Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS (/Temat-Zagubiony-spamer-pomoc-SUB-SMS-129895)



Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - wojtekmi12 - 01-03-2016 18:16

Witam. Od sierpnia tamtego roku spamuje z przerwami na FB działając w serwisie leadmore. Do tej pory nie przeszkadzały mi zyski po 6,50- 25zł dziennie(oprócz wakacji, gdzie zysk siegał średnio 30-50 zł), ale postanowiłem to zmienić, lecz nie mam kompletnie pomysłu i nie mogę się odnaleźć. Nie boję się tworzenia blogów, stron, wiem co się dzieje na świecie i w internecie, ale nie umiem tego w żaden sposób przekuć na stworzenie nowego sposobu na zarobek niż spam. Stąd moje pytanie- czy możecie mnie jakoś delikatnie nakierować na sposób lub pomysł na zarobek? Ew.polecić kontakt do kogoś, kto zrozumie tą sytuację? Jedynym problem jest fakt, że jestem zarejestrowany na każdym większym serwisie, więc nie ma co liczyć na reff, chyba, że da się podpiąć kogoś.


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - Orzel1 - 01-03-2016 20:01

Zarabianie przez spam jest najlżejszą metoda zarobku wiec moja rada rozwijaj sie w tym kierunku.


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - Oceniamy - 01-03-2016 20:31

(01-03-2016 20:01)Orzel1 napisał(a):  Zarabianie przez spam jest najlżejszą metoda zarobku wiec moja rada rozwijaj sie w tym kierunku.

I jeszcze napisz w kolejnym poście ze najbardziej opłacalna ...facepalm


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - wojtekmi12 - 01-03-2016 20:32

Orzeł1 nabija posty, więc proszę o wyczyszczenie tematu z off-topu


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - maxkolanko - 01-03-2016 20:38

Jak umiesz kombinować to na fb da się zarabiać dziennie po 200zł. Nie przekładaj niczego na jutro itd.
Jeśli zarabiasz na czymś 20 zł to włóż w to czas serce i kasę, powiększ nakład i będziesz zarabiać 200.
Nikt nie da ci rozwiązania, bo nikt nie chce stracić siana. Najważniejsze to zarabiać cokolwiek a potem wszystko powiększać. Big Grin
Mam nadzieję że zrozumiałeś Wink


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - armada23 - 01-03-2016 22:10

Chciałem pomóc, napisałem pw przeczytano nie odpisano, także powodzenia Smile


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - wojtekmi12 - 02-03-2016 17:22

@[armada23] Odpisałem z rana Smile


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - wojtekmi12 - 04-03-2016 18:07

Armada się nie odzywa, więc polecicie kogoś, kto zrozumie o co mi chodzi ? Smile


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - flyhigh - 06-03-2016 21:39

Z ciekawości czym spamisz Tongue?

Bo ostatnio sporo widzę nieporadnego spamu i aż mi się przykro robi Big Grin


RE: Zagubiony spamer-pomoc SUB SMS - mysc - 06-03-2016 22:19

(01-03-2016 18:16)wojtekmi12 napisał(a):  Witam. Od sierpnia tamtego roku spamuje z przerwami na FB działając w serwisie leadmore. Do tej pory nie przeszkadzały mi zyski po 6,50- 25zł dziennie(oprócz wakacji, gdzie zysk siegał średnio 30-50 zł), ale postanowiłem to zmienić, lecz nie mam kompletnie pomysłu i nie mogę się odnaleźć. Nie boję się tworzenia blogów, stron, wiem co się dzieje na świecie i w internecie, ale nie umiem tego w żaden sposób przekuć na stworzenie nowego sposobu na zarobek niż spam. Stąd moje pytanie- czy możecie mnie jakoś delikatnie nakierować na sposób lub pomysł na zarobek? Ew.polecić kontakt do kogoś, kto zrozumie tą sytuację? Jedynym problem jest fakt, że jestem zarejestrowany na każdym większym serwisie, więc nie ma co liczyć na reff, chyba, że da się podpiąć kogoś.


Spam to niechciane lub niepotrzebne wiadomości, posty, komentarze, itd Smile

Dostosowując treść oferty do tematyki grupy/serwisu/bloga/forum/itd. nie spamujesz - tym bardziej jeśli grupa docelowa będzie zainteresowana treścią którą dodajesz. Dla przykładu spamem nie jest dodawanie ogłoszeń sprzedaży w grupach kupie/sprzedam. Kluczem do legalnej promocji jest wplecienie oferty programu partnerskiego w dopasowaną do miejsca promocji treść.

Mam wrażenie, że trochę mylnie odbierasz "spam" i podciągasz pod niego prawie wszystkie formy darmowej promocji Smile