony. Mówił że zrobił 30 reklam i ja tylko miałem pretensje ale jak widzę to jest nas już 3 oszukanych. Tego nie można tak zostawić bo gość dalej będzie zakładał tematy i oszukiwał innych. Nie polecam. Dla mnie gość jestbzwykłym oszustem i tyle Smile


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Robaczek12 - 02-03-2016 08:10

DC1 lepiej oddaj im hajs a nie kur.. sie zachowujesz jak pi.. bez honoru nic nie załatwiles wszystko na opier... już są 4 osoby a mi sie wydaje ze będzie więcej
30 reklam hahaha chyba w snach twoich.
DC1 mam nadzieje ze długo tutaj nie będziesz cwaniaczku


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - paweuq - 02-03-2016 08:43

U mnie w podobny sposób to przebiegło, mówiłem mu zeby udostępnil o 19 a on udostepnił o 15 pod pretekstem ze nie było ze mna kontaktu Rolleyes A ja mu dałem Treść postu + link + date, godzine + grafike czyli wszystko, poźniej wszedłem na gg pytam czy udostępnił on mówi tak, ja sie pytam czemu mówi ze kontaktu nie było. Ponadto prówbował mnie osmieszyć na forum mówiąc, że dałem mu link do doładowań beka W link było około 7 wejsc. I również twierdził, że go zbluzgałem, mimo ze nie uzyłem zadnego obrażliwego słowa w jego kierunku Smile Co do oszustów na tym forum to jest ich tu sporo Big Grin Niedawno tu jeden prowadził dziennik z ładnymi kwotami, a pózniej sprzedawał poradnik beka HAHA dałem sie nabrać Big Grin Tzn dostałem poradnik, ale metody były skopiowane z innnego poradnika nie wszystkie ale wiekszość Big Grin Jeszcze mówił ze nitram dostało do recenzji, i bedzie w oficjalnym dziale poradników na sprzedaż. Z tego co widziałem nie ma tego poradnika.


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - mikuss - 02-03-2016 08:56

(02-03-2016 08:43)paweuq napisał(a):  a pózniej sprzedawał poradnik beka HAHA dałem sie nabrać Big Grin Tzn dostałem poradnik, ale metody były skopiowane z innnego poradnika nie wszystkie ale wiekszość Big Grin Jeszcze mówił ze nitram dostało do recenzji, i bedzie w oficjalnym dziale poradników na sprzedaż. Z tego co widziałem nie ma tego poradnika.

@[paweuq] Zgłoś administracji szkodnika przynajmniej bana dostanie jeśli nie zwróci pieniędzy. Załóż temat screen podaj, szkodniki się tępi Tongue


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Bordo - 02-03-2016 10:56

Z serii "co mysle o...": tania reklama [dla swojego fp (to przyklad)]?

Wyobraźcie sobie, że osoba majaca duzo fp oferujaca nam reklame z duzymi zasiegami, to szczęka pełna zębów u przedszkolaka. Juz? Widzicie to? Zdarza się, że czasem jeden ząb ma pruchnice i jesli nie jest leczony, to wypada czy zostaje wyrwany. Dziecko wtedy czesto wklada go pod poduszke liczac, ze nastepnego dnia znajdzie zamiast zeba jakies drobniaki.
Pytanie dla blyskotliwych: czym jest taki zab z pruchnica? Smile

omg, wtf i just did?


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - Narutek - 02-03-2016 14:18

Znając życie wszystkich zwyzywa i zakończy się to banem , kasy pewnie nie odzyskamy bo już pewnie poszła na lizaki albo na gumy papieroski.


RE: DC1 - Nie wywiązanie się z reklamy - surfer0700 - 02-03-2016 14:26

@[DC1] czekamy na wyjaśnienia. Ostatnia wizyta: Dzisiaj 10:37 .