Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO (/Temat-100-zl-PREMII-za-otworzenie-konta-za-zero-w-PKO-129887)



100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - rachman - 01-03-2016 15:28

Klienci, którzy otworzą Konto za Zero PKO BP mogą otrzymać premię w wysokości 100 zł! Warunkiem otrzymania bonusu jest uruchomienie Konta i dokonanie bezgotówkowej operacji, korzystając z aplikacji IKO, o łącznej wartości co najmniej 10 zł.

Warunki:

Złóż wniosek o prowadzenie Konta za Zero PKO BP do 31.03.2016.

W ciągu 30 dni od wysłania wniosku, podpisz umowę o Konto (nie później niż do 30.04.2016).

W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto dokonaj w punktach usługowo-handlowych, bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji wykonywanych przez internet), korzystając z aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero, o łącznej wartości co najmniej 10 złotych.

Premię w wysokości 100 zł otrzymasz do 25.06.2016 r.

(Korzystając z refa motywujesz do zamieszczania ciekawych promocji nic nie tracąc)

Link z refem: http://skroc.pl/100zl

Czysty: https://kontozazero.zgarnijpremie.pl


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - Itachi198 - 01-03-2016 15:48

Karta jest potrzebna?


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - rachman - 01-03-2016 15:55

@Itachi198 Z danych które dostałem od firmy wynika że chodzi o transakcję poprzez IKO i nie wspominali nic o karcie... Jak znajdę jakieś info mówiące o tym że karta potrzebna zaraz dam znać.

---
EDIT:

Z regulaminu promocji wynika że można wnioski składać wyłącznie ze strony promocji - z innych stron nie zaliczają w poczet promocyjnych warunków.
Premia jest dla pierwszych 800 osób więc...
Żadnej wzmianki o wymogu posiadania karty nie zauważyłem. Zerknij jak chcesz sam - link do regulaminu:

http://www.bankier.pl/gfx/ad2/Regulamin_promocji_PKOKontoZaZero_1456478369.pdf


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - Ciastek - 01-03-2016 16:06

Żeby karta była darmowa trzeba wydać 300 zł na msc. @[rachman] gdzi wyczytałeś,że pierwsze 800 osób? I skąd mam wiedzieć,że się zakwalifikowałem


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - rachman - 01-03-2016 16:12

@Ciastek Link do regulaminu promocji podany w moim drugim poście tematu. Nie widzę tam wymogu posiadania karty. Muszę uciekać zerknij do regulaminu, jak w nocy siądę to zobaczę dokładniej ale w info które mi przysłali też nie było wymienione by posiadanie karty było wymogiem.
Kto pierwszy ten lepszy ale podejrzewam że wygaszą stronę promocji albo rzucą info jak pula się wyczerpie. W nocy przetrzepię regulamin dokładniej zostawcie pytania to odpiszę w nocy albo sami zerkajcie do regulaminu co 2 pary oczu to nie jedna Wink
---
edit:
wzmianki o posiadaniu kart jako wymóg nie dopatrzyłem się Smile


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - rachman - 21-03-2016 18:22

up Wink

Promocja się kończy za niewiele ponad tydzień. Jak ktoś się zastanawia warto się pospieszyć z decyzją Smile


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - damianox1122 - 21-03-2016 20:55

Opłata za konto - 0 zł w przypadku rachunku z kartą debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł

Czyli po premii trzeba by od razu zamknąć.


RE: 100 zł PREMII za otworzenie konta za zero w PKO - rachman - 21-03-2016 22:30

Cytat:Czyli po premii trzeba by od razu zamknąć
To już w Twojej kwestii czy zakładasz konto bo Ci potrzebne czy dla samej premii. Nie mi w to wnikać. Konto jest ok i jak ktoś potrzebuje to polecam. Przy zachowaniu pewnych warunków (opisanych w tabeli opłat) jest darmowe Smile
Promocja fajna, z tego co kojarzę to nie pobierają chyba opłaty za miesiąc w którym zostało założone konto - ale zweryfikuj sobie w tabeli opłat.
Nawet jak się spóźnisz z zamknięciem od razu to i tak wyjdziesz dużo do przodu Smile