Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Numery telefonow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Numery telefonow (/Temat-Numery-telefonow-129915)

Strony: 1 2


RE: Numery telefonow - flyhigh - 03-03-2016 07:47

Mimo wstrętu do alkoholu po wczoraj założę się o flaszkę że działa poprawnie Tongue.

Daj screena jak wprowadzasz numer i drugiego z komunikatem


I jeszcze z ciekawości, nie chcesz nie odpowiadaj, co planujesz z kontami robic Big Grin?


RE: Numery telefonow - kamilg49 - 12-03-2016 17:32

sorki ale nie mialem dostepu i czasu ;D

Numer tworze tak, wchodze, singin, podaje dane meila wszystko ok, nastepnie settinghs, contack info, i na samym dole wybieram nowy numer, nastepnie weryfikuje z fb w normalny sposob z dobrym kierunkowym i pojawia sie komunikat : http://s5.ifotos.pl/img/fbpng_swehpwe.png


RE: Numery telefonow - Apps - 12-03-2016 19:12

A nie widzisz, że kierunkowy masz już wybrany +1 ??


RE: Numery telefonow - kamilg49 - 13-03-2016 11:38

nie dodaje kierunkowego, poniewaz sam wybieram np(+1) stany zjednoczone


RE: Numery telefonow - kamilg49 - 13-03-2016 15:43

Udało mi sie zarejestrować 2 konta lecz kolejne 2 jest bład w aplikacji kiedy chce uzyskac numer wyskakuje mi komunikat :"Unable to get Nextplus number. Please try again." i tak w kółko, wie ktoś co zrobić ? Tworze to na wifi i danych komorkowych wiec nie wiem co jest


RE: Numery telefonow - Toskan - 13-03-2016 15:59

Musisz odinstalowac i zainstalowac aplikacje, wziac nowy numer etc. Na fb jednym numerem zweryfikujesz max dwa konta.


RE: Numery telefonow - kamilg49 - 13-03-2016 16:46

Ja weryfikuje 1 numer 1 konto. Odinstalowałem i Zainstalowałem i to samo. Wziac nowy numer tzn ?


RE: Numery telefonow - Toskan - 13-03-2016 16:50

Nie wiem jak ty robisz, ale powinenes robic tak:
Jeden numer mozesz zwer. Dwa konta, potem musisz odinstalowac apke i zainstalowac, najlepiej jakbys jeszcze po odinstalowaniu wylaczyl/wlaczyl tel. Potem instalujesz od nowa i jedziesz z koksem...

A tak nawiasem mowiac nie wiem po co od razu weryfikujesz iles tam kont? Nie starcza Ci dwa? Co zrobisz jak ci wyskoczy weryfikacja?? Jestes w czarnej d... ja zawsze tworzylem dwa konta na jeden numer. Pracowalem na tych dwoch, jak wyskoczyla ponowna weryfikacja to robilem ja. Dopiero jak po drugiej mi wsykakiwala wer. Dowodem to tworzylem nast. Pare kont. (Chyba ze sobie zapisujesz loginy hasla)


RE: Numery telefonow - kamilg49 - 13-03-2016 17:02

Ja robie tak że tworze numer, weryfikuje 1 konto, potemznowu tworze konto i znow 1 weryfikuje i tak w kołko tylko ze teraz przy 4 koncie jest ten bład nawet reinstal appki nie pomogl.


RE: Numery telefonow - Lechita_1922 - 16-02-2017 21:25

dokładnie to samo :/