Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! (/Temat-FortAdPays-FAP-dowod-wyplaty-10-50-dziennie-129909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 10-03-2016 21:39

Wysłałem PW ^^


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - hypocrisy - 10-03-2016 21:46

Cytat:Program długoteminowy, który można śmiało potraktować jako lokatę dla naszych dolarów
Cytat:Zachęcam do wchodzenia do programu, gdyż tak naprawdę dopiero się rozkręca
Zachęcasz do zadawania pytań, więc je zadam, zwłaszcza że te teksty mocno mnie zaintrygowały Wink
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wiem, że ma ładne stawki za poleconych, ale aż tak koloryzować to nie powinieneś...Program faktycznie długo już śmiga i płaci bezproblemowo, nowych inwestorów ciągle przybywa więc powinien jeszcze pohulać, ale litości, jeśli niemłodego już hyipa z ROI 220% i 21% ref-prowizją nazywasz długoterminową lokatą, to sam musisz przyznać, że mało wiarygodnie to brzmi Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Kerak22 - 10-03-2016 21:50

hypocrisy...

Możesz powiedzieć , ile uważasz , że to jeszcze pociągnie? Wink


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 10-03-2016 21:56

70-80k nowych uzytkownikow od poczatku roku, przychod z biznesow w roznych branzach, wlasciciel byl bankierem przez 25 lat.
Dlaczego mialby teraz pasc?
MPA i TM uwalil PayPal.
FAP wie co robi i zrezygnowal z pp po miesiacu albo dwoch.
Narazie nie wiem co moze pojsc nie tak Big Grin
Predzej zmniejsza chyba naliczenia albo komisje niz program po prostu padnie.
To moje zdanie Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 10-03-2016 22:00

(10-03-2016 21:46)hypocrisy napisał(a):  
Cytat:Program długoteminowy, który można śmiało potraktować jako lokatę dla naszych dolarów
Cytat:Zachęcam do wchodzenia do programu, gdyż tak naprawdę dopiero się rozkręca
Zachęcasz do zadawania pytań, więc je zadam, zwłaszcza że te teksty mocno mnie zaintrygowały Wink
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wiem, że ma ładne stawki za poleconych, ale aż tak koloryzować to nie powinieneś...Program faktycznie długo już śmiga i płaci bezproblemowo, nowych inwestorów ciągle przybywa więc powinien jeszcze pohulać, ale litości, jeśli niemłodego już hyipa z ROI 220% i 21% ref-prowizją nazywasz długoterminową lokatą, to sam musisz przyznać, że mało wiarygodnie to brzmi Smile


Forumowicz @Matthew98 już wyjaśnił Wink
Wiesz, co innego program A z ROI 220% w ciągu 3 tygodni, a co innego program B z ROI 220% w ciągu 110 dni Rolleyes


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Matthew98 - 11-03-2016 10:51

110 to przy idealnych na liczeniach a w FAP sa one zalezne od przychodu a nie jak w innych hyipach gdzie leci xx% niezależnie czy maja przychod czy nie bo bazuja na swiezej kasie.
W FAP $$$ jest z roznych realnych biznesow jal juzpisalem i dzienne naliczenia zaleza wlasnie od sprzedazy/zewnetrznego przychodu Smile


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 11-03-2016 13:42

Boże jak wy ludzi wciągacie w stary program też na tym zarabiam, ale jak mnie ktoś pyta to szczerze odradzam wchodzenie z większym kapitałem Smile Jego zobowiązania wobec 2 letnich użytkowników są ogromne. W każdym bądź razie każdemu kto tu zainwestuje życzę dużo szczęścia i oby nikt nie stracił tu swoich $.


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - Bio21 - 11-03-2016 19:09

(11-03-2016 13:42)kernst napisał(a):  Boże jak wy ludzi wciągacie w stary program też na tym zarabiam, ale jak mnie ktoś pyta to szczerze odradzam wchodzenie z większym kapitałem Smile Jego zobowiązania wobec 2 letnich użytkowników są ogromne. W każdym bądź razie każdemu kto tu zainwestuje życzę dużo szczęścia i oby nikt nie stracił tu swoich $.

Każdy musi myśleć za siebie - nie ma takiej inwestycji, w której nie ma ryzyka. Nawet jak otwierasz budkę z kebabem w miejscu gdzie w promieniu 5km nie ma żadnej gastronomii, to i tak zawsze jest jakieś ryzyko.
O jaki zobowiązaniach mówisz?


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - ParkourSpajdi - 11-03-2016 21:23

Dobra ile trwa jeden cykl ?


RE: FortAdPays (FAP) + dowód wypłaty! :) $10-$50+ dziennie! - kernst - 12-03-2016 00:48

jakich? użytkownik, który jest ponad rok, nie mówiąc już o tych co są dwa lata mają wypracowane już dawno ponad swoje depozyty, a ich dniówki to ładne sumy Smile Niestety nawet admin o tym wie i jest limit wypłat 1000$ dziennie na każdy z procesorów dla wszystkich użytkowników, więc trzeba się "bić" o wypłatę.